06.12.2016

Cum vreţi să comentaţi pe chinezu.eu?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Fără alte precizări inutile, vă rog să vă daţi cu părerea despre modul în care aţi vrea să comentaţi acilea pe chinezu.eu, ca să ştiu şi io cum procedez în continuare, căci, în această chestiune, doar voi şi numai voi decideţi :) Merci.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

What is wrong with these pictures?

Un concurs la care sper ca unul din voi să câştige

11 comentarii

  1. Vasile Manu
    marți, 17 august 2010, 08:11

    Io-s mai old school si functionez mai profi pe stilul vechi. Imi place sa mi se vada mufarina in dreptul comentariul meu si la sistemul tau de acuma e cam greu sa fac asta. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. Sorin Grumazescu
    marți, 17 august 2010, 08:12

    Vechiul. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. Vania
    marți, 17 august 2010, 08:42

    În sfârşit am votat de partea majorităţii covârşitoare!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. Lucia Verona
    marți, 17 august 2010, 08:56

    Mi-e indiferent. Eu cînd vreau să comentez, comentez :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. chinezu
    marți, 17 august 2010, 08:59

    am facut sondajul ca sa am martor la proces, vorba aia :))
    ca oricum aveam o banuiala vecina buna cu certitudinea despre ce o sa iasa :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. A.Dragos
    marți, 17 august 2010, 09:51

    Stil vechi, imi place mult mai mult si m-am si obisnuit cu el!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. Meneopol
    marți, 17 august 2010, 10:06

    E bine că faci acest sondaj, nu cred că ţie trebuie să-ţi placă forma comentariilor ci comentatorii trebuie să se simtă bine cînd scriu aici. Sincer îmi vine cam peste mînă să comentez în forma actuală, poate mă obişnuiesc în timp dar… sînt prea bătrîn ca să aştept! :)

    Am văzut că ştie să facă cîteva chestii deştepte noul soft de comentarii dar dacă ai reuşi să-l adaptezi la vechea formă de comenturi ar fi ideal. Deci rămîn la vechiul stil.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. serafim
    marți, 17 august 2010, 12:03

    Romanu’ prefera sa fie prudent :)):-p

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. Tudor
    marți, 17 august 2010, 15:06

    Eu prefer formularul clasic cu nume/email/adresa web. Toate celelalte forme care necesita inregistrari, ma enerveaza.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. Semanticus
    miercuri, 18 august 2010, 07:32

    I told you so.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 18 august 2010, 19:49

    pana la urma ai tinut cont de parerile noastre si ai revenit la vechiul format :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde