09.12.2016

La mulți ani, băi, Tomiță!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Ești simpatic, dă-te dracu, că altfel nu strângeai așa gașcă faină lângă tine :D Și mie îmi ești simpatic, știi asta, chiar dacă, ioi, doamne, ești ceea ce numesc io tocilar la sport :D Cum dracu să iei 10 la gimnastică, băi??!! :))

Hai să fii iubit și să ai grijă de Claudia, că ea tare mare grijă mai are de tine :)

Aaaaa, și să-ți trăiască noul domeniu, pe care te aștept să prestezi cu spor :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

S-au apucat Piticu și Titus de actorie… Ne-am dat dracu :D

Primul meu meci de fotbal american (respect, Byubay!)

11 comentarii

  1. duminică, 21 noiembrie 2010, 09:00

    La multi ani! pentru prietenul tau Tomiță. Se pare ca i-ai facut un cadou-reclama.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. duminică, 21 noiembrie 2010, 09:20

    La multi ani Tomaaa !:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. duminică, 21 noiembrie 2010, 09:35

    La multi ani si dedicatie … fara numar: http://www.youtube.com/watch?v=sBxnvjPk0OM&feature=related

    ce mai faci, chinez? si fetita ta, Mara … parca? nu te-am mai vazut de un car de ani.
    :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. duminică, 21 noiembrie 2010, 10:29

    La multi ani Toma! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. duminică, 21 noiembrie 2010, 10:48

    La multi ani, mestere… De la Cluj numai de bine. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. duminică, 21 noiembrie 2010, 12:03

    apai chiar ca a strans o gasca super faina

    La Multi Ani, Toma :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. duminică, 21 noiembrie 2010, 12:05

    Sa ne traiasca Tomita mult si bine si sa ia numai 10 la facultate :)) sa iasa cu coronita :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. duminică, 21 noiembrie 2010, 12:06

    […] This post was Twitted by AndreiCismaru […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. duminică, 21 noiembrie 2010, 13:33

    Are un logo super fain…..

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. duminică, 21 noiembrie 2010, 15:42

    Iti multumim frumos, fain om mai esti! si ne bucuram tare ca ne esti aproape :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. luni, 22 noiembrie 2010, 09:10

    Ce sa zic… Sa traiesti bucuros si-ti multumesc pentru onoarea pe care o am fiindca-mi esti prieten, cum ar veni :))))
    Si daca am luat 10 la gimnastica ce, ma? Am o parte feminina foarte puternica si activa :)))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde