11.12.2016

Este sau nu este asta una din cele mai tari isprăvi?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Vorbesc de cei care au decis să se ducă cupluta.ro. De când mi-a spus Bogdan de ce vor să facă, am zis, măh, sunteți catastrofe :)) Și așa de tare mi-a plăcut ideea, încât i-am zis că atât cât pot și mă lasă feng shuiul îi sprijin 100% :D

Cum să nu îți placă așa ceva? Patru tovarăși care, inspirați de o poveste petrecută în 1978 și la care a participat tatăl lui Kornway, vor să refacă traseul de 460 km pe Mureș cu pluta. Alături de cei doi pe care i-am menționat vor participa Injineru și Adrian. Mi se pare o idee excepțională, de care mă declar public și irevocabil fan :)

Succes, băieți, și când vă întoarceți trebe neapărat să facem o întâlnire cu cât mai mulți să ne spuneți cum a fost. Am zis!

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Un banner in sidebar si o întrebare despre un site

Blog și blogger scoși la licitație

12 comentarii

  1. miercuri, 15 iunie 2011, 08:27

    Bogdan mi-a povestit de isprava asta acum ceva vreme și i-am spus că are prea mult timp liber. Totuși, la urma urmei cred că e mai fain decât împușcarea unor talibani…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 15 iunie 2011, 08:29

    este ma, este!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 15 iunie 2011, 08:46

    Bravo domnule, merita sustinuti pentru ca ideea e super faina :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 15 iunie 2011, 09:00

    Multumim de sustinere Chinezule. Fix peste o luna plecam.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 15 iunie 2011, 10:21

    pure awesomeness :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 15 iunie 2011, 11:05

    Frumoasa nebunie!
    Daca o sa fim acasa, mergem si noi sa-i salutam trecerea.
    O sa aducem ginars, pita si slana cu ceapa…. ca sa mearga vorba mai bine.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 15 iunie 2011, 11:23

    Drum bun pe apa sambetei :)) Am scris si eu despre pluta lor si cred ca or sa se distreze de minune.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 15 iunie 2011, 12:06

    o idee buna si spectaculoasa…care trebuie sa se desfasoare in siguranta!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 15 iunie 2011, 14:23

    1978 nu era Twitter.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 16 iunie 2011, 10:37

    Daca l-ar face pe Olt i-as astepta in Regăţenia cu niste beri cam foarte reci. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 16 iunie 2011, 13:46

    Bogdanel, iti doresc sa stai pe pluta :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 16 iunie 2011, 15:13

    chinezule mulţumim de susţinere dar vreau musai să te văd cu outfit cupluta: tricou, şosete, băscuţă (de la băscălescu dogdan) şi un tablou cu noi patru deasupra patului:)))
    apropo, avem şi videoclip:D:D care e mega awesome:P imediat va fi şi public
    să trăieşti:)
    PS era să uit, caravana cu pluta trece prin oraşul tău? lipeşte-ţi în geam inima cu injineru şi poţi câştiga o noapte de lăfăială în propria-ţi casă pentru că inji îţi va spăla mâncarea, călca copiii şi găti rufele. Nu ezita, lipeşte-o acum!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde