30.08.2016

De data asta premiul cel mare este un Samsung Chromebook

După cum am mai anunțat, mă încăpățânez masiv să cred că există bloggeri de care nu am prea auzit, dar care sunt niște betoniști care abia așteaptă să li se ofere oportunitatea de a ne lăsa cu sprânceana ridicată a mirare :) Așa că voi merge înainte cu teribilă determinare pe drumul ce l-am gândit pentru Blogal Initiative, în ciuda înjurăturilor pe care le primesc, a argumentelor semi-docte că o să îmi distrug bradul făcând așa ceva și alte de astea din ciclul ”eu nu fac nimic, dar e de cacao ce faci tu”.

Așa că uite că mai lansăm o campanie. De data asta pentru Quickmobile.ro. Unde puteți câștiga un laptop Samsung Chromebook, o minicamcorder si un HDD extern. Dați un mail pe contact at blogalinitiative.ro pentru a primi brieful despre cum să participați la campanie. Asta dacă nu sunteți deja abonați la newsletterul nostru, caz in care ați primit deja toate informațiile :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cine se bagă să câștige o chitara a lui Jon Bon Jovi?

Dacă nu ai ce face în viață, fă-ți un blog (yeah, right…)

21 comentarii

  1. luni, 25 iulie 2011, 12:55

    care era mailul? nu de alta, dar la campania asta particip.. am nevoie de un laptop nou, ca asta n-o mai duce mult, iar camcorder chiar voiam sa-mi iau… HDD daca-l castig il dau premiu pe blog :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 25 iulie 2011, 13:00

    sorry.. amu am vazut ca era cu contact in fata :) i’ll get on it

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. luni, 25 iulie 2011, 13:07

    mulţumesc anticipat pentru premiu :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 25 iulie 2011, 13:09

    @papa tu nu stii cum sta treaba la concursurile chinezului
    daca particip premiul e al meu :)) si de data asta particip >:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 25 iulie 2011, 13:09

    […] articol a fost scris pentru concursul Quickmobile.ro organizat de Blogal Initiative și Cristi @Chinezu. Articole asemănătoare:O soluție de #refinantare câștigătoare Astăzi s-au anunțat […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 25 iulie 2011, 14:40

    si esti si ochelarist!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. luni, 25 iulie 2011, 14:41

    Am înţeles, dar eu tot mă bag :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 25 iulie 2011, 16:19

    Cand vin concursurile cu IPad? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. luni, 25 iulie 2011, 17:25

    […] dintr-o nouă campanie pentru Quickmobile.ro derulată prin Blogal Initiative și Cristi a.k.a Chinezu, la care premiul cel mare este un laptop Samsung Chromebook, cu care sper că mă voi obișnui […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. luni, 25 iulie 2011, 21:31

    M-am bagat si eu….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. luni, 25 iulie 2011, 21:50

    stiti cum am nevoie de un laptop??? ca de aer!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. marți, 26 iulie 2011, 15:09

    la asta particip si eu, mi-ar prinde bine un hdd extern.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. marți, 26 iulie 2011, 22:59

    […] : Articolul prezent participa la marea batalie organizata de Blogal Initiative, un Chinezu si un magazin online. Etichete: blogal initiative • chinezu.eu • Chromebook • concurs • […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde