08.12.2016

La mulți ani, măh nebunilor, măh!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Ieiri am făcut un 1 de DreamTeamRo. Dracu știe cum a trecut vremea… Și cum noi, cei șase trăncălăi, am reușit nu doar să rezistăm vreo 365 de zile împreună, dar și să prosperăm, ca să zic așa :)) O întâmplare minunată, așa cum (trebuie spus asta, ca să nu avem discuții :D), nu prea se întâmplă în lumea asta ciufută și îmbârligată în care ne intromisionăm, care cum putem, destinele. Dar uite că noi am reușit. Și, la un an de dreamteamrouire, suntem mai închegați și mai tovarăși, dar mult mai puțin decât vom fi peste încă 1 an :))

La mulți ani, dragilor, și fie ca năravul să nu ne părăsească niciodată :)

Mulțumim tuturor celor care la Focșani au fost alături de noi, sâmbătă :) Și vă invit să vedeți la Claudiu o istorie emoționantă, dar perfect adevărată a găștii noastre :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Titlurile zilei din Republica Culturală Chineză

Tentația de a face misto în și de social media

17 comentarii

  1. duminică, 27 februarie 2011, 12:14

    Ne bucuram ca ati fost alaturi de noi!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. duminică, 27 februarie 2011, 12:26

    Cand mai creste putin, va dau eu carmaciul, ca sa nu va rataciti prin negura de pe baltile blogosferei…
    Iar daca voi nu-l vreti… tot nu scapati.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. duminică, 27 februarie 2011, 12:51

    La multi ani frumosi sa fie. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. duminică, 27 februarie 2011, 13:04

    Hopaaa!

    La mulţi ani!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. duminică, 27 februarie 2011, 13:28

    Hehe… La Multi Ani !!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. duminică, 27 februarie 2011, 14:09

    La Multi Ani!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. duminică, 27 februarie 2011, 14:27

    ma bucur, pentru ocazia de a-i cunoaste pe Mache si Nicu !
    Dupa ce voi, acum un an, in 2010 (Chinezu, Vlad Dulea, Claudiu Ciobanu si Stefan Murgeanu) ne-ati nasit la Focsani la primul BlogMeet oficial (d)in Vrancea :)
    DreamTeamRo : sunteti niste pretenari adevarati !!
    Vedea-v-as Mogulii Blogosferei si Oligarhii OnLine-ului :)
    iar noi, „Baronii Blogoferei Locale” :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. duminică, 27 februarie 2011, 16:17

    […] P.S 1:  La multi ani DreamTeamRo !!! […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. duminică, 27 februarie 2011, 19:19

    Sa traiasca Dream Team-ul si sa-nfloreasca frumos. La multi ani!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. duminică, 27 februarie 2011, 20:49

    Laaaaa multi aani !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. duminică, 27 februarie 2011, 22:51

    A fost o placere sa-i cunosc pe Make si pe Nicu. Sunt sigur ca aveti niste criterii foarte dure de a alege cine face si cine nu face parte din DreamTeam, altfel nu cred ca strangeati voi atatia oameni faini la un loc. Ne bucuram ca ati fost alaturi de noi la un an de blogosfera vranceana si un an de DreamTeam!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. duminică, 27 februarie 2011, 23:24

    Multi inainte, prieteni!
    Sper sa ma intalnesc cu voi in cat mai multe ocazii si orase din tara.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. duminică, 27 februarie 2011, 23:57

    la mulți ani!:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. luni, 28 februarie 2011, 01:08

    La multi ani!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. luni, 28 februarie 2011, 10:00

    La Multi Ani. Sunteti o gasca de milioane. Si sper sa facem o reuniune DreamTeamRo cu DrinkTeamRo.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. luni, 28 februarie 2011, 10:35

    Multam’ pentru felia de tort.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. luni, 28 februarie 2011, 10:49

    Heeeheee cea mai solidă echipă aniversează. La multi ani inainte cu realizari:.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde