10.12.2016

Prima mea lansare la care particip la miezul nopții

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Deși sunt câine bătrân, cum ar veni, în social media (mă alint și eu, dați-mi nițică voie :D), încă nu am participat la nici o lansare la fix miezul nopții. Și nici nu am știu ce interesant o să mi se pară când voi primi o astfel de invitație. Căci mi se pare foarte interesant :))

Așa că pe la 22.00 trecute fix, mă prezint la Plaza Romania, unde voi asista, alături de alți oameni faini de prin online și din civilie, la lansarea oficială a iPhone 4S de către Vodafone România. Bine, acolo ne adunăm noi, cei din București, dar tot la miezul nopții o să fie astfel de întâmplări în toată țara. Ceea ce, trebe să recunoașteți, e destul de atrăgător pentru un curios de ăsta cum sunt eu :)) A participa la un astfel de eveniment național inedit, adică,a sta am vrut să zic.

Atenție! Cei care veți fi prezenți de la 22.00 la Plaza Romania veți putea cumpăra iPhone 4S la un preț foarte bun și, în plus, veți avea parte și de o surpriză. Nu mă întrebați ce, că habar nu am :))

Ne vedem acolo. Serios vă aștept. Căci ce altă ocazie vom mai avea de a petrece miezul nopții împreună, serios? :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Una din cele mai mari invenții ale umanității: Pampers

Cum ar fi dacă mâine brandurile personale ar fi listate la bursă?

25 comentarii

  1. joi, 10 noiembrie 2011, 18:02

    am vreo 400 ron la mine, oare ajung pt un iPhone la noapte? :D :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 10 noiembrie 2011, 18:04

    @Stefan Murgeanu
    hai acolo si vedem noi cum facem. daca e, punem mana de la mana si mai completam :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 10 noiembrie 2011, 18:07

    Da, ajung ptr Siri cu plata jos. Telefonu’ ti-l da in rate :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 10 noiembrie 2011, 18:08

    o sa dau un tweet cu ”mai am nevoie de 320 RON pt un iPhone, cine ma imprumuta?” iar tu imi dai RT

    :D :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 10 noiembrie 2011, 18:10

    ne vedem acolo :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 10 noiembrie 2011, 18:14

    Mai, dar tu nu esti batran, de ce spui asa ceva?!

    (daca nu ne mintim noi, prietenii, intre noi… cine sa ne minta frumos?)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 10 noiembrie 2011, 18:48

    @Papa
    bine, mah, sa aduci si bere :))

    @cabral
    i love you too :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 10 noiembrie 2011, 18:56

    Acolo sunt :D Da nu-mi cumpar iPhone.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 10 noiembrie 2011, 19:02

    @Laurentiu Buica
    dar ce are, mah iPhonele? ai vrut sa zici ceva nasol? sa stim cum te primim :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 10 noiembrie 2011, 19:06

    Zic sa ma primiti cu bratele deschise. :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 10 noiembrie 2011, 19:06

    Nenea Chinezu nu are voie afara dupa ora 12 de obicei iar astazi e o exceptie?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 10 noiembrie 2011, 19:10

      @Victor Dulu
      nici nu ma obosesc sa raspund unei astfel de provocari de generatie noua…
      mah, io la 12 dorm de obicei, ca am oasele batrane :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  12. joi, 10 noiembrie 2011, 19:12

    Ne vedem acolo sa bem si noi o bere ca si asa nu ne-am mai vazut de mult….tinerelule :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 10 noiembrie 2011, 19:20

    Apar si eu ! O sa fie un fel de webstock ! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. joi, 10 noiembrie 2011, 19:25

    Mă prezint și eu, alături de Papen și Cutiuța Milei.
    Nu-s fan, da’ vin și eu la pișcoturi! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. joi, 10 noiembrie 2011, 19:27

    Ar fi fost super sa se lanseze si in Craiova in acelasi timp :( Asta e, sper ca maine sa se gaseasca in magazinele Vodafone.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. joi, 10 noiembrie 2011, 19:31

    @Kriogen @Serban
    dar stiti ca e vorba de un telefon, nu de bere, da? =))

    @Catalina
    buna asta cu woodstock :))
    io sa o sa il joc pe Alvin Lee atunci :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. joi, 10 noiembrie 2011, 19:32

    @Chinezu Logic! Pișcoturile nu merg cu bere! Aduce @Kriogen șampania! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. joi, 10 noiembrie 2011, 19:41

    Ne vedem cu mic,cu mare acolo ! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. joi, 10 noiembrie 2011, 19:55

    Bai nea Chinezule…Catalina zicea de webstock nu woodstock.
    @Serban bere la party bai…dupa lansare

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 10 noiembrie 2011, 20:05

      @Kriogen
      si daca io vreau sa inteleg woodstock e vreo problema?
      ntelectualule =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  20. vineri, 11 noiembrie 2011, 00:08

    […] multumit de Vodafone si vom continua relatia . As mai mentiona ca din ce-am inteles de la Chinezu , voi , astia care va permiteti, ar fi bine sa il luati chiar maine.Pentru ca beneficiati de o […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde