08.12.2016

Mâine fac cinste cu Timișoreana în Craiova? Care se bagă? :D

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Acuma îmi dau seama că nu am mai ajuns în Craiova de foioioioioi cât timp… Ultima dată am fost cu gașca din DreamTeamRO, când ne-am distrat corespunzător :)) Așa că îmi era și mie dor să mă reîntâlnesc cu oamenii cei faini de acolo, drept pentru care, dragi bloggeri și twiteriști craioveni, vă adresez preafrumoasa invitație de mai jos :D

Marți, 19 aprilie, de la ora 18.00, vă aștept cu mare drag la Beraria Brauerei, Str. Valea Vlaicii, bl V1-U1-Z1 Parter, să vă fac cinste cu Timișoreana, că doar nu degeaba sunt blogger oficial al minunatei campanii Drumul Mingii :D

Vă rog să mă loviți cu un mail pe cristi.china pe gmail cei care vreți să ciocniți o halbă cu mine, ca să știm cum ne organizăm mai bine :D Și abia aștept să ne vedem :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Care este, de fapt, faza cu Drumul Mingii

… și simți că ție se taie răsuflarea și că ai un nod în gât…

13 comentarii

  1. luni, 18 aprilie 2011, 10:47

    […] 19 aprilie 2011: Chinezu face cinste cu bere bloggerilor și twitteriștilor din Craiova. Distracție, ce să mai […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 18 aprilie 2011, 16:28

    As fi venit cu mare drag, dar nu sunt in oras, din pacate.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. luni, 18 aprilie 2011, 17:00

    Eu vin :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 18 aprilie 2011, 18:00

    Blogatu e din Craiova? :D
    Dacă mă întorc în timp util din teren, ajung :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 18 aprilie 2011, 18:15

    Bre, mai ai ficatul în tine? :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 18 aprilie 2011, 18:29

    […] ceva ‘oficial’, daca nu ma credeti priviti AICI. Share This entry was written by nebunia and posted on April 18, 2011 at 7:32 pm and filed under […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. luni, 18 aprilie 2011, 19:32

    N-as rata asemenea „bereala” cu Chinezu pentru nimic in lume! Pe maine! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 18 aprilie 2011, 19:54

    Sa mai bem niste beri ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. luni, 18 aprilie 2011, 21:53

    Ne vedem acolo :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. marți, 19 aprilie 2011, 13:53

    Să beţi şi pentru mine o bere:d. Eu o să fiu in tren spre craiova atunci:( distracţie plăcută!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 20 aprilie 2011, 07:05

    In Cluj cand vi?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. Serban
    joi, 21 aprilie 2011, 20:16

    Am vazut tarziu mesaul pe twitter. Eu sunt in Buc in timpul saptamanii :) Eram curios cum mai sta treaba cu blogereala in .ro

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. cristi
    vineri, 22 aprilie 2011, 00:33

    Am vazut late, mesajul din mail, ocupat cu munca, am cam uitat sa mai verific mail-ul. Imi pare rau ca am ratat. Oricum cred ca te-am vazut prin centrul orasului, dezorientat, intreband un comunitar, cum sa ajungi undeva. Erai prin dreptul Liceului Carol + Liceului Cuza, am dreptate? :) salutari !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde