04.12.2016

Cine vine cu mine joi să vedem Inception? Și să bem un vin :D

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Pe vremea când Inception făcea furori, am recunoscut pe twitter că #eunuamvazutinception :)) Și am văzut că mai erau o grămadă care, ca mine, nu văzuseră capodopera. Ne-am râs pe tema asta în acel moment. Dar azi văd că Nebuloasa zice, tot pe twitter, că tot nu a văzut filmul. Motiv pentru care m-am enervat și, cu largul concurs al tovarășului Dantemir, am pus la cale următoarele:

Joi, 30 decembrie 2010, de la ora 18.00, ne vedem la Grill Pub (Splaiul Independentei, nr. 296, vis-a-vis de statia de metrou fosta Semanatoarea, aveți harta mai jos) ca să vedem Inception. Este proiector și tot ce trebe acolo, iar din partea casei o să primim câte un pahar de vin fiert, din câte am înțeles. Dacă nu e așa, tot beți un pahar de vin fiert, pentru că îl dau eu :))

Așadar vă rog să vă anunțați intenția de a veni la film. Nu că ar fi nu știu ce organizare la milimetru, dar să știm măcar în mare cam câți suntem acolo :) Vă așteptăm.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Diseară la Rugby Santa, iar de la 22.00 în emisiune la GSP TV

Lepșă cu un cuvânt și o poză. Și un ”mulțumesc” :)

19 comentarii

  1. marți, 28 decembrie 2010, 14:36

    cred ca ma bag :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 28 decembrie 2010, 14:41

    Film bun + vin fiert = e greu să găseşti un mix bun dar ăsta e un mix de nerefuzat :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 28 decembrie 2010, 15:02

    Vin! fiert!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 28 decembrie 2010, 15:14

    nici eu n`am vz inception :)) da vin … :P (nu fiert …. probabil cu ratb`ul :)) )

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 28 decembrie 2010, 16:05

    inca nu stiu daca joi plec la munte ori ba. Ma trec cu nu si daca apar, apar. :)). Daca nu apar, vizionare placuta. Eu cred ca o sa va placa…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 28 decembrie 2010, 16:11

    Ma bag si eu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 28 decembrie 2010, 17:27

    Bre om, dacă ne primiţi, apare şi ex-DeMaio cu jumătatea, în principiu :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 28 decembrie 2010, 17:30

    Foarte bun filmul,merita vazut

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. marți, 28 decembrie 2010, 17:48

    Sa va asteptati la 3 ore de chin…nu zic de care chin… atat am de spus :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. marți, 28 decembrie 2010, 18:52

    Posibil sa ajung si eu:)…Un vin fiert probabil ca se va gasi si pentru mine:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. marți, 28 decembrie 2010, 18:54

    […] Dacă nu s-a reuşit farâmiţarea României în 1990 acest lucru îl va realiza Băsescu în mandat… View This Pollcustomer surveys 14.113847 -17.490234 […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. marți, 28 decembrie 2010, 18:57

    Hi, hi, ce mă bucur că merge treaba! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. marți, 28 decembrie 2010, 22:56

    ok, foarte probabil să ajung și eu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. miercuri, 29 decembrie 2010, 00:01

    I’m in as well.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. miercuri, 29 decembrie 2010, 15:19

    Nea Chini’ e foarte posibil ca joi dimineata sa ajung in capitala cu fratelo si sa plecam in 31 pe zi… Deci e foarte probabil sa aterizam pe acolo… Nu promitem nimic, insa daca aterizam pe acolo ne primiti, asa-i?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. roxani
    miercuri, 29 decembrie 2010, 17:38

    Vin fiert??? Inception??!! Asta da faina combinatie!!! Ce mi-ar fi placut sa vin si eu, da-s la mama naibii !!! Oricum, un vin fiert tot il beau maine…!!! :) Have fun people!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. miercuri, 29 decembrie 2010, 22:53

    Ne vedem. Asta daca nu visam :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. joi, 30 decembrie 2010, 11:07

    Cred ca ajung si eu pe acolo :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. luni, 10 ianuarie 2011, 17:27

    Pai si? Cum o fost?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde