10.12.2016

Dragilor, ne vedem la Galați pe 10 septembrie

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Later edit: Ca să fie treaba, treabă, vă rog să confirmați și acilea dacă veniți. Mulțumesc :)

Cum ne era tare dor, nouă, celor din DreamTeamRO, de o ieșire unde să ne întâlnim cu oameni faini, iată că pe 10 septembrie descălecăm în Galați, unde vom face un joint venture și cu cei din Brăila :)) Așa că pe 10 septembrie, de la 21.00, evident ca e ora 12.00, imi scuzati graba :D, la Summer Pub, vă așteptăm cu mare drag să veniți să ciocnim un pahar de vorbă și de, firește, bere :D Aud, spre lauda lor, că vin și oameni faini din Focșani, ceea ce mă încântă și mai tare :)

Ne vedem acolo. Abia aștept!

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Vreți sau nu să se închidă centrul istoric?

Mă mândresc că am corespondeți la blog :D

15 comentarii

  1. miercuri, 31 august 2011, 08:37

    Iti dai seama ca si noi suntem la fel de entuziasmati de aceasta intalnire, iar pentru a sta pana tarziu in noapte o sa ia u masina lui socru-miu deci pentru mine doar bere fara alcool

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 31 august 2011, 08:39

    Wow, nici nu stiam ca exista Summer Pub in Galati :) S-au schimbat ceva lucruri de cand am plecat. Sa va distrati! Si sa te duci sa bei o cafea si in Olimpos (cred ca asa se scrie), e chiar in centru si e f dragu asa.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 31 august 2011, 08:53

    e la 21:00? nu la 12:00?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 31 august 2011, 08:59

      @Stefan Murgeanu
      ma scuzati, fireste ca este ra 12.00, dar no, stii cum e, parca altfel bei berea la 21.00 :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  4. miercuri, 31 august 2011, 09:06

    :D :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 31 august 2011, 09:13

    e de la 12 pentru a avea timp sa ne adunam cu totii, oricum ora la care se incepe intalnirea este sigura, cealalta ora, ramane la alegerea fiecaruia

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 31 august 2011, 09:33

    Ne vedem acolo, da am si eu o intrebare… la Galati exista bere nefiltrata ? :-?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 31 august 2011, 10:19

    […] din cei care şi-au anunţat deja intenţia pe blogurile proprii de a participa sînt: DreamTeamRo, Chinezu, Neydamn, Pavel […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 31 august 2011, 11:00

    Am eu senzatia ca Chinezu o sa bea bere si o sa ii placa si la 12 si la 21 :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 31 august 2011, 15:17

    Sa ne gasim cu bine! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 1 septembrie 2011, 07:38

    […] Anda, Cati, Cristina, Chinezu, Cosmin, Claudiu, Diana, Ramona, Marius, Marius,  Mihai, Miruna,  Monica, Roxana, Roscata, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde