11.12.2016

Acest post zau daca merita citit

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Postarea asta o scriu de pe mobil. Ca tot nu am facut asta niciodata :D Dar, drept sa va spun, nici nu e prea mare fun. Caci a presta de pe iPhone la scriitura de asta nu e chiar cea mai simpatica isprava :)) Da’ no am zis sa o fac si pe asta :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Diferența dintre un jurnalist cu blog și un blogger jurnalist

Anul 2030. And the Oscar goes to…

14 comentarii

  1. luni, 30 mai 2011, 12:38

    La nevoie poti sa tipi dupa ajutor si pui coordonatele :D Hai cu tehnica.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 30 mai 2011, 12:47

    eU aM tAsTatUrA StRiCaTă, DaR tOt ReUșEsC sĂ sCrIu. Ce Să ZiCeM nOi AcUmA: e CeA mAi TaRe PoStArE dE-a Ta Pe ZiUa De AzI.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. Matei
    luni, 30 mai 2011, 12:48

    Urmatorul pas e un blog audio. Inregistrezi de pe telefon si postezi doar formatul audio. :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 30 mai 2011, 13:37

    am scris si eu de cateva ori (3 mai exact) de pe telefon, dar nu e combinatie :))) adica e chin mare :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 30 mai 2011, 13:46

    :)) Nu as scrie ceva de pe telefon decat daca ar fi ceva de interes national (A crapat Basescu gen). Atat :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 30 mai 2011, 14:00

    Aceasta pana te obisnuiesti ca dupa aceea incepe sa-ti placa…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. luni, 30 mai 2011, 14:18

    mah, io v-am spus ca nu e nimic de citit in postarea asta, da’ voi batman, batman :))
    ba nu, mint, recunosc, comentariile sunt de citit :D
    va dati seama ca nu o sa mai repet faza asta cu scrisul de pe telefon des, ca e chin,da-i pace si imi stric feng shuiul :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 30 mai 2011, 16:33

    woah, un blackberry nu ar fi fost mai bun pentru un blogger?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. luni, 30 mai 2011, 16:55

    de asta am desire z cu tot cu tastatura si posibilitatea (cam greoaie ce-i drept) de a pune inclusiv clipuri de pe youtube folosind doar telefonul.

    si e mai ok, atat timp cat te relaxezi scriind

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. luni, 30 mai 2011, 17:59

    Da’ iPad când îţi iei domnu’ să ne informezi cum e să scrii un articol pe blog de pe o astfel de invenţie tehnologică?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. luni, 30 mai 2011, 19:32

    Cea mai misto faza e sa ai un dispozitiv care sa scrie corect dpdv gramatical ce spui tu incorect. La sfarsit, apesi tasta – PUBLICA si gata. Mai ai un articol.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. luni, 30 mai 2011, 20:41

    […] Doamnelor şi domnilor, vi-l prezentăm pe Chinezu. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. luni, 30 mai 2011, 22:35

    Coane Chinezule, poti sa spui c-o facusi si pe asta!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. marți, 31 mai 2011, 00:16

    m-am gandit si eu la d-astea, nici eu n-am incercat. e greu probabil cu pus de poze si h2uri :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde