08.12.2016

87% din blogosferă mă invidiază pentru asta…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Ehe, știu că unii dintre voi ați crezut că postul ăsta este despre topul cu pricina, dar nț :D Și zic nț pentru că încă nu sunt pregătit să vorbesc despre asta, trauma e mult prea mare… :D

Io vreau să vă arăt, în câteva cuvinte măiastre, cât sunt de deștept câteodată, de îmi vine să mă pup singur :D Spre exemplu, când am făcut filmările pentru Mobil 1 Challenge, m-am dus cu tricoul pe care îl vedeți în filmul de mai jos. Un tricou tare drag mie la viața lui (fiind fan al Albionului sportiv, vă prindeți de ce :D), dar care și-a cam trăit traiul. Dar nu îmi dă dea mână nici să îl arunc, că taaare drag îmi era :)

Așa că, perspicac cum sunt, ia uitați mai jos ce idee briliantă mi-a venit, ocazie cu care nu numai că nu am aruncat tricoul, ba chiar i-am dat o valoare intergalactică, având în vedere că are absolut toate semnăturile imperialilor despre care vă povesteam aici :D

Și da, aveți voie să mă invidiați :)))))))))))))) Merci Piticu pentru filmare!

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Io, Cabral, Bobby Voicu, Piticu, Vlad Craioveanu, hă, hă, hă

Hai să uităm pentru o clipă că e vorba despre o campanie

13 comentarii

  1. miercuri, 6 octombrie 2010, 13:33

    ce gentuta ai, nebunaticule

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 6 octombrie 2010, 13:34

    he he, a avut piticu grija sa o prinda in cadru si pe domnisoruca din fundal :D :)))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 6 octombrie 2010, 13:36

    Aici e treaba serioasa si uite unde-i stau ochii lu’ Murgeanu. :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 6 octombrie 2010, 13:39

    asta vroiam sa zic si io, bre sorine…
    adica piticu saracu se cazneste sa importalizeze istorie si astia doi se uita unul la geanta, altul la gagica
    n-ai cu cine, frate, n-ai cu cine…
    :))))))))))))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 6 octombrie 2010, 13:40

    Misto, pe cand il scoti la licitatie? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 6 octombrie 2010, 13:42

    numai caprioare tinere pe acolo ” fresh meat „

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 6 octombrie 2010, 13:43

    bai, ce va luati de mine, ca nu io am filmat dara :D :)))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 6 octombrie 2010, 14:25

    Eh te invidiaza ..

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 6 octombrie 2010, 17:01

    Ce tricou fain.Plin de semnaturi. O sa intre in istoria blogosferei românești ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 6 octombrie 2010, 21:21

    Eu am invatat tehnica de autografe „Cabral”:d…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 6 octombrie 2010, 21:23

    ah, care n-am stiut sa-ti cer autograf aseara la concert… ntz, ntz!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 6 octombrie 2010, 21:48

    Domne, autograful nu trebuie vandut acum….peste 100 de an,i la licitatiile bloggosferei galactice de pe marte(planeta lansata de bobby voicu) se vor scote bani buni ….:)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. miercuri, 6 octombrie 2010, 22:44

    De ce un tricou cu autografe trebuie scos la o licitatie de caritate?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde