10.12.2016

Foarte tare mă bucur când îi ajut pe alții să câștige!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Ce aș  putea să mai spun altceva decât că mi-a crescut ficatul când Răzvan mi-a spus că eu sunt ”vinovatul” că a câștigat un Volkswagen Golf VI nou nouț? :D Decât, desigur, să vă spun că aș vrea să mă mai considerați încă mulți alții la fel de ”vinovat” și cu alte ocazii :))

Răzvane, tată, să îl stăpânești sănătos și să știi că fac tot posibilul să fiu și eu de față când primești mașina!

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Zice Alecu: Cea ma frumoasă zi de naștere ever!

Îl invit la bere pe cel ce m-a injurat. Blogger, desigur

11 comentarii

  1. miercuri, 30 iunie 2010, 09:26

    Eu niciodata nu joc ,nici noroc nu am,dar nu cred ca is asa de curate treburile astea cu premii asa mari.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 30 iunie 2010, 09:29

    @Sp0nky
    mai prietene, ce sa mai zic eu după ce tot ai exprimat atat de elocvent atitudinea unei intregi scoli de gandire care are exact norocul pe care si-l face?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. Dodo
    miercuri, 30 iunie 2010, 11:25

    Probabil dovada suprema pentru toti necredinciosii ar fi o poza cu tine, cu baiatul care a castigat, actele masinii si arborele lui genealogic sa vada lumea ca nu e ruda cu organizatorii. Pana la urma, daca exista posibilitatea sa castigi o masinuta care costa o caciula de bani (pentru un om normal din Romania) atunci foarte bine. Unii nu reusesc sa stranga de o masina toata viata si o sa aiba noroc porcesc pe un site de acest gen sa o cumpere cu echivalentul unei shaorma! :)

    Daca poti sa profiti de ceva, profita!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. Cristian
    miercuri, 30 iunie 2010, 11:34

    Suntem grupul profesorilor liberali din sectorul 4.Blogul nostru este la adresa http://ocd-pnl4.blogspot.com/
    Va rugam sa ne adaugati in lista Dvs de bloguri si, daca sunteti de acord, sa ne anuntati pentru a va adauga si noi
    Cu multumiri,
    OCD-PNL4

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 30 iunie 2010, 13:15

    Asa vinovati să tot găseşti:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 30 iunie 2010, 13:21

    Foarte tare de el:D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 30 iunie 2010, 13:59

    Da. măi, dar acum trebuie să-i pună benzină, să-l înmatriculeze… Adică s-a ales cu ditai bătaia de cap… :)))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 30 iunie 2010, 16:44

    @anndryusha, poate o vinde :)) si atunci s-a ales cu banii

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 30 iunie 2010, 18:48

    Da, e posibil şi asta, ce-i drept. Da’ trebuie să se întâlnească cu clientul, să negocieze… oricum o dai, o mulţime de probleme… :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 1 iulie 2010, 07:56

    Ce norocos e … un golf hmm :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 1 iulie 2010, 10:30

    bv lui.. ..poate o sa castige si pe http://www.falvorotarybids.ro…. :)..si at o sa fie fericit la patrat

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde