04.12.2016

Vreau bloggeri din Bacău, Iaşi, Maramureş, Neamţ, Satu Mare, Suceava

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Pentru campania aceasta. Și v-aș ruga să înțelegeți că pe lângă cei 100 de euro care zău că prind bine în perioada asta, aș vrea să văd cât mai mulți bloggeri care se înscriu din județele acestea pentru a putea arăta pe viitor clienților interesați că mișcă treaba cu blogosfera corespunzător acolo. Pentru a veni și alte campanii în zonă pe viitor.

Încercați să vedeți participarea voastră la campanie ca o investiție de marketing pe care o faceți în voi, în blogul vostru și în comunitatea din care faceți parte. Vă mulțumesc.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Vă rog mult să fiți atenți cu volanul de sărbători

Am desemnat câștigătorul la concursul AdevarulShop.ro

9 comentarii

  1. marți, 20 decembrie 2011, 09:49

    Salut. Eu ma bag. Sunt blogger in judetul Suceava. Deci, ce am de facut?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 20 decembrie 2011, 09:50

      @Pardau Ciprian
      Gasesti toate informatiile pe linkul pe care l-am dat

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  2. marți, 20 decembrie 2011, 10:30

    Eu sunt din Bacau.Am scris articolul
    http://acuzatul.blogspot.com/2011/12/rom-rom-telecom-haideti-sa-ne-abonam.html
    Am sa incerc sa particip la toate campaniile.E benefic pentru ca trebuie sa-ti pui mintea la contributie si sa incerci sa scrii articole cat mai bune.Asa poti evolua.Parerea mea :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 20 decembrie 2011, 17:14

    Pentru Arges nu am vazut nici-o campanie pentru bloggeri pana acum?
    Nu se aude nimic:)?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 20 decembrie 2011, 21:45

    Nţţţ, că-s din Maramureş… Baia Mare!!! Ăştia de prin nord suntem mai timizi, aşa?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 21 decembrie 2011, 09:13

    @kytionut, asta e doar prima parte a campaniei.Probabil va cuprinde si Argesul

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 21 decembrie 2011, 09:25

    Blogger este un cuvant mare pt noi, :)) dar incercam.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 21 decembrie 2011, 15:47