03.12.2016

Vă vreau alături de noi în galerie la rugby!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Avem nevoie de niște tovarășe și tovarăși care să vină alături de noi în galerie (vorba vine, că suntem doar o adunătură de oameni faini care ne simțim bine împreună :D) la meciurile din IRB Nations Cup de pe Stadionul Tineretului, peste drum de mănăstirea Cașin. Competiția începe mâine, dar aveți programul mai jos și pentru celelalte zile.

Federația Română de Rugby, care are o anumită feblețe pentru oamenii din social media :D, ne-a oferit niște invitații la competiție. Așa că dacă aveți chef să vedeți niște meciuri fanine alături de oameni faini, dați un mail pe cristi.china pe gmail ca să stabilim acolo detalii despre ce și cum. Merci :)

Vineri, 10 iunie
17:00 Romania v Namibia
19:00 Georgia v South African Kings
21:00 Argentina Jaguars v Portugalia

Miercuri, 15 iunie
17:00 Georgia v Argentina Jaguars
19:00 Romania v South African Kings
21:00 Portugalia v Namibia

Duminica, 19 iunie 2011
17:00 Portugalia v South African Kings
19:00 Georgia v Namibia
21:00 Romania v Argentina Jaguars

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Alo, băieții, ne îngrijim și noi mai cu talent?

Hai că am desemnat câștigătorul celor 50 de euro :)

12 comentarii

  1. joi, 9 iunie 2011, 09:33

    vedem in ce zi pot ajunge :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 9 iunie 2011, 12:40

    Intradevar niste oameni deosebiti care ne pun la dispozitie aproape orice.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 9 iunie 2011, 13:40

    @chinezu – eu zic prezent :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 10 iunie 2011, 10:11

    Poate miercuri . Pacat ca nu stiu rugby :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 10 iunie 2011, 10:53

    Duminica as vrea sa si eu sa merg, ca in rest nu am cum sa ajung. +1

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 10 iunie 2011, 12:14

    Ai mail! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 10 iunie 2011, 13:47

    Din păcate stau departe de Bucureşti şi nu pot să vin, însă voi urmări toate meciurile (sau măcar cele ale României) la televizor.
    Va fi o competiţie pregătitoare pentru RWC şi sper ca România să facă o figură frumoasă. Eu îi văd pe sud africani câştigători.
    Astăzi cred că vom bate Namibia la cel puţin 20 de puncte diferenţă. Mi se par cea mai slabă echipă din turneu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 10 iunie 2011, 22:17

    […] fiecare cand face ceva fain (bine si atunci cand nu )))))))))))))) ), asa cum a facut-o astazi cu IRB Nations Cup cand eu fiind in examen , arunc un ochi pe twitter vazand ca am un DM de la subsemnatul […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. sâmbătă, 11 iunie 2011, 08:24

    […] nu vă vine să credeți, dar am fost la rugby, ca să zic așa, la nivel înalt. La invitația lui Chinezu, căruia îi mulțumesc am văzut meciul de deschidere România – Namibia din […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. sâmbătă, 11 iunie 2011, 11:48

    […] mai multe informatii despre IRB Nations Cup gasiti pe la Chinezu si pe la Federatia Romana de Rugby […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. luni, 13 iunie 2011, 09:23

    Musiu – vreu și eu să vin Duminică la meci, ca să nu zic că n-am prins nicio reprezentație IRB Nations Cup anul ăsta. Pot?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. luni, 13 iunie 2011, 12:10

    […] pe mine pentru că veneam de la meciul de rugby România – Namibia. Apropo, mulţumesc lui Chinezu pentru […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde