03.12.2016

Încă unul care a cedat și și-a făcut blog…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Este vorba despre tovarășul Cosmin Tudoran, îndeajuns de lovit cu pucul încât să îmi placă și să îmi beau berile, când avem vreme, cu el :D

Mult succes, bulane, și să te ții de treabă să nu ne faci blogosfera de rușine :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

… și câștigătorul iPad 2 este…

Salut cu mare drag apariția Social Media Brașov

14 comentarii

  1. luni, 28 martie 2011, 12:49

    na ca ti se inmultesc amicii cu blog :)
    tot te plangeai ca amicii tai nu au astfel de preocupari :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 28 martie 2011, 13:07

    Si te rog sa observi http://www.cutzitaru.wordpress.com :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. luni, 28 martie 2011, 13:33

    Cu cat mai multi, cu atat mai bine! :) Succes!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 28 martie 2011, 14:33

    A cedat după ce a văzut la #roblogfest 500 şi ceva de bloggeri. :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 28 martie 2011, 15:58

    Bine a venit in Blogosfera asta „cruda” si „dura” romaneasca. Sa stea linistit, o sa apara un „hater” si pentru el :). Cat despre tine, Chinezu, felicitari pentru „mica promovare” :) Daca omul are talent (Si nu doar la beut dupa cum spui), sa fii mandru de tine pentru recomandare.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 28 martie 2011, 15:59

    PS: Imi pare rau ca nu pot sa dau Edit, si o replica pentru Cosmin (Daca vrei sa faci ceva din care sa te imbogatesti, VINDE FÂN pe blog) :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. luni, 28 martie 2011, 16:15

    Bafta !
    O sa fiu cu ochii pe el ! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. matilda
    luni, 28 martie 2011, 17:55

    A cedat nervos, :) sau la insistenţe ?
    Oricum, e binevenit, mult succes !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. luni, 28 martie 2011, 19:50

    welcome :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. luni, 28 martie 2011, 21:07

    Ajuta-ne sa dam mesajul mai departe !

    Un prieten foarte bun la doar 25 ani trece prin niste momente oribile.Este diagnosticat cu cancer,iar singura sansa pentru el este o operatie in Germania.Daca poti,te rog din suflet sa postezi pe wall ca lumea sa afle si impreuna sa reusim sa-i dam inapoi visele si sperantele.

    Iti multumesc din inima! http://www.facebook.com/AndreiTeodoroiu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. marți, 29 martie 2011, 02:50

    Nu putem decat sa-i uram multa bafta omului, si in primul rand inspiratie

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. marți, 29 martie 2011, 18:29

    Da doamne da, poate in curand avem si bloggeri membri de parlament :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. miercuri, 30 martie 2011, 08:42

    si e tema cumparata cu 41 de $. deci merita citit! cu header cu semnatura lui:) deci si mai si:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. miercuri, 30 martie 2011, 23:27

    @chinezu: Tre sa recunosc ca din cauza ta i-am dat drumu mai repide, ti-am recunoscut-o pana si la telefon.

    @madMike: hateri avem de pe vremea lu „Sorel”, adica de vreo11 ani. Asa ca sunt obisnuit.

    @katairobi: tema nu face decat sa ma ajute sa imi pun gandurile si vorbele pe net. Nu cred ca trebuia sa fac o mega constructie pentru asta. Daca plec la drumu asta de blogger, o fac intocmai ca unu mic, din Bistrita, care acu isi da arama pe net :)

    @all: Multumesc pentru sprijin!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde