10.12.2016

Și cam ce părere aveți voi despre blogoree?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Salut cu mare, mare drag apariția (de fapt relansarea) blogoree.ro doar acum, pentru că, după cum cei mai atenți dintre voi v-ați putut da seama, abia ce m-am întors de prin munții patriei și abia acum pot presta cu spor pentru-al blogosferei viitor :D Puteți da și un like pe facebook paginii, ca să fiți curentați cu ce se discută pe acolo :))

De ce salut o astfel de inițiativă? Pentru că apreciez corespunzător atunci când cineva face ceva. Pentru că, așa cum m-a învățat și pe mine experiența, mama noastră a tuturor, când faci ceva de multe ori e ca în bancul cu basca.

Dar, ca să începem pe stil de lambada, ca să zic așa :D, aș vrea să vă împărțiți (dacă nu cumva e prea cald pentru voi sau prea sărbătoare sau pre nu știu cum) în două tabere colea mai jos și să ziceți așa: tabăra 1 ce așteptați de la blogoree.ro? tabăra 2 vă știți voi, cei pentru care nimic nu e bine și totul e relativ :D

Serios vorbind, cum tare îmi doresc, din pricini pe care cred că le știți deja, să funcționeze la capacitate maximă blogoree.ro, chiar vă rog să vă dați cu părerea, poate îi ajutați prin opiniile voastre pe Bobby, Andra, Toma și Ancuța să, la urma urmei, ajute pe voi :) Mulțam.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Hai România!

Risc încă un pariu pe un blogger tânăr

10 comentarii

  1. marți, 16 august 2011, 07:37

    Un logo foarte tare. Sper ca in sept, oct cand lumea revine din concedii si mai ales vacante sa fie atrasa cu proiecte, evenimente, campanii, etc.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 16 august 2011, 07:44

    Orice agentie care are ca scop ajutarea blogerilor si atragerea lor in activitati comune nu poate fi decat un lucru bun, cu cat sunt mai multe astfel de agentii cu atat vom avea de castigat, concurenta intotdeauna a insemnat evolutie

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 16 august 2011, 08:37

    Mie sincer nu imi place logoul. Nu imi inspira nimic.
    In rest, sper sa gasesc acolo informatii utile, si sper sa inchegam o comunitate in care fiecare primeste, dar si mai important, da mai departe know-how

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 16 august 2011, 08:49

    Sunt de acord cu @ihearlights. Nici mie nu-mi inspira nimic logo-ul. In rest, sunt sigur ca voi gasi informatii bune acolo, pentru ca oamenii care se ocupa de proiect sunt tare faini.

    Pe langa logo, un design profesionist nu le-ar strica. Asta e cam saracut

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 16 august 2011, 09:05

    Subscriu si eu :D Logo-ul ar merge ceva mai altceva :) iar design-ul ar trebui sa fie mai atragator, dar pana la urma continutul e baza, asa ca de la continut am cele mai mari asteptari :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 16 august 2011, 10:57

    E de urmarit!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 16 august 2011, 12:46

    foarte tare logo-ul,eu sper sa se stranga o comunitate mare in jurul lui blogoree.ro si sa aveti realizari cat mai mari si mai bune!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 16 august 2011, 21:18

    I’m seeing it :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 19 august 2011, 12:51

    Multumim tare mult pentru opinii si pentru sustinere! Va asteptam pe forum si speram ca resursele pe care le vom impartasi sa ne ajute sa crestem calitatea blogosferei si sa ne ajute sa lucram mai bine cu brandurile.

    Multumesc, Cristi!

    Pentru orice alte intrebari sau detalii, stiti unde sa ma gasiti. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 28 septembrie 2011, 09:31

    […] să reinventeze roata. O iniţiativă foarte bună, despre care au vorbit la lansare Bobby Voicu, Chinezu, Alex Negrea, Andrei Crivăţ, Cristina Popescu (PR General Manager Romtelecom). Mulţumim Toma […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde