29.06.2016

Cam așa știm noi să facem o campanie

Cam vine încet, încet momentul în care o să trebuiască să scriu despre ce se întâmplă cu gașca asta mișto numită DreamTeamRO pe zona de campanii. Pentru că deși am început totul ca o joacă, în ultima perioadă chiar avem de muncit la niște campanii, căci am devenit căutați, ca să zic așa :D

Spre exemplu, ce vedeți mai jos (cu mențiunea că o să fac update și cu filmele celorlalți băieți) este o leapșă-campanie pentru parfumul STR8 Freedom, lansat recent, în care noi ne-am jucat puțin de-a… dar mai bine vă las să vedeți voi ce și cum :D

Isprava a fost începută de Make, pardon, de domn profesor :D, după care, mai jos, vedeți și reacția mea, așa mai din popor. Din poporul 2.0, firește :D

Iar apoi Vlad a preluat leapșa… ăăăăă parfumul :D

Ștefan, ca un manager de management, a analizat problema :D

… pe care a trimis-o la Nicu, foarte ocupat, după cum puteți vedea :D

… iar Nicu nu l-a mai găsit pe Claudiu, plecat un pic prin țările calde :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Primul comentariu pe blog

Avem nevoie de bloggeri și bloggerițe pentru Triathlon Challenge

18 comentarii

  1. marți, 5 iulie 2011, 07:13

    Oare Axe ce efecte ar avea asupra blogosferei?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 5 iulie 2011, 07:59

    Din pacate, mie unul nu mi se par prea reusite. Se vede ca nu au avut la baza un scenariu si ca fiecare a improvizat… Cred ca se putea mai bine…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 5 iulie 2011, 08:02

    E racit ala micu’? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 5 iulie 2011, 09:24

    […] a aruncat cu o sticluță de apă de toaletă STR8 Freedom înspre mine, după ce, în prealabil, a încercat să parfumeze un pic blogosfera […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 5 iulie 2011, 09:38

    hai ca nu-i rau … str8 :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 5 iulie 2011, 11:41

    Mergea un pic mai profi.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 5 iulie 2011, 12:11

    Intr-adevar, parca merita ceva mai multa atentie sa zic asa insa, per total, reusite de o calitate decenta :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 5 iulie 2011, 16:16

    Hai ca ti-a iesit bine. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. marți, 5 iulie 2011, 19:39

    Poate-i vodkă, poaaate-i vin .. poate-i str8.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. marți, 5 iulie 2011, 20:52

    Simt mirosul pana aici :))) STR8!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. marți, 5 iulie 2011, 22:17

    pacat ca nu l-a prins nimeni in final :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. marți, 5 iulie 2011, 22:31

    La final trebuia sa se auda un geam spart ;)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. miercuri, 6 iulie 2011, 03:55

    hehe… chiar a primit tata azi de ziua lui un parfum si un after shave STR8 Freedom… :p
    Funny filmuletele. Abia astept si continuarile…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. miercuri, 6 iulie 2011, 06:15

    Chinezule daca nu te superi, am sa postez doua linkuri pentru a arata cum fac eu campanie la STR8:

    http://www.stilmasculin.ro/Str8-saptamana1-dusul

    http://www.stilmasculin.ro/STR8-saptamana2-deodorantul

    si vor mai urma si altele.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. miercuri, 6 iulie 2011, 10:21

    Nu cred că ideea era să se facă niște filmulețe foarte profi. Părerea mea e că amândouă filmulețele au fost făcute în stilul DreamTeam, despre care știm cu toții cât de ‘serioși’ sunt :p Mie îmi plac amândouă și aștept să le văd pe restul :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. miercuri, 6 iulie 2011, 11:49
  17. joi, 7 iulie 2011, 11:29

    Chinezule,nu stiu cum s-o zic altfel asa ca o zic cum o gandesc: de la o vreme, la tine gassc numai campanii. io te citeam pentru ca stiai sa scrii.

    e de la mine?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. luni, 11 iulie 2011, 06:26

    […] Str8 Freedom  – echipa DreamTeamRo, varianta parfumata. De urmarit video-urile […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde