11.12.2016

Ce înseamnă când lumea face un joc cu tine?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Dap, cei de la jocurisimple.ro au făcut un joc cu avatarul meu :)) Preuspun că nu e nu știu ce minune a tehnicii, dar asta nu mă interesează de nici o culoare. Ideea în sine mi se pare foarte mișto. Adică, la cum mă știți voi pe mine, cum credeți că am reacționat când am văzut așa ceva? :)) Evident că nu lipsește halba de bere, ceea ce, firește, conferă multă credibilitate jocului… :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cum ne-am îndrăgostit de Muzeul Farmaciei

Bere, bere, vreau ostași! Internship la blogdebere.ro

9 comentarii

  1. marți, 6 martie 2012, 09:13

    Ne-a facut placere sa cream acest joc, mai ales ca te citim de ceva timp in fiecare zi. Ai observat ca pe un costum este si o sticla de bere? ca deh, nu am vrut sa facem discriminare si sa punem doar halba :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 6 martie 2012, 09:14

      @Jocuri Simple
      Adevarul este ca daca puneati ceva limonada acolo nu stiu cum reactionam… :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  2. marți, 6 martie 2012, 09:17

    Nu, nu, ca ni se strepezeau dintii doar la gandul de a bea limonada =)) si noi suntem fideli bericii !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. Mircea Stanea
    marți, 6 martie 2012, 09:31

    Cand credeam ca romanii au intrat in pana de idei (pe partea de online) observ ca inca exista persoane creative care stiu cum sa faca din tantar – armasar. Felicitari echipei acestui site si lui Chinezu (pentru ca stie sa promoveze ideile si munca altora). Cu stima. Mircea Stanea (redactor-sef Biz Imperial Cotidian)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. Cornelia
    marți, 6 martie 2012, 09:37

    Mi se pare chiar simpatic… Chinezu tot chinez pana si in jocuri :)), berica si fotbal :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 6 martie 2012, 09:58

    Hai ca e super tare :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 6 martie 2012, 10:31

    deci ma lasa sa-ti dau cu berea pe la nas, da nu te lasa s-o bei :))) aroganta mai tare nu se putea :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 6 martie 2012, 14:22

    pacat ca nu poti vedea in ce fel am potrivit imaginile :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 6 martie 2012, 16:48

    Haios rau jocu :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde