07.12.2016

Dacă nu ai hateri, nu ai succes. Ziceţi că nu?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Serios, ziceţi?

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

De ce nu îmi plac mie UNII motocicliști

Unde dracu-i biserica în toată criza asta?

15 comentarii

  1. Eugen Stoica
    miercuri, 18 august 2010, 07:44

    nu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. A.Dragos
    miercuri, 18 august 2010, 07:44

    Cam asa e, atat timp cat ai pe cineva care te face intotdeauna sa demonstrezi anumite lucruri iti antreneaza si spiritul tau de blogger/fotograf/etc. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. alexb
    miercuri, 18 august 2010, 08:02

    NU ai cum sa fii pe placul tuturor.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. artistu
    miercuri, 18 august 2010, 08:32

    Ba permite-mi sa te contrazic. Cand o initiativa e fara cusur, haterii nu prea au ce spune. Sigur, vorbim de cei care au chef sa poarte un dialog cu argumente, nu cei acre arunca doar „BA PE’A MAMEI TALE!” ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. chinezu
    miercuri, 18 august 2010, 08:38

    lasa teoria, ia arata-mi tu o initiativa de aia cum zici, ca sa iti arat io ca nu e asa cum zici :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 18 august 2010, 10:30

    Comic e ca folosim hateri in contextul in care ne place sa facem observatii ca un altul nu scrie corect sau nu vorbeste corect engleza, romana sau cine stie ce alta limba …online4.0

    Am fost catalogat( de multe ori voalat) ca fiind hater pentru ca am avut alta parere….daca asta inseamna pentru voi sa urasti atunci accept sa fiu hater decat sa fiu un inregimentat imbecil care se autoinregimenteaza pentru ca-l arde foamea, dar care in rest repeta obsesiv clisee despre moralitate si acuratete intr-o meserie sau alta.

    Si asta nu o face doar unul, o fac multi pentru ca s-a creat un curent.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 18 august 2010, 10:37

    I love to hate you :D :))))

    PS: multumesc pentru oportunitatea de a comenta din nou pe blog :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 18 august 2010, 10:40

    asa deci… de aceea nu aveam eu succesuri :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 18 august 2010, 10:47

    Avai! Numa’ să ne dai motive. Şi te vom urî cu toţii. =)) Baftă!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 18 august 2010, 10:52

    si este clar ca ai succes cand generezi comentarii la posturi de doar doua cuvinte :)
    pe calea asta tin sa mentionez ca am dat noroc cu Chinezu ;)
    DA! puteti sa ma atingeti :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 18 august 2010, 12:09

    @fanel
    eu ii numesc hateri pe cei care imi transmit cam asa: dute-n pizda matii de ochelarist futut sami bag pula in mata
    asta ca sa intelegi mai exact cum sta treaba

    ii rog pe unii din haterii mei sa treaca si pe la @SorinNeagu ca uite ce prostii vorbeste :))))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 18 august 2010, 12:11

    EU sunt plin de ei si nici nu m-am ridicat bine …

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. miercuri, 18 august 2010, 12:19

    @Shmen
    asa, deci tu de mic ii atragi… spor la lucru, no, ce sa mai zic… :))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. miercuri, 18 august 2010, 12:26

    Caut hateri. Nu doar întorc serviciul înapoi, ofer şi bonusuri. :D Doar am ieşit din post, nu? :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde