02.12.2016

No ia, măh, așa se face un teasing de teasing :D

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Hai că ne-am șmecherit și noi, ăștia din DreamTeamRo :D Adică am dat-o și noi pe campanii de astea de teasing. Bine, e drept că teasingul de mai jos este atât de transparent (faceți abstracție de numele videoului, da? :D) pentru cei care știu unde ne-am preumblat noi zilele trecute, încât ar trebui să ne fie cumva la nas că folosim un termen atât de publicitar ca și teasing :)) Dar no, adică ce, nu putem fi și noi trendinezi cât de cât? :D

Așadar, ca să respectăm regula jocului, cam la ce chestie ne-am gândit noi să facem un pic de reclamă de asta, cică, mascată? :D Și, firește, va urma…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Sunteți sau nu de acord cu urmărirea copiilor prin GPS?

Câți dintre voi prestați mâncare indiană? Și de ce?

17 comentarii

  1. vineri, 24 iunie 2011, 08:31

    Tare, astept sa iasa Murgeanu din adancuri sa va haleasca precum in Jaws.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 24 iunie 2011, 08:54

    Bravo dar vedeti mai ca Nicu a trisat, avea deja degetele mari in apa, era obisnuit deja cu ea, bagati reclamatii, contestatii, probe video.. ;-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 24 iunie 2011, 09:04

    Da sunteți bronzați, nu glumă.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 24 iunie 2011, 10:04

    tare aia a lu’ Semanticus cu apropo-ul la „jAws” :))
    bine ca a fost atent si nu a scris, „jEws” :D

    chiar, cine filma : Murgeanu sau Dulea ?
    eu cred ca Vlad. el e de obicei cu astea :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 24 iunie 2011, 10:31

    Ceva legat de polo, cremă autobronzantă sau, în cel mai rău caz, înfruntarea sirenelor ucigașe :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 24 iunie 2011, 10:39

    Bun, deci n-am observat titlul clipului, da?
    Cred că vreți să faceți reclamă la o cremă antipruriginoasă, că, la felul în care vă tot agitați pe acolo, musai vă mânca pielea și sufereați că nu vă puteți scărpina în public. ;))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 24 iunie 2011, 10:42

    I-am zis si lu’ Make: Puteam sa jur ca dupa un minut de pregatiri va duceti si va intindeti pe sezlongurile din spate :))

    PS: Lu make i-au dat voie sa intre in apa cu maioul pe el? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 24 iunie 2011, 11:56

    Pe Claudiu il vad in forma :D
    Oare ce va mai trece prin cap?!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 24 iunie 2011, 13:09

    BUN TEASING!
    V-ati gandit mult ?:D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 24 iunie 2011, 18:34

    ce oameni ba :)) hai ca m-am distrat, astept varianta finala

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. vineri, 24 iunie 2011, 20:21

    sunt curios cine o luat burta!:D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. vineri, 24 iunie 2011, 21:08

    Eu zic ca faceti reclama la noul bazin olimpic :-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. sâmbătă, 25 iunie 2011, 04:59

    Nu asa se face crucea … :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. sâmbătă, 25 iunie 2011, 08:41

    […] că lumea-ntreagă începe să capete sens, că sunt plin de energie, dornic să încep un nou proiect, o carte nouă, un drum  nestrăbătut de […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. luni, 27 iunie 2011, 02:29

    Ce tare a fost cand ti-ai facut cruce:))=))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. luni, 27 iunie 2011, 07:59

    Intrebare: cum credeti ca au iesit baietii din apa? Raspuns deosebit de previzibil: UZI! :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. luni, 27 iunie 2011, 13:53

    Dupa o bere intre doua credite de refinantare merge si un bazin :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde