08.12.2016

Cu ce credeți voi că mă ajută, ca blogger, asta?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Este vorba despre topul cu pricina. Eu, firește, știu să îmi răspund singur, dar nu aia e idee, vreau să vă aud pe voi :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

De ce am dat 100 de euro pe bannere pe 4 bloguri

ACTA primește o lovitură dură: CTP folosește torenții!

14 comentarii

  1. luni, 27 februarie 2012, 12:09

    Cu nimic

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 27 februarie 2012, 13:13

    La absolut nimic…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. luni, 27 februarie 2012, 13:25

    Adica nu v-a impresionat cu nimic pozitia mea pe podium? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 27 februarie 2012, 13:26

    Adica da :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 27 februarie 2012, 13:30

    Vorbind serios acum, chiar nu vad cum te-ar ajuta topul acela. Palmares?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 27 februarie 2012, 13:32

      @GoldMidas
      Vorbind serios, cum zici tu, topul acesta ma ajuta strict la nivel personal, ca o confirmare, daca vrei, ca strategia pe care am abordat-o pe twitter este una ok. La nivel de analiza personala, zic. Caci altfel, in relatia cu ceilalti, care ma cunosc deja, nu prea vad ce mi-ar aduce :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  6. luni, 27 februarie 2012, 13:54

    @Chinezu: Chiar găsesc inutilă poziția ta de pe podium și, deși nu te cunosc, am impresia că și tu crezi același lucru.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 27 februarie 2012, 13:56

      @NightOn
      Inutila e doar pozitia mea sau topul in general? Caci, dupa mintea mea, este foarte importanta nuanta.

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  7. luni, 27 februarie 2012, 14:23

    @Chinezu: Topul în general, nu neapărat poziția ta. Totuși ești printre puținii oameni care au ceva de zis prin online-ul ăsta.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 27 februarie 2012, 14:29

      @NightOn
      Merci de aprecieri, dar imi permit sa nu iti dau dreptate :) Am o lista luuuuunga de oameni pe care ii urmaresc si care ma motiveaza zi de zi in ceea ce fac :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  8. luni, 27 februarie 2012, 14:43

    Dar eu de ce sunt cu mov, adică vizitat, în poza aia? Cu ce mă ajută acel mov?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. luni, 27 februarie 2012, 15:34

    Dar de ce ar trebui să vă intereseze un clasament? Lăsaţi să treacă clasamentul în liniştea serii la spuma berii.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. luni, 27 februarie 2012, 16:32

    Sunt deja prea multe topuri… Ajuta la pierdut timpul privindu-l.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. marți, 28 februarie 2012, 13:27

    @chinezu De ce nu ne faci o lista cu cei care te motiveaza? Poate se inmultesc oamenii motivati. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde