08.12.2016

Abia aştept să ajung în Timişoara!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Serios, ultima dată am fost în Timişoara acum un an şi mi-e tare dor de oraş şi de oamenii de acolo :) Acuma am prilejul să ajung acolo cu ocazia Social Media Summit, unde am avut onoarea să fiu invitat ca speaker de cei de la Revista BIZ, în frunte cu neînfricata Marta Uşurelu :))

La eveniment se va lansa şi topul celor mai influenţi oameni din onlineul românesc şi vor fiu abordate subiecte mişto, prezentate de oameni şi mai mişto :D

Hai că abia aştept să ne vedem :D Care mai veniţi pe acolo, ca să vă consult dosarul :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Am nevoie urgent de 44 comentarii ca să vă fac cinste!

Echipa Bloggerilor caută alergători. Din nou :)

10 comentarii

  1. luni, 27 septembrie 2010, 10:25

    Si eu abia astept evenimentul. Si sper sa pot sta de vorba 5 minute cu tine despre un eveniment care cred ca te va interesa.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 27 septembrie 2010, 10:26

    Eu vin, da nu apar prin dosare, sunt prospatura :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. luni, 27 septembrie 2010, 10:26

    sa ne consulti dosarul?:))) Ne vedem miercuri!;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. ovi sirb
    luni, 27 septembrie 2010, 10:30

    Prezent :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 27 septembrie 2010, 10:52

    dar… pentru cei care nu ajung… oare nu sheruiti pe undeva cele discutate la Timisoara?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 27 septembrie 2010, 11:13

    @Scriu Pareri
    asta nu stiu sa iti raportez, dar o sa anunte organizatorii atunci in momentele decisive :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. luni, 27 septembrie 2010, 12:49

    e mishto ca e exclusivista. oricum daca iesi in oras la o bere cu lumea sa dai un anunt pe blog. pis.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 27 septembrie 2010, 13:13

    @george
    ce e exclusivista? intalnirea?
    pai da un mail acolo si primesti invitatie daca nu esti pe lista teroristilor FBI sau daca mai sunt locuri :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. luni, 27 septembrie 2010, 18:18

    si eu am locuit in TM , e frumos orasul si curat !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 30 septembrie 2010, 01:30

    […] fost impresionat de prezentarile facute de Grant McKenzie (reprezentantul Ursus/Timisoreana), Chinezu si Victor Kapra, de asemenea Catalin Tenita de la Zelist a fost […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde