03.12.2016

Convocator Echipa Bloggerilor (cât de tare sună :D)

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Atenţiune, Echipa Bloggerilor! Cum ar fi cazul să intrăm şi noi într-un program de pregătire mai serios, fac următoarea convocare:

Duminică, 26 septembrie, de la ora 14 fix, avem antrenament pe terenul pe care îl vedeţi pe harta de mai jos.

Jucătorii convocaţi sunt:

Portari: Adi Zabava, Robert Trandafir, Andrei Cismaru
Jucatori de camp: Bogdan Marin, Lucian Marin, Mircea Mester, Adrian Ciubotaru, Andrei Bicky, Alex Tunaru, Daniel Stanc(i)u(Birkof), Alex Cirstea, Bogdan Panch, Emil Stanciu, Ionut Popescu, Vlad Balan, Toma Nicolau.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Exclusiv! Senzațional! Am făcut primul interviu cu Emil Boc!

În atenția domnului Vlad Grigorescu

10 comentarii

  1. joi, 23 septembrie 2010, 07:27

    Weyyyyyy, de cand asteptam cuvintele acestea :D
    Am sa fac tot posibilul sa va fiu alaturi.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 23 septembrie 2010, 11:14

    ehe, de abia asteptam

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 23 septembrie 2010, 11:45

    Acest antrenament nu poate fi si un trial? Pentru recrutare de fresh meat ? Desi cred ca nu indeplinesc o conditie cvasi esentiala: sunt om dapanet, twitter/facebook, dar nu posed si anume blog (din cvarii motive personale :-) ). Sunt fresh fresh fresh meat si la rugbytweetmeet (am fost o data si promit sa ma prezint dupa program de acum inainte:P )

    So, sunt calificat sa dau o proba doua de joc?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 23 septembrie 2010, 18:31

    pot sa vin si eu sau trebuie sa fiu neaparat blogger?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 23 septembrie 2010, 19:06

    Din pacate, domnule Convocator nici eu si nici Ionut Popescu nu putem veni la antrenament din motive de nunta a unui fost coleg comun de clasa (nunta ce va fi in buzau). Speram sa ramanem in aria de selectie a Convocatorului :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 24 septembrie 2010, 10:21

    Eu vin. Mi-e un dor de fotbal… :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 24 septembrie 2010, 11:39

    I do!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. Andrei Bicky
    vineri, 24 septembrie 2010, 11:47

    confirm :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 24 septembrie 2010, 11:50

    Confirm pentru mine si pentru Bogdan :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 24 septembrie 2010, 12:23

    reConfirm :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde