06.12.2016

Blog și blogger scoși la licitație

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Fără să mai pierdem timpul cu alte considerațiuni, vă invit să vă dați cu părerea despre inițiativa lui Sorin Neagu. Și, așa printre altele pe care o să le ziceți, v-aș ruga să îmi spuneți dacă voi ați fi capabili a fi în stare să faceți așa ceva. Dacă da, de ce. Dacă nu, de ce. Vă mulțumesc :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Este sau nu este asta una din cele mai tari isprăvi?

Cine vrea banner pe chinezu.eu pentru 30 de zile?

12 comentarii

  1. marți, 28 iunie 2011, 08:55

    Si eu sunt in situatia lui, dar nu m-a dus capul sa fac un lucru un genul. Este o premiera sa zic asa ceva. In felul asta isi gaseste de lucru si castiga notorietate. Bravo lui. totusi, pot zice ca eu nu as fi in stare sa fac asta pentru ca vad putin altfel lucrurile. E super fain ce are el de gand sa faca.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 28 iunie 2011, 08:59

    La cat sunt de nebun, as fi in stare sa fac asta. De ce as face’o? pentru ca stiu ca pot livra ceva de calitate atat pentru cei care vor sa ma sponsorizeze cat si pentru cei care or sa ma citeasca. Iar eu o sa ma simt excelent. Si Sorin e acelasi tip de om!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 28 iunie 2011, 09:20

    foarte buna intiativa lui…sper sa ii iasa! Si eu as face asta daca nu as fi legata de job..:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 28 iunie 2011, 10:00

    sincer, atractia initiativei este sa merg eu la mare :)))

    si pentru ca nu m-as simti bine sa stau la mare sponsorizat si chiar sa nu fac nimic, m-am gandit ca pot presta anumite servicii.. pan la urma aici e ideea: da, vreau la mare, iar tu poate ai nevoie de unul ca mine la mare… eu fac o poza, scriu pe-un blog, chem lumea la mare, tu poate ai nevoie de o poza, de informatii noi, de multa lume dusa la mare… :D

    nu imi caut neaparat job cu campania asta.. dupa nu refuz oferte
    acum vreau doar sa imbin utilul cu placutul :D
    iar timpul asta liber pe care-l am din plin prefer sa-l pierd la mare, decat intr-un apartament :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 28 iunie 2011, 15:50

    dupa mine e o idee geniala.bravo lui

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 28 iunie 2011, 23:53

    Vreau și eu. Dar să mă trimită la munte, că am rămas cu sechele de la mare de acum câțiva ani, când a fost invazia aia de libelule și era să mă sufoc în mașină.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 29 iunie 2011, 05:31

    daca n-ar fi cazut blogul lui asa as vedea si eu despre ce e vorba :-j

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 29 iunie 2011, 09:23

    chinezule pune şi tu un scrinşot din ăla ca la mine mai nou moşneagu dă cu „Die angefragte Adresse „mosneagu.eu” existiert nicht. Häufig liegt dies an einem Tippfehler.” zi faină

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 29 iunie 2011, 09:39

    :)) blogkeeper-ul meu doarme momentan :D cand se trezeste reparam noi blogul :))) e de la trafic, va spune eu :)))) si gluma gluma, dar chiar mi-am egalat traficul pe tot anul ieri :D si jumatate au venit de aici :))
    chinezule ai inca o bere de la mine :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 29 iunie 2011, 10:29

    sariti.. ca merge :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 29 iunie 2011, 10:46

    da, m-aş vinde şi eu dacă aş fi în locul lui sorin:)) am dat cu mopu’ la cafetecă şi nu mi-o picat ouăle:)) noroc să aibă să-l ia careva pe litoral:) baftă!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 7 iulie 2011, 05:42

    […] Chinezu        Stefan Murgeanu        DreamTeamRO  +1        Timisoreana        Canyon + SportMeet + Onesti        Books-Express  +1        The Sexist        Orange        Citroen        I […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde