10.12.2016

Unul din cele mai simpatice cadouri pe care le-am primit

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Ia uitați-vă atent ce scrie pe butoaiele alea :D

Dap, cam ce scrie și pe pancarta omului de zăpadă :)) Și toate lunile din calendarul de birou primit de la Xerox România sunt așa :))

Mulțumesc frumos, chiar m-am distrat văzând calendarul și o să îl țin la loc de cinste pe birou :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Vă invit la o campanie de suflet, așa de sărbători

Probabil cel mai trist ”La mulți ani” optimist din viața mea

10 comentarii

  1. joi, 29 decembrie 2011, 13:34

    Un cadou foarte frumos! Eu zic sa faci loc in beci ca pote iti trimit si butoaiele cu vin :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 29 decembrie 2011, 15:06

    Nu mai visa la butoaiele alea ca-s numai pe hartie. :)))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 29 decembrie 2011, 16:20

    PR dus la un alt nivel. Parc[ te simți mai bine cu un astfel de cadou personalizat, știind că vine de la Xerox.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 29 decembrie 2011, 23:05

    Inventivitate fără limite. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 30 decembrie 2011, 07:50

    Prima data am crezut ca ai primit butoaiele personalizata ! Aia era o treaba !! :)) Si sa fie si pline !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. sâmbătă, 31 decembrie 2011, 09:36

    Foarte de apreciat gestul si ideea originala. Desi ar fi putut face acelasi lucru cu un calendar erotic; ce-ai zice de femei tatuate cu numele tau? ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. sâmbătă, 31 decembrie 2011, 15:58

    Te uiti la calendar, munca, termene limita, … mai arunci o privire, vezi imaginea atasata, gandul zboara la distractie, relaxare, zile libere, … Super fain, creativ si nostim …

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. duminică, 1 ianuarie 2012, 20:52

    Fain cadou, bravo lor !
    dar mergea si un singur butoias micut si personalizat dar plin cu licoare originala :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. marți, 3 ianuarie 2012, 00:15

    hehe foarte fain! observ că xerox lucrează din ce în ce mai bine la imagine. bravo lor, o fac bine!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 26 ianuarie 2012, 16:28

    […] Multumesc celor de la DreamTeamRO Chinezu, Marius , Vlad , Nicu, Stefan si Claudiu  ! Ma simt ca si cum as fi la decernarea […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde