07.12.2016

Blog and tweet meet Baia Mare, haideți, băh!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

No bun, pentru că zilele astea programul îmi permite să stau mai multe zile în Baia Mare, m-am gândit că m-ar coafa să bem și noi ca băieții (și vorbim aici și despre fete, da? :D) o bere, un ceai sau ceva de genul. Evident că primul rând îl dau io :D Și poate și pe al doilea, în funcție de cât de cuminți sunteți :))

Așa că vă invit joi, 11 august, la 18.00, la Maxx, lângă Hotel Carpați, pe toți cei care aveți treabă cu blogosfera asta faină, care se întâmplă și în Baia Mare :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

De ce nu am scris pe blog zilele astea

Poveștile lu’ chinezu: despre prieteni și prietenie

15 comentarii

  1. marți, 9 august 2011, 10:03

    vai ce ma mananca in talpa sa va fac o vizita, ca tot sunt in zalau… chestiunea e ca nu am cu ce sa ma intorc seara inapoi…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 9 august 2011, 10:08

    Distractie placuta!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 9 august 2011, 10:09

    Ma bucur ca ai ales ora 18.00, cand nu avem obligatii de serviciu. Eu vin, daca vine si colegul ciprian cozoplean :).

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 9 august 2011, 10:31

    vine si el. cum sa te refuze pe tine :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 9 august 2011, 10:59

    prezent, cine ajunge inainte sa tina un loc si pt mine :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 9 august 2011, 11:15

    Nah bine, dacă plăteşte Cristi vin.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 9 august 2011, 11:20

    Da, vin. Nu la lasa Twitter-ul sa raspund (bad day?), ca altfel ti-as fi dat un reply. (@Lexadee)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 9 august 2011, 11:53

    Deci, ne vedem acolo!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. marți, 9 august 2011, 12:54

    distractie placuta sa aveti,si eu as merge la un meeting dinasta desi nu am blog..esti tare darnic Chinezule daca dai primul rand:)) have fun;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. marți, 9 august 2011, 13:33

    nu veniti si pe la viseu de sus ? :))
    eu as veni,numai ca e nasol cu drumul 120 de km :(
    Oricum mai caut solutii…sper sa ajung is eu…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. marți, 9 august 2011, 13:54

    Încă un pic și ajungi și-n Oradea.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. marți, 9 august 2011, 13:58

    ehee, blogmeet de coracon de data aceasta pentru tine Cristi ;)
    buey, se intoarce Chinezu acasa :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. miercuri, 10 august 2011, 10:29

    Musai sa deschideti balu’ cu Ozzy „Mama, I’m coming home!” :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. miercuri, 10 august 2011, 14:14

    […] China Birta ne invită joi, 11 august de la ora 18.00, la Maxx, lângă Hotel Carpați, pe toți cei din Baia Mare care […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. vineri, 12 august 2011, 11:01

    Imi pare rau ca n-am ajuns, dar acum dimineata am ajuns in Baia Mare.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde