08.12.2016

Pfoai da’ ce tragere la sorți am executat… :D

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

No bun, hai că am comis tragerea la sorți pentru concursul cu weekendul în Satul Prunilor, cu precizarea că îmi cer scuze pentru întârziere, dar no, e greu să mă adun după sărbăutori și nu mi-e rușine să recunosc asta :D

Veți vedea în film ce variantă am ales :D Vă las să vedeți filmul și apoi mai încolo bag și linkurile de rigoare, că no, așa se face :)) Și apoi discutăm cu câștigătorii chestiuni de astea organizatorice :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Îi susținem pe românii noștri sau dăm din umeri?

Am o problemă cu chinezu sau nu?

36 comentarii

  1. joi, 28 aprilie 2011, 08:52

    7+8=14 Like a BOSS!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 28 aprilie 2011, 08:53

    @Bloghita
    multumesc pentru un alt comentariu inspirat si de substanta
    gresit, desigur, dar de substanta :))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 28 aprilie 2011, 08:54

    Felicitari castigatorilor. Sa beti si pentru mine :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 28 aprilie 2011, 08:55

    @Bloghita a ales 68, prima oara, si apoi a facut calculul in minte corect, doar ca a zis gresit :) Lasa ma ca era dimineata…..ce vrei de la om :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 28 aprilie 2011, 08:56

    pai voi va dati seama si la groparu sa fie sunat de dimineata si us sub presiune… :)))))))))))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 28 aprilie 2011, 08:59

    Deci clar a fost masluit tot! Se vede pixelu’ mov acolo in colt! :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 28 aprilie 2011, 09:03

    Hai ca e faina filmarea. No, ca emrge pe o treime de PI :))) Felicitari castigatorilor :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 28 aprilie 2011, 09:04

    : )))) Tre să facă Groparu un articol întreg în care să pună numa’ operaţii matematice cu adunări :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 28 aprilie 2011, 09:09

    Trebuia sa tragi si un castigator de rezerva, pentru cazul in care intervine ceva…..

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 28 aprilie 2011, 09:09

    Deci eram sigur ca in momentul in care nu sunteti de acord cu mine va veti apuca sa ma atacati la nivel mintal!
    @ Bloghita: mo, La Multi Ani de Sf. Ghiţă, sanatate sa ai!
    @ Chinezu: nu mai zic nimic.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. Dragos
    joi, 28 aprilie 2011, 09:15

    Ce onoare pe capu’ meu.Multumesc pe aceasta cale si lui @groparu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 28 aprilie 2011, 09:16

    @VirtualKid
    lasa ca daca intervine ceva il mai sun o data pe groparu :))))))))))))

    @Dragos
    mah, nu stiu ce sa zic… ca exista unii care contesta dur extragerea si s-ar putea sa cedez presiunilor si sa o anulez…
    iti dau contul meu bancar? :))))))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 28 aprilie 2011, 09:17

    Hai, aveti grija ce licori (de prune) beti pe acolo. :D

    Felicitari castigatorilor.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. joi, 28 aprilie 2011, 09:23

    @Chinezu:
    Sa ne anunti din timp cand o fi sa se intample, poate ne gasim si noi sponsori si te trezesti si cu noi pe cap….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. joi, 28 aprilie 2011, 09:33

    Gropare, abia aştept să merg cu tine la o bere. La început o să zic că dau eu, apoi te las pe tine să faci calculul :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. joi, 28 aprilie 2011, 09:43

    Deci esti pe interes…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. joi, 28 aprilie 2011, 10:20

    Pe mine nu ma suna niciodata chinezu sa-i zic numere la 6/49…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. joi, 28 aprilie 2011, 10:31

    Felicitari castigatoriilor.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. joi, 28 aprilie 2011, 12:01

    A castigat Dragos, asta nici macar n-are blog frate, ce sa caute el in sat ?? Clar a fost manarie si pe principiul „Becali pleaca din Ghencea” presimt ca o sa sparg un „parbriz” :)))
    Sefu Chinezu, de ce nu l-ai rugat pe Groparu sa-ti mai sopteasca in microfon niste numere, asta asa, ca sa dovedesti ca nu a fost blat ?? (cum ai procedat la extragerea iPad-ului)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. joi, 28 aprilie 2011, 12:04

    Felicitari castgatorilor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. Dragos
    joi, 28 aprilie 2011, 12:06

    @mihaiteodorescu Ce manarie ma ? ia fa si tu calculul 6+8=14=2/3 din nr Pi sa vezi ca tot atat iti da :))))))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  22. joi, 28 aprilie 2011, 12:11

    @Dragos ma refeream in listele de le flutura Chinezu poate erau doar numele voastre, ale „castigatorilor”. HOTII ba!!! HOTII!! :)))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  23. joi, 28 aprilie 2011, 13:48

    deci, mie-mi place de chinezu pe webcam, presimt un videoblog.
    da’ voi vă imaginaţi câte minute ar avea şi cum ar trebui să arate filmarea asta dacă s-ar fi apucat chinezu să fie corect şi să vorbească la fel cum scrie, cu toţi zâmbilicii ăia kilometrici?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  24. joi, 28 aprilie 2011, 14:33

    La tine ţiuie ceasul ăla? Când am auzit am zis că ţiuie al meu :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  25. joi, 28 aprilie 2011, 14:41

    Distractie placuta!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  26. joi, 28 aprilie 2011, 16:53

    Gropare, ai tras vreun shot in timpul programului?:)) 7+8 :).
    Felicitari ambilor castigatori.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  27. joi, 28 aprilie 2011, 17:51

    Deci, as dori, in primul rand, sa-l felicit pe Groparu pt berea castigata, iar, in al doilea rand, sa-i multumesc lui Chinezu pt aceasta oportunitate.
    Sa ne vedem cu bine la bere sau la palinca!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  28. joi, 28 aprilie 2011, 19:02

    […] lucru pe care-l văd, Chinezu promovează jocul de oină pe nu ştiu unde. Urc o piesă, hop, iar Chinezu, a desemnat doi câştigători care să meargă cu el într-un week-end la Satul Prunilor. Până […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  29. joi, 28 aprilie 2011, 21:07

    pixelu’ albastru! pixelu’ albastru! pixelu’ albastru!

    rusine!!!

    :))

    congratz la castigatori.
    beti si pentru mine :).

    esti din cluj chinezule ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  30. joi, 28 aprilie 2011, 22:40

    Tare accentul:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  31. vineri, 29 aprilie 2011, 08:20

    Faină filmarea! Lasă că numai la început e mai greu, după care n-o să mai poți face nimic fără să fii filmat.
    And, btw: ți-a zis cineva că semeni cu Banderas? :D
    Distracție plăcută câștigătorilor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  32. Dragos
    vineri, 29 aprilie 2011, 08:35

    Bai, azi dimineata am aflat de la sefa mea ca in perioada aia voi fi plecat din tara in interes de biznis plus de asta cica o sa ploua si o sa fie naspa asa ca n-o sa pot veni la intalnirea din Satul Prunilor.
    Domnu’ @chinezu, poa’ sa vine @mihaiteodorescu in locul meu ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  33. vineri, 29 aprilie 2011, 13:49

    Simplu si la obiect. De ce sa complicam lucrurile cand exista cai rapide si sigure ? Felicitari!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  34. vineri, 29 aprilie 2011, 14:14

    Fara batai de cap, fara complicatii! Bravos :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  35. sâmbătă, 30 aprilie 2011, 00:04

    Anunțurile de genul acesta ar fi atâââât de plictisitoare dacă n-ai face și-un videoclip cu tine, zău :D Felicitări câștigătorilor și lui Groparu pentru că încă trăiește ! :)) ( acuma o să mă înjure pe mine că ce glume proaste fac :)) )

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  36. luni, 2 mai 2011, 00:10

    Eu am fost pe alta planeta o vreme…deci gata…asta a fost tot?:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde