06.12.2016

Stimați parlamentari PD-L

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Vă doresc doar atât: atunci când veți muri să nu fie nimeni să vă plângă la mormânt. Atât.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Derbi de Romanelaria

Azi declar ziua de înjurat chinezu

14 comentarii

  1. miercuri, 20 octombrie 2010, 17:17

    si sa muriti saraci. ca asta e o pedeapsa mai mare decat a lu chinezu…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 20 octombrie 2010, 17:24

    Bine, bine, da’ cu ce ocazie urarea?…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 20 octombrie 2010, 17:34

    @anndryusha
    nu prea esti la curent cu stirile, vad ca…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 20 octombrie 2010, 17:36

    Nu prea, că nu mai pot cu pensiile, salariile, discuţologii…
    Dacă e pentru ceea ce mă gândesc eu că e, atunci ai dreptate.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 20 octombrie 2010, 18:33

    de la un timp incoace am pierdut sirul care e cine si care e drepata care e stanga, da la noi oricum e tot aia ca doar s-au cuplat dreapta cu stanga nu de mult, alianta ce sa zic, ca radea presa germana de noi ca nici unde in lume nu s-a mai vazut asa o alianta..tre sa google sa vad ..pd-l is who? oricum tot o apa si-un pamant sunt

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 20 octombrie 2010, 18:40

    Se apropie sorocul !!!
    Poezia este scrisa de Marius Adrian Porojnicu.
    Asta le doresc.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 20 octombrie 2010, 18:42

    Si poate aud cum le ticaie pe la urechi:

    Tic, tac !
    Tot cu dedicatie speciala pentru ei.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 20 octombrie 2010, 21:34

    Eu le doresc sa traiasca saraci ceva ani … ceva mai multi. Si sa aiba ca parlamentari tot pe unii ca ei, sa vada cam ce gust are bataia de joc

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 20 octombrie 2010, 21:52

    @Cata pe langa ce ai zis tu, eu le doresc ca in anii aia sa traiasca castrati.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 20 octombrie 2010, 23:38

    s-ar putea ca PD-L iştii ăştia să de o lege prin care ei sa fie scutiţi de moarte. ce te faci atunci?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 20 octombrie 2010, 23:40

    Mai, da mult le-a luat pana si-au dat seama ca habar n-au ce voteaza.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 21 octombrie 2010, 02:04

    S-ar putea sa dea o lege in care sa hotarasca, fara sa-si dea seama ce voteaza, ca trebuie sa-si ia palme peste c…ie pana la sfarsitul vietii? Cam cat de tare ar fi asta?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 21 octombrie 2010, 09:18

    Credeti cumva ca-i intereseaza ce le dorim noi? Au pierdut demult legatura cu solul. Sunt o gramada de bolovani ce se rostogolesc in functie de interese.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. Codruta
    joi, 21 octombrie 2010, 15:21

    Ei sunt MOARTEA INSASI, dle!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde