28.08.2016

… și câștigătorul iPad 2 este…

Vă rog să mă iertați că nu am reușit să pun aseară clipul de mai jos, cu extragerea câștigătorului prea-frumosului iPad2. Îmi asum integral vina pentru a mă încurca în niște chestii tehnice și că trebuie să îmi schimb laptopul (căci după 2 ani și ceva deja Dell-ul meu e bătrân :D) și că ieri am avut nuș câte evenimente unul după altul.

Vă mulțumesc din suflet tututor celor 200 de bloggerițe și bloggeri (dap, 200 în cap), care ați participat la această campanie. Sunteți niște minunați, dar deja știți asta :D

Mai jos aveți extragerea efectuată ieri după masă la magazinul Quickmobile din AFI Cotroceni.

Felicitări câștigătorului care este…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Decret chinezăresc: Astăzi este ”Ziua celor 3 linkuri”!

Încă unul care a cedat și și-a făcut blog…

45 comentarii

  1. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:04

    Felicitari castigatorului, gata m-am linistit nu a fost masluita extragerea :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:11

    Felicitari castigatorului ! Acum poate sa-si schimbe blogul: in loc de Pret Mic… Gratis :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:12

    Frumos! As minti daca nu as recunoaste ca am fost dezamagit…. o sa mai incercam!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:13

    Hahahaha: „sa va fac in ciuda asa” :))))). Ce al naibii a fost asta ! =))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:14

    După XBOX-ul câştigat aseară începusem să mă gândesc şi la iPad 2. :))
    Felicitări câştigătorului! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:14

    Felicitari castigatorului, organizatoruiui, sponsorului si nu in ultimul rand tipului de curierat care ii va duce iPad-ul.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:17

    Felicitari castigatorului!!!
    Asteptam un review!

    Noi ăștialalți 199… avem noroc în dragoste!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:24

    Rectific postarea anterioara: așteptăm un re-review. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:25

    Chiar acum ne-a atras atentia Cristi aspura persoanei castigatorului (via http://twitter.com/#!/chinezu): http://pretmic.com/about/ Acolo sus, Cineva a ales…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:26

    […] oferit gratuit s-a finalizat. Extragerea fericitului castigator al unui iPad 2 a fost facuta de Chinezu si a avut loc in magazinul Quickmobile din Afi Palace […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:27

    Felicitari castigatorului!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:35

    He he, macar am fost extras in biletele necastigatoare. Nu mi-ai dat un iPad da mi-a aparut blogul la tine, tot e ceva ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:35

    Tragere la sorti FRAUDULOASA, l-am vazut eu pe Chinezu cum lua mita :), sa deschidem dosarul „Valiza Chinezeasca”. Glumesc, desigur. Felicitari castigatorului

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:40

    Jesus, cu ce camera ai filmat de e asa neclar?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:40

    :)) cred că ai zis de 4 ori că nu e măsluită extragerea:)) ai ceva sechele pe tema asta se pare:)) no, felicitări câştigătorului din câte am văzut îl merită!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. sâmbătă, 26 martie 2011, 09:45

    Las’ ca stim noi ca pretmic.com a fost pe toate biletele alea :))) glumesc. Felicitari castigatorului si sa-l stapaneasca sanatos.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. sâmbătă, 26 martie 2011, 10:07

    As vrea sa multumesc atat chinezului cat si magazinului quickmobile pentru acest premiu. Nu am mai castigat nimic pana acum. La cererea unora dintre voi o sa fac un review acestui simpatic gadget. Va multumesc din nou.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. DanMarin
    sâmbătă, 26 martie 2011, 10:11

    Felicitari norocosului castigator!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. sâmbătă, 26 martie 2011, 10:14

    @Claudiu B Felicitari tizule !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. sâmbătă, 26 martie 2011, 10:54

    No,dupa cum spuneam,speranta moare ultima.
    Am ramas cu ea. :)
    Felicitari fericitului castigator !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. sâmbătă, 26 martie 2011, 10:55

    hehe, noroc ca n-am participat eu, la norocu meu sigur luam premiu :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  22. sâmbătă, 26 martie 2011, 11:15

    nu-ti mai dau berea:)) Chinezule ca nu m-ai facut castigator!

    Felicitari castigatorului! chiar o avut noroc!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  23. sâmbătă, 26 martie 2011, 11:34

    […] de la TvDeCe, Maka, Jorjh, Marius Rusu. Apoi am mai povestit cate ceva cu S. Murgeanu, Raluxa, Chinezu, A. Dragos, dementu’ de Tudoran, VisUrat (da, ti-am observat freza in forma de palma ). Plus […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  24. sâmbătă, 26 martie 2011, 11:39

    Sa fac o observatie sa nu o fac …. mah da nu te superi pe mine.

    Deci numele tau garanteaza clar validitatea extrageri. Dar cameramanul a facut o greseala, intre momentul in care ai extras castigatorul si momentul in care ai extras pe ceilalti din cutie, cutia a iesit din cadru :)) moment in care putea fi inlocuita :))

    Dar tot eu pot demonstra ca e vorba e aceasi cutie cu o simpla poza pe care ti-o trimit pe mail daca se gaseste vreunu sa sara in sus la acest mic amanunt. Sau pe scurt puteti compara cadrul de la 0:57 cu cel de la 1:42 si puteti observa pozitia biletelelor in cutie ca este exact aceasi, chestie care s-ar fi putut mult prea greu reproduce in 20-40 de secunde cat a lipsit cutia din cadru :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  25. sâmbătă, 26 martie 2011, 11:42

    Felicitari castigatorului!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  26. sâmbătă, 26 martie 2011, 11:47

    Si felicitari castigatorului ca eram prea prins in teroriile mele ca sa mai am timp si de felicitat oamenii astia de au castigat.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  27. sâmbătă, 26 martie 2011, 11:51

    Zău că-mi pare rău că n-am fost al 201-lea participant, mi-ar fi prins bine un iPad de-ăsta. :)))) Felicitări câștigătorului și de la mine :D

    Mă distrează accentul tău, să nu-l pierzi vreodată !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  28. sâmbătă, 26 martie 2011, 11:54

    Felicitări, Claudiu! Așteptăm acel review :) Și bineînțeles, mai așteptăm concursuri asemănătoare. În vară am înțeles că apare iPhone 5 :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  29. sâmbătă, 26 martie 2011, 12:38

    @Claudiu B
    cred ca o sa fie cel mai tare review al Ipad-ului 2 in Romania :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  30. sâmbătă, 26 martie 2011, 12:51

    […] data de 25 Martie a avut loc o extragere la sorti (vezi aici). In urma acestei extrageri fericitul castigator al acestui simpatic gadget sunt […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  31. sâmbătă, 26 martie 2011, 12:55

    Felicitari! uff

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  32. sâmbătă, 26 martie 2011, 13:30

    Felicitari lui Claudiu de la pretmic.com! Chiar ma bucur ca l-a castigat el, fara sa ma oftic ca nu l-am castigat io :).
    Sa ai noroc la el!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  33. sâmbătă, 26 martie 2011, 14:15

    […] n-a fost să fie. Nu-i bai, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  34. sâmbătă, 26 martie 2011, 16:58

    Multumesc lu’ @chinezu ca mi-a crescut si mie traficu’ cu ocazia concursului :)) iPad-ul 2 s-a dus unde trebuia, parerea mea

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  35. sâmbătă, 26 martie 2011, 17:58

    Hey guys,
    I don’t know what to say… Beginer‘s luck, stupid luck (same thing)… A friend of mine who helped me a lot with my website told me to apply to this contest… I applied… Few days ago I was talking to this friend: „of course we are not going to win”… I don’t know if it’s God or just luck… I know one thing for sure… We (not just me) won! Chinezule, if you ever come to Zimnicea I will give you as many beers as you wish. Thanks again!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  36. aurel
    sâmbătă, 26 martie 2011, 19:04

    felicitari. chiar merita

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  37. sâmbătă, 26 martie 2011, 19:44

    Oricum eu imi doream cu adevarat un Samsung Tab 10.1 :)) Felicitari castigatorului.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  38. sâmbătă, 26 martie 2011, 20:46

    Eu chiar ma bucur ca nu numele meu a iesit castigator…Claudiu,sa te bucuri de premiu,il meriti! Felicitari!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  39. sâmbătă, 26 martie 2011, 21:07

    Felicitari castigatorului. Asta e….better luck next time :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  40. sâmbătă, 26 martie 2011, 21:54

    Şi emoticoanele? Emoticoanele unde sunt?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  41. duminică, 27 martie 2011, 09:58

    Felicitari castigatorului

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  42. duminică, 27 martie 2011, 10:40

    felicitări câştigătorului!
    chinezu, mulţam fain că nu ai extras biletul cu numele meu la categoria „ar fi putut să câştige” =))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  43. duminică, 27 martie 2011, 17:52

    Ce fain ca a castigat Claudiu! :) Foarte frumos!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  44. duminică, 27 martie 2011, 20:52

    Felicitari castigatorului! Am citit despre el si chiar merita!
    Partea interesanta e ca la a treia extragere am fi castigat noi :), deci totul a fost super ok si transparent!

    Apropos` … suntem GSMRo.ro :), nu gsm.ro care e altcineva (si nu e blog …)

    Oricum, vom organiza si noi o tragere la sorti asemanatoare pentru acest concurs de pe GSMRo.ro unde oferim ca premiu un Nokia 1280, iar participantii trebuie sa aiba doar cont de Facebook si e-mail (fara blog). Iata mai multe detalii aici daca imi binevoiti a publica acest comentariu: http://gsmro.ro/2011/03/ai-cont-pe-facebook-castiga-un-nokia-1280/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  45. joi, 31 martie 2011, 10:19

    […] mai cunoscuta si pe la noi.Asta se vede prin concursurile la care se dau produsele lor.Mai intai un iPad 2 , acum un macbook air.Pentru ca iPhone-ul m-a “fermecat”, am decis sa ma inscriu intr-o […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde