05.12.2016

Raportat la cât câștigați pe lună, cât înseamnă 780 lei?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Mă iertați că iar vă zic de campania asta, dar zău că mi se pare o oportunitate foarte… oportună :)) Adică vorbim de 780 RON. Mă rog, voucher la Carrefour Vitantis de suma asta, dar tot aia e, adică tot trebe să îți cumperi chestiile alea, zic :) Dar faptul că poți să câștigi asta cu o muncă de doar câteva ore, mă face să vă readuc aminte de campania asta.

Calculați și voi cât câștigați într-o lună de muncă, comparați cu 780 RON obținuți în câteva ore și apoi, sper, veți înțelege mai bine ce vreau să zic :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Câte un pic din călătoriile mele :)

Cum vi se par campanii speciale pe un anumit județ?

10 comentarii

  1. marți, 27 septembrie 2011, 11:21

    Daca eram din Bucale, participam cu siguranta. Dar asa, daca poate castig, tot nu ies cu mare lucru. Numai benzina pana in Bucuresti face vreo 2-3 milioane.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. Diaconu Luminita (runda a 2-a) concurs
    marți, 27 septembrie 2011, 11:29

    ,,In a 2-a saptamana
    De concurs am revenit!
    Cu o analiza noua ,
    Numai buna de citit.
    De vrei paine,carne,fructe..
    Bere,pepsi,detergent
    Tot la Carrefour,tot Vitantis
    Trebuie s-ajungi …….urgent!
    Transmite d-lui China
    Ce-ai vazut,ce-ai constatat.
    Si ca drept recunostinta
    Poti primi in dar….
    Un voucher minunat!!!!”

    Mail-ul il trimit mai tarziu!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 27 septembrie 2011, 13:50

    raporatat ca nu am venituri… cam cat ar veni? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 27 septembrie 2011, 15:19

    Așa cam 1%? :-))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 27 septembrie 2011, 16:34

    Mda, dar eu dupa o luna de munca sigur iau salariul, pe cand la un concurs exista si varianta sa nu castigi.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 27 septembrie 2011, 17:38

    Si eu m-as baga cu drag si spor daca as fi din Bucuresti…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. Luminita Diaconu
    marți, 27 septembrie 2011, 19:44

    Referitor la promotia actuala :
    -Oferta e mult mai bogata decat ceea ce contine catalogul.Practic pentru fiecare categorie de produse exista eticheta: ,,Profita acum!”
    -Desi Carrefour Vitantis nu este amplasat in cartierul meu,ma apropie cu ofertele sale.
    La Carrefour Vitantis poti economisi pana la 30% din valoarea totala a cumparaturilor,fata de alte magazine.
    -Este profitabil sa cumperi de la Carrefour Vitantis datorita pretului mic,care reiese si din gramaj,cantitate,(exp:1+1Salam de sunca taranesc)
    -De data aceasta am economisit (,conform anexei) din mail,13.92%,cumparand de la Carrefour Vitantis ,fata de celalalat magazin din cartier.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 27 septembrie 2011, 19:59

    […] am calculat și am comparat prețurile, am constatat o economie între 10% și 30%. L-am sunat pe Cristi să văd dacă am exagerat sau am greșit, însă mi-a zis exact același lucru, că nu se aștepta […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 28 septembrie 2011, 09:44

    […] ce bloggeri de renume ca: Arhi, Chinezu, Zoso, Cabral, Alexandru Negrea, Visurât, Adrian Ciubotaru, Manafu şi alţii ca ei nu oferă […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 28 septembrie 2011, 14:05

    Foarte interesant, sincera sa fiu nici nu stau sa imi mai bat capul :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde