08.12.2016

And the winners are…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Later edit: Din păcate, Dana nu mai poate ajunge, așa că cel care va merge este Ionuț. Ai bulan, băi, ai bulan :))))

Dragilor, am decis cine sunt câștigătorii celor 4 invitații la premiera Tron: Legacy, după preafrumosul concurs ce l-am organizat aici la mine pe blog și care a avut o participare teribilă, lucru pentru care vă mulțumesc :)

Nu o mai lungesc și vă dau numele câștigătorilor. Criteriile după care am ales au fost subiective, așa cum subiectiv este totul în viață, indiferent cât de obiectivi și imparțiali ne dăm noi rotunzi că suntem :D

Așa că Ionuț, Dana, Diana, Andrei și Andu, pe la 19.3o să vă prezentați fizicurile la iMax AFI Palace, ca să intrați în program :D Să aveți vizionare plăcută și să nu mă faceți de rușine, da? :D Și dacă vreunul din voi nu poate ajunge, anunțați cât mai repede ca să pot da altcuiva invitația. Merci.

Iar cele 5 CDuri cu soundtrackul filmului merg la (și aici am tras la sorți, recunosc :D): Provinciala, Vlad Dulea, Virtual Kid, Cutzitaru si Alex Mazilu. Ia dați un mail pe cristi.china pe gmail cu datele voastre să vedem cum facem cu trimisul și alea, alea :D Rock on, brothers! :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Dragi firme, uite cum puteți fenta statul perfect legal

Da’ cum ar fi sa scrieti voi cum a fost la Social Media Summit?

14 comentarii

  1. Cirja Ancuta
    joi, 16 decembrie 2010, 11:01

    ce cacat!
    ai dat numai la tovarasii tai!
    inteligent mIIm

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 16 decembrie 2010, 11:13

    @Cirja Ancuta
    multumesc pentru votul de incredere
    esti de mare angajament
    data viitoare o sa trag la sorti pe toata lumea
    ca sa nu mai risc sa te mai superi pe mine si sa imi strici toata ziua

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 16 decembrie 2010, 12:32

    Am si eu o mica intrebare… la ce ora incepe filmul? Ca am si eu invitatie si habar n-am la ce ora sa vin… ca la tine scrie o ora, eu am alta ora ..

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 16 decembrie 2010, 12:39

    @Liana Mitroi
    filmul incepe la 20.30, dar cica programul evenimentului incepe la 19.30
    beti un suc, un popcorn, de astea, cred :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 16 decembrie 2010, 12:40

    OKI :)) Multumesc frumos !
    Ai cumva idee daca invitatiile sunt duble?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 16 decembrie 2010, 12:47

    @Liana Mitroi
    stiu, cum sa nu stiu :D
    invitatia e doar pentru o singura persoana :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 16 decembrie 2010, 13:04

    Mersi mult !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 16 decembrie 2010, 15:37

    Felicitari castigatorilor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 16 decembrie 2010, 19:26

    bine, fie, ma multumesc si cuun soundtrack. desi ma doare ca m-ai tras la sorti :(

    acum, daca as fi un bun comentator, as putea incepe sa te injur, nu?:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 16 decembrie 2010, 19:26

    aaaa multumesc, bre’ chinezule! ca uitai sa zic

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 16 decembrie 2010, 20:42

    Felicitări câștigătorilor! În momentul ăsta cred că tocmai a început filmul. vizionare cât mai plăcută!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. vineri, 17 decembrie 2010, 02:02

    […] frumos lui chinezu pentru invitatie. Cronica poate e mai mult negativa dar m-am simtit bine la film, cu toate ca daca bagau mai mult […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. duminică, 19 decembrie 2010, 22:48

    Cand mai dai o cafea? Vreau si eu :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. luni, 10 ianuarie 2011, 16:51

    Eu tot nu pot pricepe de ce se supara lumea cand au ocazia sa castige ceva fara sa plateasca nimic.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde