08.12.2016

Voi lucrați cu o agenție sau faceți bani singuri?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Și ultima întrebare de săptămâna asta care se leagă de blogul vostru și urmările lui, ca să zic așa, este cea de mai jos, la care vă invit cu drag să votați, căci în continuare vreau să îmi fac o idee despre cine mă citește și, cum ar veni, scopul și durata vizitei :)) Vă mulțumesc încă o dată pentru participare.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Îmi permit să vă întreb câți bani faceți cu blogul

Gmail sau Yahoo?

14 comentarii

  1. vineri, 8 aprilie 2011, 09:41

    am vrut sa intreb: cine face bani in ziua de azi? … si nu ma refer la blogginng :-))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 8 aprilie 2011, 09:50

    ma, tu esti de la fisc si vrei sa ne prinzi cu mata`n sac! hai, recunoaste :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 8 aprilie 2011, 10:50

    Bre, editează titlul. E ceva în plus pe acolo :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 8 aprilie 2011, 11:12

    bine ca mi-ai adus aminte, trebuie sa dau raspuns unei agentii ;)

    ai uitat varianta: what are friends for? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 8 aprilie 2011, 11:19

    Iau mita multa. Sa nu ma zici :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 8 aprilie 2011, 11:50

    Pai si daca vrei sa lucrezi cu o agentie ce trebuie sa faci ? :-?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 8 aprilie 2011, 12:25

    Era dragut sa treci si numele agentiilor in pol.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 8 aprilie 2011, 13:56

    Momentan functionez singur, in cateva luni cu agentiile sper. Oricum, mi se pare ca blogurile din provincie nu prea sunt implicate in biznis cu vreo agentie. Cred in afara de maxim 5 bloguri provinciale, aici includ si zoso.ro, nu mai exista altele care sa aiba contract cu vreo agentie de publicitate. Gresesc? Sa-mi fie cu iertare daca vorbesc prostii.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 8 aprilie 2011, 14:04

    Noi doar cheltuim banii singuri, altii ii fac, dar nu pentru noi…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 8 aprilie 2011, 14:49

    Momentan sunt haiduc si nu produc nimic (Decat paguba in buzunarul propriu). Glumeam. Oircum, sunt mult prea la inceput sa am pretentii de scos ceva din blog insa, momentan o fac din placere in timpul meu si daca multumesc cititorii eu ma simt destul de multumit :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. vineri, 8 aprilie 2011, 16:43

    Daca vine o tanti din cand in cand si imi da de lucru se cheama agentie? Ca am votat si agentie ai de capul meu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. Andrei
    vineri, 8 aprilie 2011, 21:36

    Imi puteti da si mie exemple de agentii?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. sâmbătă, 9 aprilie 2011, 01:03

    eu inca ma chinui pe uscat :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. injineru'
    sâmbătă, 9 aprilie 2011, 09:02

    Moama ce plina e bara de la nu fac bani din blog. Chinezule ai fost agent FBI zilele astea, iti mau lipsea o lampa pe care sa ne-o bagi in ochi:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde