26.07.2016

Pfoai da’ ce tragere la sorți am executat… :D

No bun, hai că am comis tragerea la sorți pentru concursul cu weekendul în Satul Prunilor, cu precizarea că îmi cer scuze pentru întârziere, dar no, e greu să mă adun după sărbăutori și nu mi-e rușine să recunosc asta :D

Veți vedea în film ce variantă am ales :D Vă las să vedeți filmul și apoi mai încolo bag și linkurile de rigoare, că no, așa se face :)) Și apoi discutăm cu câștigătorii chestiuni de astea organizatorice :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Îi susținem pe românii noștri sau dăm din umeri?

Am o problemă cu chinezu sau nu?

36 comentarii

  1. joi, 28 aprilie 2011, 08:52

    7+8=14 Like a BOSS!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 28 aprilie 2011, 08:53

    @Bloghita
    multumesc pentru un alt comentariu inspirat si de substanta
    gresit, desigur, dar de substanta :))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 28 aprilie 2011, 08:54

    Felicitari castigatorilor. Sa beti si pentru mine :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 28 aprilie 2011, 08:55

    @Bloghita a ales 68, prima oara, si apoi a facut calculul in minte corect, doar ca a zis gresit :) Lasa ma ca era dimineata…..ce vrei de la om :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 28 aprilie 2011, 08:56

    pai voi va dati seama si la groparu sa fie sunat de dimineata si us sub presiune… :)))))))))))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 28 aprilie 2011, 08:59

    Deci clar a fost masluit tot! Se vede pixelu’ mov acolo in colt! :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 28 aprilie 2011, 09:03

    Hai ca e faina filmarea. No, ca emrge pe o treime de PI :))) Felicitari castigatorilor :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 28 aprilie 2011, 09:04

    : )))) Tre să facă Groparu un articol întreg în care să pună numa’ operaţii matematice cu adunări :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 28 aprilie 2011, 09:09

    Trebuia sa tragi si un castigator de rezerva, pentru cazul in care intervine ceva…..

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 28 aprilie 2011, 09:09

    Deci eram sigur ca in momentul in care nu sunteti de acord cu mine va veti apuca sa ma atacati la nivel mintal!
    @ Bloghita: mo, La Multi Ani de Sf. Ghiţă, sanatate sa ai!
    @ Chinezu: nu mai zic nimic.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. Dragos
    joi, 28 aprilie 2011, 09:15

    Ce onoare pe capu’ meu.Multumesc pe aceasta cale si lui @groparu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 28 aprilie 2011, 09:16

    @VirtualKid
    lasa ca daca intervine ceva il mai sun o data pe groparu :))))))))))))

    @Dragos
    mah, nu stiu ce sa zic… ca exista unii care contesta dur extragerea si s-ar putea sa cedez presiunilor si sa o anulez…
    iti dau contul meu bancar? :))))))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 28 aprilie 2011, 09:17

    Hai, aveti grija ce licori (de prune) beti pe acolo. :D

    Felicitari castigatorilor.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. joi, 28 aprilie 2011, 09:23

    @Chinezu:
    Sa ne anunti din timp cand o fi sa se intample, poate ne gasim si noi sponsori si te trezesti si cu noi pe cap….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. joi, 28 aprilie 2011, 09:33

    Gropare, abia aştept să merg cu tine la o bere. La început o să zic că dau eu, apoi te las pe tine să faci calculul :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. joi, 28 aprilie 2011, 09:43

    Deci esti pe interes…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. joi, 28 aprilie 2011, 10:20

    Pe mine nu ma suna niciodata chinezu sa-i zic numere la 6/49…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. joi, 28 aprilie 2011, 10:31

    Felicitari castigatoriilor.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. joi, 28 aprilie 2011, 12:01

    A castigat Dragos, asta nici macar n-are blog frate, ce sa caute el in sat ?? Clar a fost manarie si pe principiul „Becali pleaca din Ghencea” presimt ca o sa sparg un „parbriz” :)))
    Sefu Chinezu, de ce nu l-ai rugat pe Groparu sa-ti mai sopteasca in microfon niste numere, asta asa, ca sa dovedesti ca nu a fost blat ?? (cum ai procedat la extragerea iPad-ului)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. joi, 28 aprilie 2011, 12:04

    Felicitari castgatorilor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. Dragos
    joi, 28 aprilie 2011, 12:06

    @mihaiteodorescu Ce manarie ma ? ia fa si tu calculul 6+8=14=2/3 din nr Pi sa vezi ca tot atat iti da :))))))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  22. joi, 28 aprilie 2011, 12:11

    @Dragos ma refeream in listele de le flutura Chinezu poate erau doar numele voastre, ale „castigatorilor”. HOTII ba!!! HOTII!! :)))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  23. joi, 28 aprilie 2011, 13:48

    deci, mie-mi place de chinezu pe webcam, presimt un videoblog.
    da’ voi vă imaginaţi câte minute ar avea şi cum ar trebui să arate filmarea asta dacă s-ar fi apucat chinezu să fie corect şi să vorbească la fel cum scrie, cu toţi zâmbilicii ăia kilometrici?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  24. joi, 28 aprilie 2011, 14:33

    La tine ţiuie ceasul ăla? Când am auzit am zis că ţiuie al meu :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  25. joi, 28 aprilie 2011, 14:41

    Distractie placuta!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  26. joi, 28 aprilie 2011, 16:53

    Gropare, ai tras vreun shot in timpul programului?:)) 7+8 :).
    Felicitari ambilor castigatori.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  27. joi, 28 aprilie 2011, 17:51

    Deci, as dori, in primul rand, sa-l felicit pe Groparu pt berea castigata, iar, in al doilea rand, sa-i multumesc lui Chinezu pt aceasta oportunitate.
    Sa ne vedem cu bine la bere sau la palinca!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  28. joi, 28 aprilie 2011, 19:02

    […] lucru pe care-l văd, Chinezu promovează jocul de oină pe nu ştiu unde. Urc o piesă, hop, iar Chinezu, a desemnat doi câştigători care să meargă cu el într-un week-end la Satul Prunilor. Până […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  29. joi, 28 aprilie 2011, 21:07

    pixelu’ albastru! pixelu’ albastru! pixelu’ albastru!

    rusine!!!

    :))

    congratz la castigatori.
    beti si pentru mine :).

    esti din cluj chinezule ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  30. joi, 28 aprilie 2011, 22:40

    Tare accentul:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  31. vineri, 29 aprilie 2011, 08:20

    Faină filmarea! Lasă că numai la început e mai greu, după care n-o să mai poți face nimic fără să fii filmat.
    And, btw: ți-a zis cineva că semeni cu Banderas? :D
    Distracție plăcută câștigătorilor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  32. Dragos
    vineri, 29 aprilie 2011, 08:35

    Bai, azi dimineata am aflat de la sefa mea ca in perioada aia voi fi plecat din tara in interes de biznis plus de asta cica o sa ploua si o sa fie naspa asa ca n-o sa pot veni la intalnirea din Satul Prunilor.
    Domnu’ @chinezu, poa’ sa vine @mihaiteodorescu in locul meu ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  33. vineri, 29 aprilie 2011, 13:49

    Simplu si la obiect. De ce sa complicam lucrurile cand exista cai rapide si sigure ? Felicitari!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  34. vineri, 29 aprilie 2011, 14:14

    Fara batai de cap, fara complicatii! Bravos :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  35. sâmbătă, 30 aprilie 2011, 00:04

    Anunțurile de genul acesta ar fi atâââât de plictisitoare dacă n-ai face și-un videoclip cu tine, zău :D Felicitări câștigătorilor și lui Groparu pentru că încă trăiește ! :)) ( acuma o să mă înjure pe mine că ce glume proaste fac :)) )

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  36. luni, 2 mai 2011, 00:10

    Eu am fost pe alta planeta o vreme…deci gata…asta a fost tot?:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde