08.12.2016

Nește bloggeri la TV (promo)

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Cu mulțumiri adresate tovarășului Alex, care nu s-a lăsat până nu mi-a livrat promo-ul de mai jos, dovadă irefutabilă că unii când promit, chiar se țin de cuvânt :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Timișoreni, astăzi vă aștept la sărbătoare!

Cel mai nasol lucru care ți se poate întâmpla în online…

32 comentarii

  1. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 10:17

    Am vazut :D. O sa fie destula audienta duminica seara si o sa te urmarim cu popcorn :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 10:26

    Om vedea ce-a iesit. ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 10:44

    Chinezule, abia astept sa te vad. Am tot vazut promo-ul pe Antena 3. Ce cret esti :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 10:48

    Cred ca o sa fie interesant :>

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 10:49

    ca doar nu m-oi uita la Rapid-Poli TM de la aceeasi ora :))
    foarte faina emisiunea asta, nu ma refer neaparat la subiectul acestei duminici, unul atat de fain pentru noi bloggeri, care impingem caruta Online-ului catre capatul tunelului…
    Carmen Avram e o adevarata profesionista ce a trecut de la reportaj de razboi la ceva cel putin la fel de greu in jurnalism : reportajul !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 11:17

    „Cu putin efort” ? Ce ai de zis despre asta? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 11:35

    Foarte tare! Abia aștept să văd emisiunea. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 12:08

    Sper ca sunt si ceva sfaturi pentru bloggeri astia mai mici :-) care sunt la inceput, asa ca mine.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 13:05

    […] gratis pe Lună.Cel mai în măsură să vorbească despre un blog de Super Erou cred că este Chinezu, cu costumaţia lui albastră şi pelerinată din header, dar pentru că acum îi ocupat cu […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 13:53

    […] merge mai departe la: chinezu, lavinnia, zozo, pato, costinel si cine mai doreste, cine mai pofteste ca e free […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 14:01

    Deci e mâine, nu? Ca să fiu sigur :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 14:27

    la urmatoarea emisiune o sa apar si eu :))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 15:31

    Multa bafta ! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 15:53

    daca unele agentii au nesimtirea sa-ti ceara sa citeasca advertorialul inainte, cred ca n-ar fi rau ca si bloagherii sa ceara ziarelor/tv-urilor materialele inainte sa le bage pe post/site/print. aia cu putin efort si umplut de bani e o mare mizerie

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 17:30

    Foarte foarte tare.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 17:55

    Am si eu o intrebare, daca imi este permis, daca e nevoie platesc pentru rapsuns: chiar e bine sa te lauzi tot timpul cati bani faci din on-line? Nu ma refer doar la tine, ci asa in general la cei care se se dau mari ca fac bani din blog? Ce castigi din asta, iti creste traficul pe blog, esti mai important daca dai impresia ca esti platit pentru ce faci? Multumesc pentru raspuns si ajutor.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. Adrian SM
    sâmbătă, 16 aprilie 2011, 18:22

    Pregătesc deja berea şi popcornu… :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 18:40

    @Boris Nu știu de tine, dar eu nu-mi amintesc să fi văzut un blogger care apare la TV sau în oricare altă parte și spune că face atâția euroi din blogging fără să fie întrebat. Bineînțeles că într-un interviu va fi și întrebarea „Ce profit ai din blogging?” și doar n-ai să minți și să zici că n-ai profit.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 18:43

    Il intrebam pe chinez. Am observat ca (apropae) la fiecare doua postari una e in legatura cu acest subiect.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. sâmbătă, 16 aprilie 2011, 19:34

    Nu-i rau. Ba chiar e foarte bine. Pacat ca-i la una din antenele lui felix si televizoarele mele nici nu vor s-auda de asa ceva.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. duminică, 17 aprilie 2011, 07:09

    Cu putin efort si multa inspiratie… si restul?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  22. duminică, 17 aprilie 2011, 11:19

    ma pregatesc sa invat de la voi astia marii! sa vedem ce aveti de spus…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  23. duminică, 17 aprilie 2011, 14:21

    Duminica viitoare, adică duminica viitoare sau asta?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  24. duminică, 17 aprilie 2011, 17:27

    @Pavel Asta am întrebat și eu :)) Presupun că mâine, că duminica viitoare e Paștele..

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  25. duminică, 17 aprilie 2011, 19:31

    Iti zice ceva numele de Zoltan Teszari? Sint convins. A bon entendeur.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  26. duminică, 17 aprilie 2011, 21:40

    Am cam pierdut emisiunea, dar asta e , bine ca exista si reluari si poate dau chiar in mediul online de una .

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  27. duminică, 17 aprilie 2011, 22:32

    foartee tare emisiunea

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  28. luni, 18 aprilie 2011, 00:38

    Bravo cârlionţi. Esti sexy la tv. :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  29. luni, 18 aprilie 2011, 08:42

    Mi-a placut !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  30. luni, 18 aprilie 2011, 09:57

    Când e în reluare?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  31. luni, 18 aprilie 2011, 11:25

    […] propriiRobDă-mi o bere!« Am găsit…“Bani cu puţin efort”Tocmai am văzut promo-ul de la o emisiune cu bloggeri de la Antenă. Ştiu, cam târziu, că a trecut şi emisiunea […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  32. luni, 18 aprilie 2011, 11:35

    „cum sa faci bani cu putin efort .. ” pai voi asa va laudati ca e usor ? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde