27.06.2016

Vrem să acredităm 5 bloggeri pentru Peninsula

Când zic bloggeri (of, pârdalnica asta de limbă dulce ca o comoara :D) mă refer și la, firește, domnișoarele și doamnele care se spetesc în acest 2.0 al nostru :D Numai că folosim termenul generic de ”bloggeri” pentru ușurința demersului comunicațional, cum ar veni :D

Așadar, chestiunea e în felul următor: organizatorii Festivalului Peninsula (oameni foarte deschiși la cap și tare de treabă, by the way :D) au zis că vor să aibă și ei niște bloggeri acreditați după toate cerințele ”meseriei” (full acces, interviuri, tricou oficial, de astea) și ne-au rugat pe noi, cei de la Blogal Initiative, să îi ajutăm. Drept pentru care (sărind în sus de bucurie, firește, că putem fi părtași la o asemenea ispravă) am lansat campania cu pricina. La care vă invit cu mare, mare drag să participați :)

Mult succes, tovarășe și tovarăși!

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Superb! 4 echipe ale bloggerilor la Triathon Challenge

Supărări de bloggeri pe blogger

16 comentarii

  1. marți, 16 august 2011, 12:55

    pe langa concerte.. la peninsula e foarte tare atmosfera… iar atunci cand ai acces peste tot.. e si mai misto :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 16 august 2011, 13:03

    o să mă bag şi eu. Am fost anul trecut la Korn, cum ar fi fost să am acces la un interviu cu ei :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 16 august 2011, 14:16

    […] laptopuri, etc. Buun. Ca la fiecare campanie, organizatorul, adică BlogalInitiative, prin domnul China, trimite la început un brief (sau pe românește un regulament) care este minimul necesar pentru a […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 16 august 2011, 15:14

    Faina campania. Eu o promovez doar, avand in vedere ca am deja acreditare :) Remember #muresfotbalmeet :)
    Sa inteleg ca ne vedem acolo sa ciocnim 2-3-4-5 pahare de bere? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 16 august 2011, 15:16

      din pacate eu nu pot sa ajung :( ca asa program am luna asta de imi vine sa ma urc pe pereti… dar voi sa aveti distractie acolo :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  5. marți, 16 august 2011, 17:21

    Parca m-as baga si eu pentru un „full acces”…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 16 august 2011, 17:43

    Si eu vreau sa ma bag. Azi ma pun pe treaba.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 16 august 2011, 17:56

    chinezule,trebuie neaparat bloggeri ? sau pot participa si oameni care au un site ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 16 august 2011, 18:08

      daca ai si sectiune de blog pe site, poti sa te bagi
      daca nu, nu
      sorry :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  8. miercuri, 17 august 2011, 05:28

    Lasa-i Chinezule si pe saitologi ca-s din secta inrudita :)))

    Daca respiram aer romanesc, ma bagam si eu, dar asa daca ma bag, ma bag degeaba, pushka mea…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 17 august 2011, 10:09

    […] acesta mi-aş dori să merg la Peninsula ca blogger acreditat pentru că vreau să văd festivalul din această perspectivă. Aş putea să intru în culisele […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde