04.12.2016

Ia ziceţi ce butoane să îmi mai pun pe blog?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

După cum puteţi vedea, de câteva zile am pe blog nişte butoane în fundul fiecărei postări, dacă îmi permiteţi exprimarea mai puţin academică :D Vinovatul pentru implementarea acestor tooluri (ioi, ce dăştept îs :D) este acelaşi Ruben Kislaki, il capo di tuti capi acilea pe chinezu.eu :)

Dacă în ceea ce priveşte butoanele de twitter şi de FaceBook e clară treaba, unii ar putea ridica sprânceana legat de butonul pentru meritacitit.ro. L-am pus dintr-un motiv foarte simplu, adică am zis că, cel puţin pentru o perioadă, să sprijin şi eu, atât cât pot, acest proiect, care îmi pare că are ceva potenţial. Om vedea cum o să fie, vorba orbului :D

Ajuns la acest punct al discuţiei, ia ziceţi ce recomandări de butoane mai aveţi pentru mine? Nu de alta, dar nu aş vrea să ratez să promovez vreun proiect despre care ziceţi voi că e ok :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Proces verbal de la consfătuirea Connect FB

Bun e câte un weekend cu pauză de internet

19 comentarii

  1. luni, 19 iulie 2010, 08:58

    cu toate ca nu il folosesc, mi se pare ok si ala de la @fain polimedia.us

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 19 iulie 2010, 09:06

    @Dan Ciulea
    ahaaaaa, deci esti in cardasie cu infamul mircea popescu!!! :))))))))))))))
    merci de sugestie, voi analiza problema :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. luni, 19 iulie 2010, 09:45

    nu recunosc nimic! … da’ nimic :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. Tiberiur
    luni, 19 iulie 2010, 10:24

    @fain, cica, digg.ro, smen.
    Asta asa sa le ai pe toate de pe la noi. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 19 iulie 2010, 10:36

    Io sincer iti recomand sa nu pui butoane. Conform unor studii chiar nu servesc la nimic util.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 19 iulie 2010, 10:43

    Care studii?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. luni, 19 iulie 2010, 11:09

    Ia incearca un studiu independent, facut cu manuta ta : Eu am pe blog ? Zoso are pe blog ? Mnoa, daca nici io nici zoso ar cam trebui sa-ti fie clar ca-s degeaba.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 19 iulie 2010, 11:11

    Dar aici nu vorbim de zoso sau de tine, ci de Chinezu. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. luni, 19 iulie 2010, 15:49

    Fiecare cu gusturile lui .. acum depinde ce iti doresti tu cel mai mult.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. luni, 19 iulie 2010, 15:49

    Tweetmeme, facebook social plugin daca vrei (like), fb share si cred ca atat ii trebuie lui Chinezu, eventual si un delicious :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. luni, 19 iulie 2010, 15:51

    Mircea, zoso e irelevant. El nici macar nu-si pune afise prin statiile de tramvai, tu-ti inchipui?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. luni, 19 iulie 2010, 15:56

    chestie de gust, dupa cum a zis si pisica dupa ce l-a lins in fund pe caine :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. luni, 19 iulie 2010, 15:58

    cum dracu a ajuns din nou discutia la zoso, bai? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. luni, 19 iulie 2010, 15:59

    Dl. Popescu e de vină. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. Alex
    luni, 19 iulie 2010, 20:54

    Nu vad de ce ati sustine doar site-uri straine. De ce sa nu dam si romanilor o sansa? Este de apreciat ce a facut chinezu si am tot respectul pentru el.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. luni, 27 septembrie 2010, 09:55

    cum imi pun si eu butoane de la MERITA CITIT?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. luni, 27 septembrie 2010, 10:12

    @Axxy007: Deși nu ajungi chiar ușor în pagina asta, voila: http://www.meritacitit.ro/page/oportunitati_meritacitit

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. marți, 28 septembrie 2010, 08:37

    ms Liviu raman dator

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. miercuri, 29 septembrie 2010, 19:44

    Eu mai am un button de la AddThis, un Share micut dar care stie multe, eu zic sa-l incerci ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde