05.12.2016

Vă invit la o campanie cu premii de 1000 de dolari

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Când m-au contactat de la usbstore.ro să se intereseze despre o campanie prin Blogal Initiative, m-am uitat pe site. Și am zâmbit instant. Intrați și voi să vedeți cât de simpatice sunt produsele de acolo și apoi mai povestim :))

Ocazie cu care vă anunț că am lansat campania de care vă vorbeam. Și unde puteți câștiga produse în valoare de 1000 de dolari. Aici aveți toate detaliile. Succes!

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Când oamenii faini devin bloggeri faini

Câteva linkuri. Cu fotografiile aferente

9 comentarii

  1. luni, 29 august 2011, 08:30

    super tare concursul!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 29 august 2011, 08:48

    De aia 400 de dolari care i-ai luat tu nu trebuia sa zici nimic :) ca 100+200+300 = 600 :))
    Mama lui de marketing.

    In rest fi sigur ca vin si acolo cu o idee traznita :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. luni, 29 august 2011, 08:50

    rectific, acum am vazut ca sunt DOUA premii 2, si TREI premii 3, :))
    Haotic ce sa-i ceri :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 29 august 2011, 11:35

    Sincer, nu stiu ce poti face cu produsele alea..nu le gasesc utilitatea. Chiar ai nevoie sa-ti iei incazitor de cana pe USB? Tragi de o cafea toata ziua? Chiar e nevoie sa-ti umpli toate porturile usb cu maimutzoaie ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 29 august 2011, 11:39

      @Escu
      ma intristeaza tare cand vad ca spiritul ludic te-a parasit intr-un mod infiorator…

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  5. luni, 29 august 2011, 11:38

    wow,ce produse faine au cei de la usbstore:D inca sunt la inceput din cate vad;))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 29 august 2011, 11:52

    Nu m-a parasit, glumesc oricand, doar ca pun si eu niste intrebari. Iarta-ma daca nu ma uit cu dragalasenie si amuzament la aceste minunate accesorii usb care-ti mananca curent, dar care iti fac ziua mai buna :)
    PS: ar trebui sa faceti o chestie in genul: „Fierbe-ti si laptop-ul nu doar cafeaua, cu noul incalzitor pe usb!”

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 29 august 2011, 11:56

      @Escu
      pfuuuuu… m-ai speriat, bre, cu primul comentariu, dar cu al doilea m-ai facut sa zambesc :))
      asa, asa asta este spirtul, cum ar zice englezul :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  7. luni, 29 august 2011, 12:06

    @chinezu: haide bre, pun si eu intrebari, atata tot! sa vindeti cat mai multe chesiti pe usb si sa ti se monetizeze campania! :)) Daca te-am facut sa zambesti inseamna ca e bine..

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde