29.06.2016

Io când v-am spus că băutul de bere e un talent…

Evident că după ce am petrecut o seară beroasă rău în Heineken Mansion, sunt destul de sensibil la astfel de filmulețe precum cel de mai jos :D Pe care, firește, nu m-am răbdat să nu vi-l arăt și care, precizez pentru cei mai negri în cerul gurii dintre voi, nu face parte dintr-o campanie. Sau, mă rog, ar fi o campanie pentru cei care consideră că a bea bere este un talent cu care nu mulți dintre noi sunt înzestrați :D

Văzut la Piticu.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Ia să văd dacă mai aveți timp de niște jocuri faine :)

O fi bine sau nu că se întâmplă tot felul de evenimente?

10 comentarii

  1. joi, 10 martie 2011, 11:20

    ai nevoie de talent, dar conteaza si devotamentul :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 10 martie 2011, 11:21

    De ce te joci cu cu pofta noastra?
    Cand mai ajungi in tara asta despre care inca nu am auzit… nu ne trimiti si noua o carte postala adevarata, scrisa de mana ta de chinez ca tot romanul, cu timbru si cu stampila?????
    Ca sa te credem ca exista tara asta si nu este rezultatul fantasmelor de sub dop…..

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 10 martie 2011, 11:23

    WOW. Vizionand clipul, asa m-a napadit un dor de pierdut vremea pe o terasa, cu o bere rece-n mana. Hai mai repede cu vara!!! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 10 martie 2011, 11:39

    ce tot comentati, bah??? io ce sa mai zic, care sunt pe tratament cu antibiotice inca vreo 4 zile si ma uit la berile alea din frigider ca la o nava spatiala :))
    adevarul e ca mi s-a recomandat sa tin ceva rece pe falca umflata, asa ca, normal, pun cate o bere din frigider pe ea, macar asa sa imi treaca pofta :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 10 martie 2011, 11:40

    Hai ca asta e haioasa rau. M-a facut sa rad chiar mult. Foarte reusita reclama. Mai ales bratul de bere… imbietor :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 10 martie 2011, 13:19

    Tare de tot filmuletul! E haios! :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 10 martie 2011, 22:55

    Domnu’ … mie nu mi-a placut Small World :D
    Prea multe rase, prea multe reguli, prea multe necunoscute, am anulat orice tentativa de a intelege jocul ala dupa o ora. Am prieteni care sunt, totusi, fani, asa ca poate o fi ceva de capu’ lui.
    Prefer insa oricand un catan, risk, monopoly sau reteaua energetica oricarui joc cu monstruleti :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 10 martie 2011, 22:58

    ok, habar n-am cum a ajuns comentariu asta aici :))))))))))))))))))))))))))))
    trebuia sa fie la cel cu smallwordl :)))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 10 martie 2011, 23:34

    Heineken intotdeauna au avut reclame misto.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. duminică, 13 martie 2011, 20:31

    Mult prea tare reclama ! Nota 10 pt Heineken

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde