25.09.2016

Dragilor, va invit la o prea-frumoasă lansare de carte

Este vorba despre tovarășu, ba nu, pardon, despre UTCistul Dragoș Asaftei :)) Care, la o vârstă uluitoare pentru mine, a scris o carte. Și nu poezii sau proză scurtă și foarte scurtă (nu că aș avea ceva cu genurile astea, dă-i pace…), ci una de aia complicată: un ghid de fotografie.

Am fost onorat cu propunerea de a mă ocupă de lansarea cărții în București. Ceea ce, firește, am acceptat cu maximă plăcere :)

Așa că, dragilor, pe 21 decembrie la ora 18.00 fix (serios, încercați să jungeți la fix acolo), la Bucharest Hubb, ne vedem cu Dragoș la lansarea cărții. Vă aștept cu deosebit drag :)

Mulțumesc David pentru că e simpatic și săritor :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Mă, io cred că Steve Vai îi cu dracu, mă…

Astăzi vorbim despre Austria? Ați fost pe acolo sau vreți să?

10 comentarii

  1. joi, 9 decembrie 2010, 11:02

    Multumesc frumos Cristi! Va astept pe toti! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 9 decembrie 2010, 11:04

    bine mă, că mereţi tăţi la bucureşti !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 9 decembrie 2010, 11:14

    […] va fi la Bucharest Hubb pe data de 21 decembrie, la ora 18. Doresc să îi mulţumesc din suflet Chinezului (Cristian China Birta) pentru ajutorul enorm acordat în organizarea acestei […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 9 decembrie 2010, 11:27

    Wow, nu stiam ca Dragos e asa tare. E super ca in sfarsit o sa se gaseasca o carte in romana despre fotgrafia digitala

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 9 decembrie 2010, 11:55

    sefuuuuuuuuuu’ placerea e de partea mea :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 9 decembrie 2010, 12:17

    he he, io stiam ca Dragos ne va surprinde cu multe inca de cand beam bere si mancam spaghete cu el, Alex Dima si DreamTeam la nu stiu ce terasa prin Brasov, inainte de tweetmeet Brasov :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 9 decembrie 2010, 12:47

    fain de voi…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 9 decembrie 2010, 18:24

    Imi pare rau ca nu’s din Bucuresti :(. Bravo Dragos!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 9 decembrie 2010, 18:40

    Poate DreamTeam ajunge și în Suceava :D .
    Felicitări Dragoș :D .

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 9 decembrie 2010, 22:37

    Hm.. e de clătit ochii!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde