09.12.2016

Sâmbătă fac cinste cu bere în Galați! Aștept și Brăila :D

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Dragilor, o să scriu după ce se termină Drumul Mingii ce exeperiențe faine am avut la întâlnirile cu voi, cum s-a întâmplat uneori să ridic sprânceana a mirare când auzeam niște isprăvi pe care le executați și care sunt de mare angajament :) Pentru că, v-o spun așa pe scurt dar cu mare drag, foarte tare mi-a plăcut de voi :D

Acuma e rândul bloggerilor și twitteriștilor din Galați să mă onoreze cu prezența, căci vin să le fac cinste cu niște Bere Timișoreana și să povestim despre fotbal (dar despre ăla adevărat, firește :D) și să ne mai cunoaștem. Îi aștept cu mare drag și pe cei din Brăilă, că doar sunt atât de aproape de voi încât e păcat să nu ne vedem :D

Așadar, sâmbătă 7 mai, de la ora 13.00, vă aștept pe platoul Casei de Cultură a Sindicatelor din Galați, la locul special amenajat să ciocnim niște halbe de bere.

Pentru o mai bună organizare am rugămintea să vă anunțați în comentarii prezența sau să îmi dați un mail pe cristi.china pe gmail. Mulțam și ne vedem la locul faptei :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Da, recunosc, uneori aveți dreptul să ne invidiați…

No, așa se face un blogoreportaj foto

14 comentarii

  1. Alex
    joi, 5 mai 2011, 10:41

    Gata dom’le, am inteles, voi fi acolo. E si foarte aproape de casa :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 5 mai 2011, 11:55

    nu se pune problema, o sa fiu acolo :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 5 mai 2011, 13:02

    Chinezu, trecere prin Slobozia n-ai? Fac eu cinste nu-i bai :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 5 mai 2011, 13:58

    @Alex @Ionut
    daca mai stiti bloggeri sau twitteristi din zona, trageti-i de maneca
    e pacat sa nu ne adunam cat mai multi :)

    @MadMike
    de ce nu ai venit, bre, la craiova? ca zici ca erai la7633 km, zau :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. Alex
    joi, 5 mai 2011, 14:03

    Sigur, Cristi. Mai e @dorusto care sta SI mai aproape de Casa de Cultura :) Ii spun si lui :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 5 mai 2011, 14:39

    @Chinezu

    Bre, totusi Slobozia e la fix 347 de km de Craiova :)

    Oricum Slobozia e mult mai aproape de Braila. Uite, daca treci prin Slobozia si e weekend, ai sanse sa ma gasesti si pe mine pe acolo. Si bem o bere, fie ca e Drumul Mingii sau nu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 5 mai 2011, 14:45

    @MadMike @BogdanAron
    baaaaai, imi trebe ori ochelari ori un creier nou :))))))))))
    io am citit slatina in loc de slobozia :))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 5 mai 2011, 14:46

    am inteles, abia astept sa vina ziua de sambata

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 5 mai 2011, 14:47

    Bre Chinezu, Bogdan are ceva dreptate, n-or fi 7600 dar un dus-intors sunt vreo 700 si ceva de KM :) Deci, nu prea putin. Oricum, la urmatorul „event” la 90-100 km o sa ma alatur si eu garantat (Si sper sa fiu si liber, pe atunci ca „unii” mai au si un job nu doar „blogging” :).
    Toate bune Chinezu. Iauzi apropo, dai si de mine, dai si de Bogdan, si sunt sigur ca mai sunt si alti „fani” de-ai tai. Deci.. cand vi?:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 5 mai 2011, 14:49

    Semnez şi eu condica, nu pot să ratez! Îmi pare rău că nu mă întîlnesc şi cu prietenul Tudor de la „Stau pe net” dar promit să-i trimit poze :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 5 mai 2011, 17:36

    Bine ca m-a tras de maneca pe Twitter domnu’ Matache si mi-a zis ca e sambata aceasta … :D Faza tare este ca tocmai am venit de la Timisoara… :D Sambata bem! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 5 mai 2011, 21:37

    nu stiu daca pot sa ma intorc iar a doua zi in Galati, te anunt maine!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. vineri, 6 mai 2011, 15:23

    O sa incerc sa vin si eu. Ar fi pacat sa ratez evenimentul, si asa pe la noi nu prea se organizeaza nimic.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. sâmbătă, 7 mai 2011, 15:01

    Enkumber pai ar fi cazul sa inveti si sa le organizezi :P Ai recomandarile mele la domnul Chinezu sa sti.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde