26.05.2016

Deci cam ăștia suntem :D

Adică cei care astăzi și mâine vom lucra cu o intensitate greu de imaginat, ca să nu zic de închipuit, în Amsterdam, cu ocazia prilejului oferit de Revista Biz :D Mai multe în emisiunea viitoare. Când o fi, vă dați seama :D

Sursa foto: Șuțu, desigur, care îmi zice să pun fotounion.ro :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Emisiune despre facebook și urmările ei la creierul unora

Un nesucces bloggeristic pe care mi-l asum, firește

11 comentarii

  1. vineri, 27 mai 2011, 07:12

    RedLight-ul să vă lumineze !!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 27 mai 2011, 08:48

    Sa fiti cuminti da? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. Codruta Filip
    vineri, 27 mai 2011, 09:11

    Mai draghe, frumos, dapi’ numa’ o doamna aveti?:):):) cum e cu egalitatea de gen?:):):)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 27 mai 2011, 09:12

    eu zic ca e cat se poate de clar, doar Groparu a inteles ce are de facut! … voi restu’ va hiziliti la cine stie ce filmulete de pe trilulilu, doar groparu’ a luat munca’n serios ;-)
    distractie maaaa! (BTW va urasc ca mergeti in Amsterdam… AM ZIS! :D )

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 27 mai 2011, 09:26

    Aduceti ceva mostenire din Amsterdam. Poate trabucuri scumpe? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 27 mai 2011, 09:31

    Aveti grija sa incercati negresele, ma refer la prajituri. Am auzit eu intr-o emisiune ca in Amsterdam sunt cele mai bune, si nu era o emisiune culinara, deci va dati seama ca daca s-au obosit sa zica asta chiar merita incercate :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 27 mai 2011, 12:18

    Deci, daca tot ati ajuns in Olanda, cum ar fi ca cineva dintre voi, sau poate chiar tu, sa-mi aduceti si mie o punga cu tutun de acolo, ca e mai ieftin :)) Distractie placuta! desi stiu ca nu te-ai dus pentru distractie ….:) Multumesc anticipat :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 27 mai 2011, 13:32

    Continuati drumul Mingii?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. duminică, 29 mai 2011, 21:57

    […] o reuniune a influencerilor din România. În imaginile de mai jos îi puteţi descoperi pe Chinezu, Cristian Manafu, Vlad Petreanu, Dragoş Stanca, Andrei Crivăţ, Groparu, Alex […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde