09.12.2016

Hater doar în timpul serviciului

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Astăzi am aflat ceva foarte funny: am un hater care mă rupe în două cu înjurăturile de tot soiul. Bine, am mai mulți, dar io despre ăsta vreau să vorbesc :D Și pe care l-am depistat, total din întâmplare, căutând altceva pe la mine prin comentarii, că a participat la 3 concursuri la mine pe blog în decursul timpului. Și ce e absolut mirific este că folosește același mail și același IP și ca să mă înjure, dar și ca să participe la concursuri, doar numele sub care comentează și-l schimbă =))

Este, cum ar veni, hater doar în timpul serviciului :D Păi cum să nu îți placă așa ceva? :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cine vrea să meargă la concertul Celelalte Cuvinte?

Voi aveți ”fiare” în casă? Și pe folosiți sau sunt de decor?

13 comentarii

  1. miercuri, 30 noiembrie 2011, 10:39

    Nici hateri nu mai sunt ce erau odata

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 30 noiembrie 2011, 10:40

    Salut, sunt Camionagiu si vreau sa-ti spun ca nu te suport!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 30 noiembrie 2011, 10:40

    Sunt un fan Chinezu, salut man!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 30 noiembrie 2011, 10:42

    Poate sufera de personalitati multiple :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 30 noiembrie 2011, 10:44

    Asta e m-ai depistat acuma nu am ce sa fac. Promit sa nu ma mai semnez cu Editorial =))

    Cu drag al tau hater,
    edi…haotik

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 30 noiembrie 2011, 10:52

    @ionut trrueeeeeeeeeee!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 30 noiembrie 2011, 11:04

    Vreau si eu un hater :D cine se ofera?E gratis :D
    Ce sa faci Chinezule, trebuie sa existe si hateri

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 30 noiembrie 2011, 11:28

    pe pariu ca asta este perfu! asa-i chinezule?!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. codeus
    miercuri, 30 noiembrie 2011, 11:54

    eu ca sa te injur trebuie sa ma fi calcat rau de tot pe..coada, da si cand imi ies din fire sa-ti astupi urechile. )))
    doi la mana chiar daca nu-mi place „moaca” ta nu te injur ci te las in „apele” tale. si stiu sigur ca nu-s eu vizat de postarea ta, dar amu comentam si noi fiecare dupa cum si cat ne pricepem ))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 30 noiembrie 2011, 18:00

    @Camionagiu, chiar daca nu-l suporti pe chinezu, el nu-ti sterge postarile. Intra si pe alte bloguri sa vezi cum nu-ti mai gasesti postarile. Este unul care-i mai citit :)).

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. Adi
    miercuri, 30 noiembrie 2011, 21:34

    OffTopic… am 2 bilete la Red Hot Chili Peppers -Viena – 07.12.2011…stiu ca e din scurt dar n-am gasit bona sa-mi las copilul asa ca trebuie sa le dau….as muri de ciuda sa stiu ca nu vor fi folosite….E cineva interesat?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 30 noiembrie 2011, 22:01

    @cart00n ca bine zici, la aia ma gandeam si eu :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 1 decembrie 2011, 07:16

    @ albinuta veninoasa
    cum sa nu-l suport, bre? era o gluma in spiritul postarii. uf, urasc ursitoarele care mi-au dat asa subtilitate demna de o cauza mai buna (eventual politica?)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde