09.12.2016

Ăștia nu sunt bloggeri, zău… sunt niște oameni…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

De excepția sinteza super profesionistă, la obiect și de o obiectivitate înspăimântătoare realizată de Victor Kapra, acest Spielberg de-al nostru, cu ocazia prilejului BIZ Social Summer Camp :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Dacă nu ai ce face în viață, fă-ți un blog (yeah, right…)

Cam așa ar trebui să se discute despre Roșia Montana

12 comentarii

  1. Daniel
    marți, 26 iulie 2011, 09:20

    o sinteza edificatoare

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 26 iulie 2011, 11:11

    :)) Tare filmuletu. Acum sunt curios cati hamei aveau toti la bord :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 26 iulie 2011, 12:15

    Sunteti nebuni :)) Foarte tare !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 26 iulie 2011, 15:17

    Ioi, fix cĂ trei motani călcaţi pe coadă :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. securista
    marți, 26 iulie 2011, 16:39

    Băăăăi, vreau și eu distracții de astea! Primiți și H-liști? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 26 iulie 2011, 22:23

    Nu se poate sa-mi exprim decat invidia pentru cea ce am vazut in filmulet; foarte bine realizat. In rest…am vazut oameni, oameni si iar oameni iar o parte (mica ce-i drept) dintre ei am reusit sa-i cunosc pe Transalpina.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 26 iulie 2011, 22:49

    asta-i de tinut la arhiva si aratat la nepoti.
    sau de rulat prin cinema inainte de film; pe post de reclama la blogosfera.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 27 iulie 2011, 07:59

    Asta-i viata de blogger ce i-o doresc :). Din toata inima, felicitari. Orgoliile de blogger au ramas in pe fundul butoaielor de bere.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 27 iulie 2011, 08:15

    Nici ca puteai sa o zici mai clar :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 27 iulie 2011, 10:00

    Asta da distractie…bine baieti!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 27 iulie 2011, 14:37

    Na să îmi trag o palmă acuma că m-am pus io să fac școala de șoferi tocmai când ați făcut voi isprava asta 2.0 de toată frumusețea. Să-mi crească nasul dacă nu mi ciudă:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 28 iulie 2011, 15:48

    […] Crivat sau Hadean. Pe altii i-am mai vazut pe-aici prin Bucuresti si stiam ce le poate pielea: Chinezu, Adrian Ciubotaru, Manafu (cu o lista larga de articole despre cum a fost…), Toma Nicolau […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde