26.07.2016

Ofer primul iPad 2 din România ca premiu

Later edit: Tragerea la sorți a blogului câștigător se va face astăzi, la ora 16.00 la magazinul Quickmobile din AFI Cotroceni. Tragerea la sorți va fi filmată, iar filmul va fi postat imediat ce se încarcă pe youtube acilea pe chinezu.eu :) Puțintică rabdare, deci :)

Sau cel puțin așa știu eu :)) Că acesta este primul iPad 2 pe care cineva îl oferă ca premiu în minunata noastră țară. Dacă nu este așa, atunci îmi veți ierta acest acces de aroganță și mă veți iubi în continuare :D Să vă spun despre ce e vorba.

Este vorba de o campanie a celor de la quickmobile.ro adresată bloggerilor. Mecanismul de participare e simplu: intră pe quickmobile.ro, uită-te prin jdemiile de produse de acolo, alege unul care îți place de acolo, scrie pe blogul tău de ce îți place respectivul produs (cu link către produsul respectiv de pe quickmobile.ro, obligatoriu) și menționează undeva în postare (foarte important pentru ca eu să pot monitoriza cine și ce scrie mai ușor”, clar și răspicat, sintagma ”campanie Quickmobile”. Puteți scrie pe blogurile voastre până pe 24 martie seara, la 23.59 :)) Iar premiul, un iPad 2, după cum spuneam, va fi acordat prin tragere la sorți în data de 25 martie. Vom povesti despre detaliile astea mai tehnice mai încolo.

Precizez că sunt onorat că cei de la quickmobile.ro au decis să deruleze această campanie prin mine și sunt foarte bucuros că s-au hotărât să intre mai serios în social media. În discuțiile cu ei am insistat ca toată campanie să se deruleze exclusiv pe bloguri și pentru binele lor (chiar cred că va fi una reușită), dar și pentru că tare o să îmi placă să mă laud că am reușit să ofer unui confrate blogger această sculă mișto numită iPad 2 :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Când face lumea bancuri cu tine e de bine sau de rău?

Vă propun un exercițiu de imaginație bloggeristică

244 comentarii

  1. joi, 17 martie 2011, 08:05

    Ai uitat de Danone.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 17 martie 2011, 08:06

    @Haotik
    ce Danone? dau si ei un iPad 2 sau ce?
    si daca da, foarte bine :D si imi ierti aroganta atunci si mi-o si intelegi…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 17 martie 2011, 08:09

    @haotik
    ai uitat si de pc garage daca e pe uitate
    numai ca tot eu sunt primul care il dau, caci il dau pe 25 martie
    ceilalti mult mai tarziu
    satisfacut? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 17 martie 2011, 08:14

    Abia astept sa apara pe piata sa imi iau si eu unu … sunt super misto

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 17 martie 2011, 08:22

    Sunt 4 concursuri care ofera iPad 2 (PC Garage, Cremosso, BRD – pentru inrolarea cardului in 3D Secured, Poveste de Seara)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 17 martie 2011, 08:22

    Foaaare mişto, zău! :)

    Abia aştept să mă înscriu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 17 martie 2011, 08:26

    foarte fain. faini si baietii de la Quickmobile.ro
    Bafta. Eu unul nu prestez (ca in bancul ăla cu pe mine să nu contați)… că poate câștig…:)
    Și mă știți că sunt fan. Să nu fie scandal…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 17 martie 2011, 08:33

    o intrebare: am voie sa particip? chiar mi-ar prinde bine un ipad pt mobilitate

    banuiesc ca premiul alegandu-se prin tragere la sorti, nu e o problema ca ne cunoastem…

    iar tu oricum te cunosti cu toata lumea, deci oricine ar castiga, tot ar fi suspiciune de blat :D :)))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 17 martie 2011, 08:38

    @Alter Ego Blog
    merci de info
    faci researchul pana la capat si imi spui daca exista careva care da premiul mai repede de 25 martie asa cum il dam noi?
    merci :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 17 martie 2011, 08:38

    Bafta celor care or sa participe la concurs, eu unul nu cred ca o sa ma bag nu de alta dar cum zicea si @gaben mi-e frica sa nu-l castig si sa va suparati pe mine :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 17 martie 2011, 08:59

    deci daca nu da danone premiul eu ma ofic rau.

    si de fapt toate concursurile astea au aparut exact pentru ca s-au laudat aia inainte.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 17 martie 2011, 09:00

    Din research-ul de aici http://www.concursuri.biz/?s=ipad+2&x=0&y=0 rezulta clar si fara echivoc ca pe blogul tau desi esti printre ultimii care au dat startul pentru un iPad 2, esti primul care anunta castigatorul/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 17 martie 2011, 09:01

    Si cum te-au abordat baietii de la quickmobile? Mail de 10 pagini, inceput cu „stimate domn”? N-am putut sa ma abtin :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. joi, 17 martie 2011, 09:07

    Am zis ca anul asta trebuie sa ii iau smartphone si laptop, dar sigur e perfect un iPad 2.chiar am pus un infografic pe blog pe tema asta :D Intru pentru ca vreau in iPad. Ma execut cu articolul si ma pregatesc sa primesc iPad-ul, daca il castig desigur.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. joi, 17 martie 2011, 09:11

    Si uite asa @Cinezu mi-a dat material pentru articolul de azi :) :).

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. joi, 17 martie 2011, 09:14

    Si mai e un concurs pe Cinemagia cu un premiu iPad 2, dar trebuie sa mergi sa vezi nu stiu ce film…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. joi, 17 martie 2011, 09:46

    cre-ca ma bag. adica, de ce nu? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. joi, 17 martie 2011, 10:29

    […] @Chinezu ne anunță aici că dirijează o campanie Quickmobile (sper că e clar și răspicat). Buuun. Până aici banal. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. joi, 17 martie 2011, 10:33

    Fain! Aliniat la start! (În blogăreală și la concurs)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. joi, 17 martie 2011, 10:34

    Super tare, chiar aseară purtam cu soţia o discuţie pe tema ,,ce bun mi-ar fi un iPad”. Îi spuneam că nu ar mai avea ocazia să mă ,,certe” că stau prea mult la PC seara; că aş putea astfel să stau lângă ea atunci când urmăreşte vreo telenovelă :) ))))) şi aş fi mult mai fericit, iar ea ar putea ,,beneficia” din plin de rezultatele faptului că eu am un iPad.
    chinezule……vezi că sunt aici : http://thesimexboy.blogspot.com/ , bagă-mă te rog şi pe mine la numărătoare. Nu de alta, dar sunt bugetar şi deocamdată nu îmi permit decât să visez la un iPad.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. joi, 17 martie 2011, 10:41

    Şi tu ce primeşti pentru că faci acest concurs la tine pe blog? Un iPad 1?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  22. joi, 17 martie 2011, 11:00

    […] aflat de la Chinezu despre o companie interesantă adresată bloggerilor români. Premiul este un iPad 2. Este vorba de […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  23. joi, 17 martie 2011, 11:02

    Uau, tu sa fii primul care da, eu sa fiu prima care primeste :))). I’m in…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  24. joi, 17 martie 2011, 11:06

    Dap ma bag si eu imediat

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  25. joi, 17 martie 2011, 11:31

    No, mă gândesc serios să particip, știu că-s bun și-l pot câștiga :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  26. joi, 17 martie 2011, 11:47

    da-i-l lu sorin neagu de pe acum

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  27. joi, 17 martie 2011, 12:04

    […] asemenea, articolul acesta este inscris in campania Quickmobile care se desfasoara pe blogul lui Chinezu. TweetDaca ti-a placut acest articol, poti sa-l dai mai […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  28. joi, 17 martie 2011, 12:05

    25 martie? păi e ziua mea, clar trebuie să mă înscriu, poate astrele ţin cu mine şi câştig! lol!!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  29. joi, 17 martie 2011, 12:12

    […] ca renumitul chinezu.eu ne pune din nou in miscare cu o campanie Quickmobile, la care avem posibiliatea de a castiga un premiu destul de frumos si pe care mi-l doresc. Tin sa […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  30. joi, 17 martie 2011, 12:34

    si care e regulamentul Domnu Chinezu’ sau doar chinezii au drept de participare:))?
    Vreau sa stiu criteriile dupa care se va alege castigatorul, data de la care incepe se termina, ziua in care este anuntat castigatorul, unde postam un link catre un articol participant si alte alea. As vrea sa particip si eu dar sa cunosc conditiile dinainte!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  31. joi, 17 martie 2011, 12:37

    @Pato Basil
    prietene, daca din ce am zis mai sus nu intelegi ce ai de facut, eu depun armele si ma las de meserie :))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  32. joi, 17 martie 2011, 12:51

    Vad ca nu merge treaba cu track backurile asa ca pun linkul catre articol aiciȘ http://obisnuit.eu/2011/03/17/chinezu-coafeaza-campania-quickmobile/ . Sa vina iPadul :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  33. joi, 17 martie 2011, 12:51

    […] in Zi de zi Autor: McGogoo Cristian Birta aka Chinezu.Eu deruleaza pe blogul sau o  campanie Quickmobile sustinuta, se intelege, de   Quickmobile.Ro – un magazin virtual de telefoane mobile, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  34. joi, 17 martie 2011, 13:27

    […] de 25 martie 2011 si anuntat pe Chinezu.eu, blogul partener al campaniei initiate de Quickmobile.roParticipa acum la acest concurs !Castiga 3 laptopuri Acer Aspire One google_ad_client = […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  35. joi, 17 martie 2011, 13:30

    Cred că mă bag și eu. Are ceva dacă particip la mai multe concursuri care dau același premiu? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  36. joi, 17 martie 2011, 13:35

    Zuper, ne bagam cu mic cu mare, ca doar e gratis :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  37. joi, 17 martie 2011, 13:36

    […] de ce spun ca datorita lui? Simplu: ofera primul iPAD2 din Romania ca premiu, o campanie […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  38. joi, 17 martie 2011, 13:52

    Adevarul e ca este foarte tentant premiul, m-am inscris si eu. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  39. joi, 17 martie 2011, 14:04

    Cum in post nu scrie nimic de mine si cum ar fi frumos sa nu particip :)))))
    i’m so in :D
    :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  40. joi, 17 martie 2011, 14:06

    @Toma :)))))) eu sustin ce zici tu acolo :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  41. joi, 17 martie 2011, 14:06

    @ cristi mirt : ) Da ai mai multe sanse de castig :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  42. joi, 17 martie 2011, 14:09

    mai in gluma, mai in serios, solemn promit ca nu particip ;) i can take a hint :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  43. joi, 17 martie 2011, 15:06

    M-am înscris şi eu. Dacă nu câştig iPad 2 sper să îmi iau tableta cât de curând :) http://emildragota.blogspot.com/2011/03/htc-gratia-prezentare.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  44. joi, 17 martie 2011, 15:57

    […] a fost contactat de cei de la Quickmobile pentru o campanie-concurs: Este vorba de o campanie a celor de la quickmobile.ro adresată bloggerilor. Mecanismul de […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  45. joi, 17 martie 2011, 15:59
  46. joi, 17 martie 2011, 16:01

    Ne-am bagat si noi in ”campania Quickmobile” cu un articol de „plange chetrele si suspina cataroaiele”.
    Ne vedem pe 25 martie, cand venim sa luam produsul. Ce mama naibii?????

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  47. joi, 17 martie 2011, 16:02

    Te declar familistul anului :)
    Nici eu nu am retinut de Danone la Iasi sau de iPad 2, dar am tinut bine minte ca Danone ma intreba daca ma bag :)

    Uite: http://haotik.ro/2011/03/14/danone-da-tu-te-bagi.htm – si ei dau premiul dupa tine intradevar :)

    Eu ti-am zis ca-s gagici…..
    Da tu…. Bloggeri.. blogerii…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  48. joi, 17 martie 2011, 17:23

    OK. Am intrat in joc. Sa trimit adresa de lovrare? :) :)

    http://paulyluca.wordpress.com/2011/03/17/desire-for-business/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  49. joi, 17 martie 2011, 17:26

    Ma inscriu si eu, ma simt norocos :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  50. joi, 17 martie 2011, 18:19

    Chinezu isi face reclama prin zelist :)) Verificati emailurile :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  51. joi, 17 martie 2011, 19:13

    Sunt pă zonă şi eu :D
    http://www.berc.ro/eu-vs-macbook-air-2/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  52. joi, 17 martie 2011, 19:14

    […] mi-a spus Chinezu ca are un concurs beton la care da premiu un iPAD2, am zis da, misto, wow, ce tare si cam atat. Ca […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  53. joi, 17 martie 2011, 19:39

    […] a bătut palma cu cei de la quickmobile și a scos la bătaie în blogosferă un iPad2 – Campanie Quickmobile. Pe cel de anul trecut l-am ratat, dar între timp am mai făcut SEO la providență și ard de […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  54. joi, 17 martie 2011, 20:06

    Hai sa dam mana cu mana, cei cu inima romana
    Si eu …. si eu … http://www.staupenet.ro/ipad2-de-la-quickmobille-si-chinezu.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  55. joi, 17 martie 2011, 20:32

    @chinezule: hahah:)) eram rupt de oboseala, crede-ma ca n-am vazut detalile despre regulamentul concursului in articol:)) .O sa particip si eu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  56. joi, 17 martie 2011, 20:38

    […] Am scris acest articol pentru o campanie Quickmobile, powered by Chinezu.eu. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  57. joi, 17 martie 2011, 20:41

    Si eu cu articolul asta

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  58. joi, 17 martie 2011, 20:42

    Am zis că nu particip dar am scris un articol când am văzut că premiul se acordă prin extragere la sorţi. Merg pe mâna lui Chinezu :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  59. joi, 17 martie 2011, 21:15

    hai mah bine, ma bag si eu..si daca nu castig…atunci sa vezi:)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  60. joi, 17 martie 2011, 21:19

    bun, deci mai am cateva zile :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  61. joi, 17 martie 2011, 21:46

    Chinezule sper sa ai mana norocoasa… Pentru mine :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  62. joi, 17 martie 2011, 21:48

    […] pic situatia si se observa ca premiul pus la bataie in campania QuickMobile, prin intermediul lui Chinezu , adica un iPAD2 nu incape in respectiva husa. Dar chiar si asa, este numai potrivita pentru […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  63. joi, 17 martie 2011, 22:13

    […] Reader a fost destul de ocupat azi și mi-a arătat un post de-ale lui Chinezu prin care acesta din urmă anunța o campanie faină a celor de la Quickmobile.ro. Pe scurt, noul […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  64. vineri, 18 martie 2011, 00:48

    […] Prin acest articol doresc să mă înscriu în campania Quickmobile promovată prin intermediul lui Chinezu.Sursa imaginilor.Tweet Etichete: MacBook AirTacerea e de aur atunci cand nu gasesti un alt raspuns! […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  65. vineri, 18 martie 2011, 00:49

    Uite și articolul meu: http://bogdananghelina.ro/imi-doresc-un-macbook-air/2011/03/
    Foarte faină initiativa !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  66. vineri, 18 martie 2011, 00:54

    http://pato.ro/concurs/te-chinezesti-cu-mine-pentru-un-ipad.html

    Articolul CASTIGATOR!
    ParTicipati degeaba ca eu am castigat… mai aveti timp sa va retrageti in glorie!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  67. vineri, 18 martie 2011, 02:11

    @Pato =)) ..ce dur esti man :))

    oricum bafta !!! in curand o sa ma inscriu si eu :D ….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  68. vineri, 18 martie 2011, 03:10

    […] Quickmobile cu Chinezu Posted by syber On March – 18 – 2011 Un chinez ca tot Romanu` ofera primul iPad 2 din Romania ca premiu al concursului organizat in colaboare cu cei de la […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  69. vineri, 18 martie 2011, 03:22

    gata articolu` :D acu` astept premiu` :X :X

    P.S: multumesc anticipat :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  70. vineri, 18 martie 2011, 06:06

    Particip si eu la acest concurs cu
    http://www.gmxul.com/2011/03/18/o-noua-provocare-2/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  71. vineri, 18 martie 2011, 08:00

    acesta i-mi place si l-as vrea :) http://www.quickmobile.ro/mio

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  72. vineri, 18 martie 2011, 09:03

    […] cu cei de la Nokia trebuie să precizez faptul că acest articol participă, din trei motive, la o campanie Quickmobile: în primul rînd pentru că această campanie este organizată de Chinezu, un person pentru care […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  73. vineri, 18 martie 2011, 09:08

    Mi-ar prinde bine si mie un ipad, mai ales ca al meu sot inebuneste cand ma vede toata ziua la birou, asa as sta in pat ;)) si mai ales ca e gratis ar fi si mai bine ;))) nici macar bugetar nu mai sunt, intru cu succes la categoria no job , no many, problema ar fi ca blogul meu este cu bijuterii, il pot inscrie?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  74. mada
    vineri, 18 martie 2011, 09:37

    tentant concurs depinde de noroc :)):)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  75. vineri, 18 martie 2011, 09:53

    […] Viziteaza pagina concursului! […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  76. vineri, 18 martie 2011, 09:58

    O ideea foarte buna din partea Quickmobile. Au facut o alegere foarte buna pentru promovare cu acest domn Chinez vorbitor de romana :)
    Sunt si eu „in”:
    http://mihaimuscalu.wordpress.com/2011/03/18/apple-iphone-4-32gb-black-neversimlocked/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  77. vineri, 18 martie 2011, 10:18
  78. vineri, 18 martie 2011, 11:10

    Iaca m-am inscris si eu la concurs, sunt cam enervat de smartphoneurile astea care nu stiu sa faca mare lucru si am scris un blog pentru unul dintre cele mai recente care mi se pare mai bun:
    http://raduharaga.wordpress.com/2011/03/18/google-nexus-s-un-telefon-reusit/
    Sper ca IPad-ul sa nu aiba cover roz :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  79. ordog botond
    vineri, 18 martie 2011, 11:17

    cel mai puternic tab din lume, foarte tare!!!!!!!!!!!!!!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  80. vineri, 18 martie 2011, 11:42

    Am scris pe blogul personal şi aştept un răspuns la adresa de e-mail, dacă sunt înscris sau nu în acest concurs. Iată link-ul: http://www.quickmobile.ro/samsung-nx100-kit-20mm-white-82380.html
    în mica prezentare pe http://cbugean.blogspot.com/2011/03/samsung-o-imortalizare-tare.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  81. pop aurelia
    vineri, 18 martie 2011, 13:22

    Sigur e perfect un iPad 2.chiar am pus un infografic pe blog pe tema asta :D Intru pentru ca vreau in iPad. Ma execut cu articolul si ma pregatesc sa primesc iPad-ul, daca il castig desigur.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  82. pop aurelia
    vineri, 18 martie 2011, 13:30

    http://www.quickmobile.ro/apple-macbook-pro-13-3-inch-intel-core-i5-2-3-ghz-82326.html,Apple ii cel mai tare fara dicutile. Pe astia nu ii mai poti oprii,un pic este c-am piperat la pret dar am incredere in acest leptop.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  83. vineri, 18 martie 2011, 14:05

    Daca cumva nu ma gaseste google :D http://mycloset4all.blogspot.com/ am scris si eu de voi ceva

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  84. vineri, 18 martie 2011, 14:34

    […] lucios şi cu ecran glossy însă nu este pentru mine. Cu acest articol mă înscriu şi în campania Quickmobile, concurs desfăşurat pe blogul lui Chinezu şi sponsorizat de […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  85. vineri, 18 martie 2011, 14:40
  86. vineri, 18 martie 2011, 14:49

    […] decis sa particip si eu la campania initiata de Chinezu, o Campanie Quikmobile. De ce ? Pentru ca tare as vrea sa castig iPad-ul 2 si cum castigatorul va […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  87. Balazs Magdolna
    vineri, 18 martie 2011, 15:40

    La campania Quickmobile eu am ales urmatorul lucru care mi-ar schimba viata :http://www.quickmobile.ro/apple-macbook-pro-15-inch-intel-core-i7-2-2-ghz-82344.html.Insa acest laptop este prea sofisticata pentru o femeie asa de sipla ca mine asa ca m-as multumi si cu iPadul 2 pus ca premiu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  88. Pitulice dan
    vineri, 18 martie 2011, 17:09
  89. vineri, 18 martie 2011, 17:54

    […] ivit o şansă să pună mâna pe acest nou gadget chiar din 25 martie prin concursul organizat de Chinezu în parteneriat cu quickmobile.ro. Tot ce trebuie să faci este să scrii un articol pe blogul […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  90. vineri, 18 martie 2011, 20:26

    […] lui Chinezu m-a animat sa scriu despre o unealta, uneori si accesoriu, al unui brand foarte indragit printre […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  91. vineri, 18 martie 2011, 20:29

    […] face toate aceste lucruri si le face foarte bine! Acest articol este scris pentru o foarte tentanta campanie Quickmobile demarata de Chinezu. As putea sa spun foarte multe despre iPhone 4 si cu siguranta ca as primi foarte multe comentarii. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  92. vineri, 18 martie 2011, 20:30

    Am scris si eu :) http://blogatu.ro/2011/03/de-ce-imi-place-iphone-4.html
    Imi place iPhone 4!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  93. vineri, 18 martie 2011, 20:31

    […] acest articol mă înscriu într-o campanie Quickmobile, organizat de blogul lui Chinezu, sponsorizat de […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  94. vineri, 18 martie 2011, 20:53

    M-am inscris .
    Speranta moare ultima.
    Sunt naiva nu ? :)

    http://povesticulinare.blogspot.com/2011/03/vreti-un-ipad-2.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  95. vineri, 18 martie 2011, 21:00
  96. vineri, 18 martie 2011, 21:37

    […] este adevărat! Chinezu, într-o campanie Quickmobile, vrea să-mi dea un iPad 2, iar eu sunt pregătit să îl primesc cu […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  97. vineri, 18 martie 2011, 21:54
  98. vineri, 18 martie 2011, 22:46

    Am revenit.Acuma am vazut ca ai scris :

    „să ofer unui confrate blogger această sculă mișto ”

    Ce ar fi sa oferi premiul asta misto unei con-sore bloggerite .:)
    Sper ca nu esti misogin.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  99. sâmbătă, 19 martie 2011, 00:19

    nu ma intereseaza cati dau ipad 2, ma intereseaza doar care mi-l da mie..

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  100. sâmbătă, 19 martie 2011, 01:32

    Particip şi eu. Te rog anunţă-mă printr-un e-mail dacă este acceptat articolul de către dumneavoastră. Cu stimă

    Link: http://oigenz-world.blogspot.com/2011/03/m-am-indragostit-de-smartphone-uri.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  101. sâmbătă, 19 martie 2011, 08:00

    Nu ne-ai spus daca doua articlole inseamna doua sanse….
    ca poate balim la mai multe lucruri de pe taraba lu’ quiqmobile.ro
    Hi, hi, hi !
    Mare scapare pentru un blogger ca matale!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  102. sâmbătă, 19 martie 2011, 08:12
  103. sâmbătă, 19 martie 2011, 09:17

    […] articol se inscrie  şi în campania QuickMobile sustinuta de  Chinezu. Tags: aparat foto, campanie, chinezu, compact, coolpix s2600, foto, nikon, quickmobile, recomand, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  104. sâmbătă, 19 martie 2011, 09:29

    […] Participa acum la acest concurs ! […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  105. sâmbătă, 19 martie 2011, 09:29

    :) gata m-am inrolat si eu in acest concurs.
    Articol aici : http://www.sanduionut.ro/recomand-nikon-coolpix-s2500

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  106. sâmbătă, 19 martie 2011, 09:51

    […] Castiga primul iPad 2 din romania by Chinezu […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  107. sâmbătă, 19 martie 2011, 11:28

    Buna ziua, sunt Gabriel Ursan de la GSMRo si ma inscriu la campania Quickmobile cu acest articol: http://gsmro.ro/2011/03/nokia-c5-03/ Va multumesc si va urez succes tuturor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  108. sâmbătă, 19 martie 2011, 13:44

    Salut ma inscriu si eu.Si apropo mi se pare o mare prostie chestia cu tragerea la sorti.De ce sa nu jurizeze cineva?

    In fine:
    http://www.kytionut.info/2011/03/astazi-am-sava-vorbesc-despre-noul-pple.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  109. sâmbătă, 19 martie 2011, 14:53

    Particip şi eu la acest concurs cu următorul post : http://www.stilizer.ro/samsung-c6625.
    Baftă celorlalţi participanţi !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  110. mihaela
    sâmbătă, 19 martie 2011, 21:47

    eu zic sa nu va mai certati si sa mi-l dati mie ….hahha

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  111. duminică, 20 martie 2011, 00:57

    Am intrat si eu un randul lumii …de aici! bafta tuturor

    http://mitinitta.blogspot.com/2011/03/visand-la-un-ipad-2hai-sa-visam.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  112. duminică, 20 martie 2011, 09:07

    Felicitari chinezule! Chiar daca blogul meu respecta o tema total diferita de ceea ce inseamna tehnica, iPad-ul, am urmat cei doi pasi. Toate cele bune!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  113. duminică, 20 martie 2011, 09:31

    […] că tot veni vorba de Pisic, particip si eu la această campanie Quickmobile, unde pot câștiga un iPad2. Nu de alta, dar iPad-ul a devenit noul Graal la […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  114. duminică, 20 martie 2011, 10:50

    Buna!
    Ma inscriu si eu in cursa pentru un IPad! Uite si link-ul catre articol: http://lavu.wordpress.com/2011/03/20/campanie-quickmobile/
    Multumesc.
    Salutari!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  115. duminică, 20 martie 2011, 12:35
  116. duminică, 20 martie 2011, 13:07

    Chiar daca blogul meu respecta o tema aflata la distanta foarte mare de ceea ce inseamna tehnica si i-Pad-ul, am urmat cei doi pasi pentru ca ma tenteaza acest frumos premiu dat de Chinezu :).

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  117. stroe virginia
    duminică, 20 martie 2011, 14:44

    chinezule, ma inscriu si eu cu acest link.sper sa fie cu noroc!
    http://mamisibebe.blogspot.com/2011/03/campanie-quickmobile.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  118. duminică, 20 martie 2011, 15:41

    eu imi doresc un amarat de iPad de ala vechi dar e bun si unul de ultima generatie :)) http://artizanul.wordpress.com/2011/03/20/imi-doresc-un-apple-ipad/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  119. duminică, 20 martie 2011, 18:53

    […] ales că ar fi primul iPad 2 din România, după cum zice Chinezu. Sigur nu ne-ar sta, că doar nu suntem mai prost îmbrăcaţi. E vorba despre o campanie […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  120. duminică, 20 martie 2011, 19:51

    Am increde ca norocul imi va surade cu articolul

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  121. duminică, 20 martie 2011, 21:16

    Eu sunt un blogger şi i-ar dori să intre concurs dvs. ….. aleg MacBook Air 11 inch 64GB 1,4 GHZ
    Îmi place acest produs, deoarece se pare foarte frumos şi foarte subţire, de asemenea, arata foarte UTILE ITS foarte frumos şi original

    campania Quickmobile’.

    http://www.quickmobile.ro/cauta?keyword=MacBook+Air+

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  122. duminică, 20 martie 2011, 22:34

    Tocmai am scris si eu un post despre produsul pe care mi l-as dori de la quickmobile.ro. Un obiectiv Pentax. Cu ocazia asta am aflat si eu de unde mi-l pot procura la un pret tare bun! Multumesc-am gasit ceva de care chiar aveam nevoie!
    Uite si postul:

    http://lifeandcoffeebeans.blogspot.com/2011/03/mi-as-dori.html

    O seara faina!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  123. duminică, 20 martie 2011, 23:16

    […] Campanie Quickmobile organizată de către chinezu.eu. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  124. duminică, 20 martie 2011, 23:56

    […] “campaniei Quickmobile” am decis sa scriu si cateva randuri despre acest smartphone, chiar daca nu am poze de la […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  125. luni, 21 martie 2011, 00:41

    […] nu aveți chef de un smartphone, săriți pe Chinezu` că are un Ipad 2 de oferit printr-o campanie […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  126. luni, 21 martie 2011, 00:54

    Mi-am aruncat blogul la ruleta chinezească :-)
    http://tudoriacob.ro/03/21/cat-de-mult-ai-nevoie-de-un-smartphone/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  127. luni, 21 martie 2011, 09:09

    Nu stiu cat ma ajuta pe mine norocul, dar io incerc ca poate poate imi pune Dumnezo si mie mana in cap, macar acuma in post :D Aici ii link-ul, ca poate nu o ajuns trackback-ul de la mine:

    http://evasile.com/nu-as-refuza-un-ipad-2-pentru-nimic-in-lume/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  128. luni, 21 martie 2011, 10:41
  129. luni, 21 martie 2011, 11:21

    Mersi mult de sfatul cu gravatar.com. Deci, deocamdata multumesc anticipat (nu de alta, dar tre’ sa vedem daca merge ;) ) Te salut !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  130. luni, 21 martie 2011, 11:29

    […] Acest post face parte dintr-o campanie Quickmobile la îndemnul lui Chinezu […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  131. luni, 21 martie 2011, 12:02

    Prin prezentul comentariu, eu, subsemnatul Sosobigman, ma inscriu la concurs cu urmatorul link: http://sosobigman.haipa.ro/2011/03/21/mai-aproape-de-ipad-2/#more-444 :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  132. luni, 21 martie 2011, 12:35

    […] acest post doresc sa fiu si eu mai aproape de IPAD-ul 2 oferit de catre Chinezu prin intermediul celor de la […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  133. luni, 21 martie 2011, 12:46

    […] meu născut o să primeasca numele lui! 2. Ca să iau un iPad dintr-o campanie Quickmobile. Bre Chinezule, e bine? Am zis suficient de clar şi […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  134. luni, 21 martie 2011, 13:39

    Dom’le, cică amu China e o mare putere economică sau ceva. Și cică e unul care-i reprezintă în România, de-i zice chiar așa, Chinezu. Și acest domn face un concurs…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  135. luni, 21 martie 2011, 15:31

    Eu de ce nu m-aş înscrie? O fi cu noroc de data asta:
    http://andreiblog.com/de-ce-mi-place-ipad-ul.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  136. luni, 21 martie 2011, 18:36

    hei…cred ca este a treia, a patra incercare de a posta un comment…nu mi-a iesit pana acum…dar eu inca incerc:))))
    …vroiam sa spun ca „I`m in:)” si ca am facut ce trebuia pe blogul meu: http://alwaysvintage.blogspot.com/
    bafta mie!:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  137. luni, 21 martie 2011, 18:37

    hehehe…uite ca mi-a iesit!….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  138. luni, 21 martie 2011, 18:46

    […] Mai fac si eu compromisuri din cand in cand. Ca sa fiu si mai direct, despre asta este vorba: Cristian China-Birta a facut o scurtatura pe blogul sau spre campania celor de la quickmobile.ro. Citez: Este vorba de o […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  139. luni, 21 martie 2011, 18:51

    Domnu’ Chinezu, cum putem fi siguri ca intram in tragere? E suficient sa postam acilea cu link? Chinezu dă iPad 2, românu’ vrea și el

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  140. luni, 21 martie 2011, 18:57
  141. luni, 21 martie 2011, 19:21
  142. ordog botond
    luni, 21 martie 2011, 20:21

    ipad 2 !!!!! yeeee!!! cam scump dar sper sa castig una :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  143. luni, 21 martie 2011, 20:56

    Am intrat şi eu în competiţie! Pentru orice eventualitate las link-ul articolului aici.
    http://dantanasescu.ro/2011/03/21/canon-sx30-is-camera-foto-perfecta-pentru-bloggeri.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  144. luni, 21 martie 2011, 22:35

    […] dacă nu se poate un laptop, mă conform și cu un iPad 2. Și nu orice iPad 2, ci cel pe care-l oferă nenea Chinezu împreună cu băieții de la quickmobile.ro. Arată la […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  145. marți, 22 martie 2011, 02:34

    si aici este articolul meu http://cutiuta-milei.com/2011/03/22/vreau-un-google-nexus-s/
    misto ar fi daca as castiga, sa-l pot schimba cu google nexus s sau cu htc desire hd :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  146. marți, 22 martie 2011, 11:42

    si articolul meu, sa iasa la numar http://www.phonecto.com/2011/03/21/on-my-wish-list/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  147. marți, 22 martie 2011, 15:35

    […] acest concurs am aflat de la Haotik. Dar sfoara in tara a dat mai intai cel mai Chinez dintre toti […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  148. marți, 22 martie 2011, 16:27

    […] Daca avem ceva noroc la campania Quickmobile vom avea un iPad 2 de testat si eventual dat la ceva bloggeri in teste. Trimite si pe twitter […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  149. marți, 22 martie 2011, 16:43

    Eu sunt un blogger şi i-ar dori să intre concurs dvs. ….. aleg MacBook Air 11 inch 64GB 1,4 GHZ
    Îmi place acest produs, deoarece se pare foarte frumos şi foarte subţire, de asemenea, arata foarte UTILE ITS foarte frumos şi original

    campania Quickmobile’.

    http://www.quickmobile.ro/cauta?keyword=MacBook+Air+
    http://appleproductsnews.blogspot.com/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  150. marți, 22 martie 2011, 18:11

    […] Nu se știe. Așa că mă înscriu și la campania celor de la Quickmobile, de care am aflat de la Chinezu. După ce m-am uitat puțin prin produsele de pe site, m-am oprit la un Samsung Omnia 7, din mai […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  151. marți, 22 martie 2011, 18:15

    Are ceva dacă în loc de „campanie Quickmobile” am scris „campania celor de la Quickmobile”? :)
    http://cristimirt.ro/2011/03/inca-o-sansa/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  152. marți, 22 martie 2011, 23:00
  153. miercuri, 23 martie 2011, 00:52

    Mosule, am scris si eu aici: http://www.alexbleau.ro/2011/03/23/articol-pentru-o-sansa-la-un-ipad2/. Acum daca pica si zarurile cum trebuie la tragerea la sorti, va fi cel mai tare cadou de ziua mea :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  154. miercuri, 23 martie 2011, 10:48
  155. Andy
    miercuri, 23 martie 2011, 11:24

    Salut, ma inscriu si eu cu articolul de aici: http://rogadget.wordpress.com/2011/03/23/de-ce-macbook-pro/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  156. miercuri, 23 martie 2011, 13:21

    da … si cistigatorul este …
    http://coolnewz.info/2011/03/voi-ati-vazut-cum-arata-coolnewz-info-pe-ipad/

    ca trackback nu a aparut … nu stiu cum ai sa le faci tu inventarul! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  157. miercuri, 23 martie 2011, 14:19
  158. miercuri, 23 martie 2011, 18:18

    […] zic din start că ăsta e un articol pentru înscrierea în concursul Chinezului, care s-a anturat cu QuickMobile, şi împreună dau un aipedoi. Intrarea în concurs e asigurată […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  159. miercuri, 23 martie 2011, 18:18
  160. miercuri, 23 martie 2011, 18:50

    Vreau si eu sa particip. Nu poti sa castigi daca nu incerci http://stirici.blogspot.com/2011/03/campanie-quickmobilero-premiu-ipad-2.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  161. miercuri, 23 martie 2011, 19:28

    […] să ne întoarcem la ale noastre. Este vorba despre campania Quickmobile, iar premiul este un iPad 2 şi tot ceea ce trebuie să fac eu este să scriu în acest articol […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  162. miercuri, 23 martie 2011, 20:34

    Mă bag și eu: http://florinblog.info/samsung-galaxy-s/

    Succes tuturor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  163. miercuri, 23 martie 2011, 20:38

    […] articolul acesta particip la campania quickmobile oragnizată înpreună cu chinezula care se dă ca premiu un iPad 2, prin tragere la sorți. Dacă ți-a plăcut acest […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  164. miercuri, 23 martie 2011, 21:24
  165. miercuri, 23 martie 2011, 22:11

    Am postat si eu aici:
    http://dragos-catalin-bodea.blogspot.com/2011/03/campanie-quickmobile-pentru-castigarea.html

    Din pacate, am inteles ca blogspot nu suporta trackbacks deci asta e motivul pentru care postez si aici link catre site-ul meu.

    Bafta multa tuturor!
    D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  166. miercuri, 23 martie 2011, 22:40

    Gata, am scris si eu. Chinezu, sper sa fie cu noroc!
    http://vladmaior.wordpress.com/2011/03/23/un-ipad-pentru-demersuri-utile/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  167. miercuri, 23 martie 2011, 23:27

    cati dintre toti care participam aveti un istoric de castigatori la concursuri? Incerc asa sa imi dau seama care ar fi competitia, pentru ca statistic vorbind sunt convins ca doar vreo 10% au sansa sa castige. Restul nu castiga niciodata nimic :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  168. joi, 24 martie 2011, 00:04

    […] blogosferă e mare concurs nu putea să nu ajungă şi la urechile noastre. cum, nu ştiţi încă? chinezu mă premiază fix pe 25 martie. de ce? păi cum de ce? pentru ca atunci când voi fi plecată în vacanţă să […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  169. joi, 24 martie 2011, 00:06

    şi psipsina vreai ipad! :D http://pisica07.wordpress.com/
    baftă tuturor concurenţilor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  170. joi, 24 martie 2011, 00:13

    […] Quickmobile care iti da sansa sa castigi primul iPad 2 pe 25 martie. De aici am aflat de concurs: chinezu.eu Copyright secured by Digiprove © 2011Some Rights ReservedOriginal […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  171. joi, 24 martie 2011, 00:22

    Mi-a facut placere sa scriu acest articol, deoarece am gasit exact ce ma interesa pe Quickmobile. Mai mult, m-am delectat cu articole pe placul meu aici, „La chinezu”.
    Asa ca am scris:
    http://feli-popa.blogspot.com/2011/03/cafeaua-de-acasa.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  172. joi, 24 martie 2011, 01:00

    după cum ţi-am zis mă bag şi eu, cine ştie poate am noroc:D http://www.injineru.ro/2011/03/vreau-sa-fiu-tare-n-diafragma.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  173. joi, 24 martie 2011, 08:24

    Ia ca am scris si eu :) Astept ipad-ul :P http://kriogen.name/chinezule-vreau-un-ipad2/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  174. joi, 24 martie 2011, 13:27

    […] Offf, sunt sigur ca atunci cand ati vazut titlul ati intrat cu o oaresce invidie sa cititi despre cum am castigat eu iPad-ul 2.0, oferit de Mr. Chinezu San. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  175. joi, 24 martie 2011, 14:03

    Din ce cauza nu apare si articolul meu la pingback-uri? Articolul e aici: http://pc-config.info/laptop-nokia-3g/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  176. joi, 24 martie 2011, 15:16

    […] creat 27.02.2009 */ google_ad_slot = "4535663804"; google_ad_width = 468; google_ad_height = 60; Un Chinez ca tot romanul impreuna cu cei de la QuickMobile vor sa fericeasca un Blogger 2.0 cu primul iPad 2 […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  177. joi, 24 martie 2011, 15:21

    La spartul targului intru si eu in hora pentru un iPad 2 http://blog.alter-ego.ro/personale/campanie-quickmobile/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  178. joi, 24 martie 2011, 15:30

    […] care sa scriu ca acest articol face parte din campania “quick mobile” de pe blogul lui Chinezu, si gata, m-am inscris la tragerea la sorti de pe 25 […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  179. joi, 24 martie 2011, 15:37

    […] ca oricine isi doreste un Ipad 2 iar Chinezu ma poate ajuta sa pun mana pe unul prin concursul acesta, iata ce imi place la Google Nexus S, telefonul ales de mine pentru a-l recenza in acest […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  180. joi, 24 martie 2011, 15:38

    […] ca oricine isi doreste un Ipad 2 iar Chinezu ma poate ajuta sa pun mana pe unul prin concursul acesta, iata ce imi place la Google Nexus S, telefonul ales de mine pentru a-l recenza in acest […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  181. joi, 24 martie 2011, 15:44
  182. joi, 24 martie 2011, 15:56
  183. joi, 24 martie 2011, 16:04
  184. joi, 24 martie 2011, 16:23

    […] Chinezu de  campania QuickMobile, in care se lauda ca o sa fie primul care ofera ca si premiu un […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  185. Cojocaru Bianca
    joi, 24 martie 2011, 16:28
  186. joi, 24 martie 2011, 16:33

    […] Un concurs pentru bloggeri face senzatie in online. Este vorba de o campanie a celor de la quickmobile.ro si mecanismul concursului il gasesti la Chinezu pe blog. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  187. joi, 24 martie 2011, 17:39

    […] betaOare am lipici la iPad 2? Pe 24 Martie, 2011Chinezu a început o campanie Quickmobile în care oferă primul iPad 2 din România ca premiu. Trebuie să aleg un produs de pe quickmobile.ro şi să spun […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  188. joi, 24 martie 2011, 18:02

    Nu că mă laud dar eu nu vreau ipad-ul http://www.waven.ro/2011/03/24/eu-nu-vreau-ipad2/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  189. Ionel
    joi, 24 martie 2011, 18:03

    Post nou cu campania Quickmobile pe blogul meu http://yourhighness.wordpress.com/2011/03/24/chinezu-imi-da-un-ipad2-sper-ca-unul-facut-de-apple/
    Feeling lucky… tomorrow :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  190. joi, 24 martie 2011, 18:09
  191. joi, 24 martie 2011, 18:14

    […] PS: Nu stiu de ce dar simt ca maine imi ridic IPad-ul oferit de quickmobile.ro de la chinezu. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  192. joi, 24 martie 2011, 18:17

    Saliu,
    Dati cate un iPad 2, sa ajunga la toata lumea, chiar si aici mai in spate!
    Particip si eu cu:
    http://demostene.ro/2011/03/galaxy-s-sau-iphone-4.html
    (sunt ceva probleme cu hostingul daca nu merge linkul apreciez cateva refresh-uri)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  193. joi, 24 martie 2011, 18:32

    maine se anunta castigatorul :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  194. joi, 24 martie 2011, 18:50

    […] V-aţi prins ( oare ) ? am vaga impresie din titlu ( ” Imi doresc un iPad ” ) , particip la o campanie Quickmobile in colaborare cu blogger-ul Chinezu. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  195. joi, 24 martie 2011, 18:51
  196. joi, 24 martie 2011, 18:55

    Lăsa-ţi iPad-ul 2 sa vină la mine, sunt paşnic!
    Eu o să iau iPad-ul pentru că am norocul bloggărului începător. Muhahahhahahahah

    Post complet cu copii mici şi poză: http://wp.me/p1rZlv-z

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  197. joi, 24 martie 2011, 20:16

    […] Vreau şi fotbal adevărat da şi un gadget la fel de adevărat! Deci, nu m-aş supăra să-mi dea Chinezu un iPad 2. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  198. joi, 24 martie 2011, 21:10

    […] cu acest articol la o campanie Quickmobile, la care as putea castiga un iPAD 2 prin intermediul lui chinezu.eu, dar acest lucru nu influenteaza cu nimic parerea mea despre acest telefon. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  199. joi, 24 martie 2011, 21:14

    Ce nu face omu’ pentru o bere. Aaaaa, pardon! Pentru un iPad 2… poate-si cumpara si un smartphone…

    http://procblog.ro/2011/03/htc-7-trophy-un-windows-phone-7-la-super-pret/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  200. joi, 24 martie 2011, 21:39

    scriu cu si despre produsele Apple nu se putea sa ratez aceasta ocazie, ia de aici:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  201. joi, 24 martie 2011, 22:45

    […] ca participi la concurs printr-un trackback, asa ca scriai asa: Doresc sa-mi anunt participarea la campania Quickmobile, prin acest […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  202. joi, 24 martie 2011, 22:56

    Este scris ieri, asa ca ar trebui sa mearga la joaca asta:

    http://buimacii.wordpress.com/2011/03/23/proces-verbal-al-sedintei-de-blog/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  203. joi, 24 martie 2011, 23:09

    Salut :D imi cer scuze daca este tarziu, dar vreau sa imi incerc si eu norocul si sa particip la acest concurs.
    Articolul este acesta: http://starali.blogspot.com/2011/03/htc-desire-white-cui-nu-ii-place-acest.html
    Multumesc si sper sa fiu printre concurenti.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  204. joi, 24 martie 2011, 23:17
  205. joi, 24 martie 2011, 23:19

    […] Chinezu se implică într-un concurs, la o campanie Quickmobile, și dă ca premiu un iPad 2, iar eu am aflat de asta abia adineaori, adică pe ultima sută de metri! Niciodată nu e prea târziu. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  206. joi, 24 martie 2011, 23:20

    la ce ora are loc extragerea si la ce ora se anunta castigatorul ??? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  207. joi, 24 martie 2011, 23:29

    Serios, comentariul meu n-a ajuns aici ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  208. costyy
    joi, 24 martie 2011, 23:33
  209. Costica
    joi, 24 martie 2011, 23:39

    pai ce naiba tot comentez da nu ajunge comentariul meu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  210. Costica
    joi, 24 martie 2011, 23:42
  211. joi, 24 martie 2011, 23:43

    particip si eu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  212. joi, 24 martie 2011, 23:57

    pe ultima suta de metri anunt si eu participarea.Aici e articolul http://www.umograf.com/2011/03/ipad.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  213. Alinutz
    vineri, 25 martie 2011, 04:44

    Foarte misto. Vrem continuare .

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  214. vineri, 25 martie 2011, 09:51

    am scris si eu un articol si m-am inscris aseara cu 3 minute inainte de ora 00:00 :D…o fi ajuns oare la spam comentariul meu?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  215. vineri, 25 martie 2011, 10:18

    Fie ca cel mai bun sa castige – adica EU :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  216. vineri, 25 martie 2011, 11:54

    Nu ajung sa-mi ridic premiul in seara asta. Mi-l puteti trimite va rog prin curier ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  217. vineri, 25 martie 2011, 13:43

    Aş vrea şi eu HTC Desire da’ cre’ că-i un pic prea târziu. Data viitoare :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  218. vineri, 25 martie 2011, 19:40

    a fugit chinezu cu ipad-ul =)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  219. vineri, 25 martie 2011, 19:51

    Unde îi iPad-ul meu ?! weeeeeeeeeeeeee

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  220. vineri, 25 martie 2011, 19:57

    Nu v-ați dat seama? Chinezu negociază să ne dea câte un iPad 2, sau măcar un iPad la fiecare participant :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  221. vineri, 25 martie 2011, 20:08

    Daca nu mi-l trimite in seara asta il fugaresc pe Drumul Mingii pana cand devine Autostrada Mingii

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  222. vineri, 25 martie 2011, 20:31

    @Tudor Dacă aș ști că va deveni Autostrada Mingii, te-aș ajut cu mare plăcere :) Dar dat fiind că suntem în România, sunt destul de slabe șansele :p

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  223. vineri, 25 martie 2011, 22:30

    @ Tudor: relaxeaza-te! Ti-am explicat cum sta treaba! ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  224. vineri, 25 martie 2011, 22:43

    Chinezuleeeeee ?! cum stăm cu iPad-ul 2 de la Quickmobile ? L-a luat careva ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  225. luni, 28 martie 2011, 07:11

    […] … dezamagit pentru ca nu am castigat IPAD-ul 2 de la Chinezu.eu; […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde