05.12.2016

Ia să văd ce părere aveți despre filmulețul ăsta?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Adică întrebarea mai exactă fiind dacă m-au surprins bine în replicile astea :D

PS. Filmul a fost o surpriză din partea clientului Kruk, care derulează campania datoriamea.ro în care sunt și eu implicat :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cum arată portretul meu social media?

Un exemplu foarte fain de promovare

8 comentarii

  1. vineri, 28 octombrie 2011, 10:55

    :)) Mortal filmuletul! Te-a surprins super bine. Totusi ar trebui sa-i refaca freza personajului :P Deocamdata am doar datorii morale, dar sper sa le achit inainte de 17 nov. Zi faina!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 28 octombrie 2011, 13:39

    Lipseste berea din ultimele cadre. Pai ce fel de sarbatorire (a platii facturii) e asta fara.. bere? :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 28 octombrie 2011, 19:30

    daca nu vb in alta limba credeam ca e facut de tine !!!! succes cu campania,te sustin!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 28 octombrie 2011, 19:39

    Excelent filmuletul, plin de umor si invataminte…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 28 octombrie 2011, 23:49

    Foarte tare filmuletul, daca ar fi asa si in viata reala…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 28 octombrie 2011, 23:58

    poate c-ar fi fost mai de actualitate varianta cu plata online. nu știu cum fac alții dar eu și cei din jurul meu platim absolut toate facturile online. și chiar și așa uit s-o fac de multe ori. să mă fi văzut dimineața cum alergam prin casă căutându-mi digipas-ul pentru plăți online. cam ca într-un meci de fotbal. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. sâmbătă, 29 octombrie 2011, 23:01

    Genial filmuletul :D comparatia cu fotbalul, naucitoare de-a dreptul :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 9 noiembrie 2011, 05:56

    Ca idee de advertising, interesantă analogia fotbal/plată de facturi. Nais!
    Ce e „aiurea” (şi sper să nu fiu privit drept hater) e că la trei zile după ce postaşi tu acilea … m-am luat de Kruk :D Check this out: http://sagittarius.iloveconstanta.ro/publicitate/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde