05.12.2016

Bloggerii și twitteriștii din Pitești sunt așteptați la bere :D

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Later edit: Dragilor, din rațiuni organizatorice care nu țin de mine, s-a schimbat locul unde vom bea bere. Ne întâlnim tot în data de 1 mai, în Pitești, dar nu în Piața Primăriei, ci în Siblani, de pe strada Griviței numărul 9. Vă rog să vă anunțați între voi de modificare, ca să nu avem pe cineva care nu află de schimbarea asta. Vă mulțumesc pentru înțelegere și ne vedem acolo :)

După excepționalele întâlniri pe Drumul Mingii de la Timișoara și de la Craiova, iată că, dragi piteșteni care o ardeți prin social media :D, a venit și rândul vostru să ne vedem la față și la hlizeală și să vă fac cinste cu niște bere și niște mici, care cât poate duce :))

Întâmplarea va avea loc în spațiul special amenajat de Timișoreana în Piața Primăriei, unde vă aștept duminică de la 13.00, cu micii sfârâind și cu berea rece :D Vor fi prezente și legendele fotbalului adevărat, ăla care se juca prin anii 80 și de care, din păcate, ne bucurăm acum doar din amintiri, că la ce joacă cei de acum…

Pentru ca să ne organizăm mai bine, vă rog să îmi dați un mail pe cristi.china pe gmail ca să știu măcar așa în mare care îmi faceți onoarea de a ridica o bere cu je :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Care vrea o invitație la Internet Festival Brașov?

Îi susținem pe românii noștri sau dăm din umeri?

21 comentarii

  1. miercuri, 27 aprilie 2011, 09:47

    Salut,
    Eu sunt din Pitesti dar nu am 18ani:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 27 aprilie 2011, 10:14

    @kytionut
    pai daca nu ai 18 ani, poti sa vii, dar doar mici si apa plata cu lamaie pentru tine :)))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 27 aprilie 2011, 12:42

    parca nu m`as duce la pitesti de 1 mai, dar sa vedem

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 27 aprilie 2011, 13:20

    Prin Buzău/Râmnicu Sărat vii?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. onuta
    miercuri, 27 aprilie 2011, 13:33

    baieti, unde sunteti ca eu am dat o tura prin piata si in afara de ecranul cu timisoreana nu-i nici tipenie de om

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 27 aprilie 2011, 13:49

    @onuta
    bre, duminica e, nu azi :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 27 aprilie 2011, 14:08

    Prin Ialomita/Calarasi se trece?:) Fac eu cinste…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 27 aprilie 2011, 15:05

    Cand treceti pe la Bistrita,ati putea sa ma anuntati.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 27 aprilie 2011, 16:34

    @MadMike
    hmmm… hai ca te trec in calendar :))

    @TheAlienX
    s-a notat, cand ajung in bistrita te claxonez :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 27 aprilie 2011, 18:11

    bucuresteni primiti ? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 27 aprilie 2011, 18:53

    veneam si eu daca eram mai de prin zona..pacat…maybe next time you choose a strategic location and everybody can come ;))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 27 aprilie 2011, 19:09

    @Marius Deak
    bre, io trebe sa intreb asta, ca tu esti gazda, daca o luam pe aia dreapta :))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 28 aprilie 2011, 08:11

    […] sa-mi anulez rezervarea pentru Antalya si sa raman la Pitesti in week end. Pai se poate asa ceva? Chinezul vine prin zona, iar eu plec de-acasa. Si nu vine doar asa, ca sa vada iepurasul cu oua din fata […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. joi, 28 aprilie 2011, 09:28

    sa inteleg ca duminica pe 1 mai? :-? daca da, o sa fiu si eu prezent acolo

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. joi, 28 aprilie 2011, 09:31

    @BogdanSDR
    da, domnu, pe 1 mai este :)
    deci te astept”

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. joi, 28 aprilie 2011, 19:53

    SĂ AVEŢI MICI MARI ŞI BERE MULTĂ PE BEREGATĂ ! BAFTĂ !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. vineri, 29 aprilie 2011, 15:20

    Ma bag si de data asta…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. vineri, 29 aprilie 2011, 23:06

    Pai, ne vedem acolo. Ma bucur ca aceasta campanie trece si prin Pitesti.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. sâmbătă, 30 aprilie 2011, 18:17

    Te astept pe malul Siretului :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. duminică, 1 mai 2011, 08:35

    […] cu Chinezu vă dorim o zi de duminică relaxantă şi un 1 mai cât mai […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde