11.12.2016

Hai să văd câte comentarii poate genera o poză

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

V-ați prins, cred, că acest post este un pamflet și trebe luat ca atare (mor ce dragă mi-e precizarea asta futilă :D) și că se referă la cei care pun o poză sau un film și gata, sunt un fel de Sadoveanu 2.0 :D

PS. Alegerea fotografiei nu e deloc întâmplătoare, firește. Trag nădejde că veți înțelege de ce am ales-o. Sau nu :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Trebuie să răspunzi tuturor comentariilor pe blog?

Cum vi se pare noul logo Blogal Initiative?

17 comentarii

  1. miercuri, 17 august 2011, 09:23

    Se vede clar cum Arhi te pipaie pe piept …

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 17 august 2011, 09:28

      imi cauta buletinul sa vada daca nu sunt minor =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  2. miercuri, 17 august 2011, 09:28

    Ce de Starbuckareala in jur. Aproape ca nu l-am remarcat pe Arhi de atatea cafele.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 17 august 2011, 09:41

    aha, stiam eu ca eu am facut poza asta :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 17 august 2011, 10:59

    Ca doi copii. :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 17 august 2011, 11:04

    Iubiti-va mult :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 17 august 2011, 11:32

    Alex Negrea poza cu dosul?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 17 august 2011, 11:34

    Eu cred ca Arhi se caieste de greselile pe care le-a facut in blogosfera si a venit sa se mantuiasca si sa isi maruriseasca guest posturile spre iertare la tov. Chinezu.

    Acesta ingaduitor il mangaie ca pe un copil mic, care a gresit si merita iertat in inocenta lui.

    In planul din spate sunt niste yohgini care se roaga si ei pentru mantuirea sufletului, cel care e in picioare cu spatele la aparatul de fotografiat este guru lor.

    Toate aceastea se intampla din cauza efectului puternic de cofeina dat de cafelele „Starback”

    In dreapta sus se vad niste calburi verzi probabil folosite pentru cei care beau prea multa cafea si au nevoie de ceva resuscitare.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. justin89
    miercuri, 17 august 2011, 12:55

    e clar ceva cu legatura paranormala! vezi picioarele alea singure, far’ de trup din centru-stanga …

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 17 august 2011, 13:26

    Pupe-i mama de draguti :), asta mi-a inspirat mie poza cand am vazut-o… bun fotograful

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 17 august 2011, 14:16

    cand faceti nunta??:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 17 august 2011, 14:22

    Macar un link ar fi meritat Dl. Cetin… :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 17 august 2011, 17:23

    Stii cum se striga la filme pe vremuri, din spatele salilor de cinematograf comuniste, la scenele de dragoste? „F*te-l, baa!”

    :rofl:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 18 august 2011, 13:55

    doar 15 comentarii la atâta iubire… :)):)) cât merge daru’ la viitoarea nuntă?:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. sâmbătă, 20 august 2011, 12:17

    La o asemenea poza trebuiau sa fie mai multe comentarii, dar este lumea in vacanta si activitatea pe bloguri a scazut.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. ralu
    sâmbătă, 20 august 2011, 16:44

    „[..] si-mi beam apa minerala.”

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde