09.12.2016

Dragilor, Tenerife scrie pe mine!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

O să-mi fie dor de voi… NOT!!!!! :)) Pentru că 2 săptămâni o să ard manganul prin Tenerife, unde mă duc în minunata companie a clanului meu propriu şi personal :D O să mai intru din când în când acilea pe blog ca să scriu impresii turistice de pe acolo, că am înţeles că tare fain îi…

În plus am aranjat cu câţiva tovarăşi de blogosferă să mă onoreze cu nişte guest posturi. Da’ nu aşa cum le trece lor prin cap, ci cu temă dată de je :D Spicuiesc aşa ca avanpremieră câteva din titlurile din aceste teme de casă pe care le-am dat: Bloggeri de Bucureşti vs. bloggeri de provincie, Când o să avem primul blogger milionar, În contra curentului de azi în blogosferă, Nevoia bunului simţ în blogosferă :D

Dap, o să fie mişto :D Şi nu pot încheia această magistrală postare fără să vă arăt o poză dintr-un loc din Tenerife de unde vă promit că o să fac şi eu o poză, aşa ca să aveţi pentru ce mă înjura :D Mulţumesc încă o dată viajoa.ro pentru excelentele sugestii pe care mi le-a dat pentru Tenerife :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Îl declar pe Make tartor la #rugbytweetmeet

Blogger de provincie vs. blogger de Bucureşti

19 comentarii

  1. joi, 17 iunie 2010, 09:17

    Hauzi? Hapropo de bloggeri milionari: Tanerife ai zis? =))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 17 iunie 2010, 09:21

    Concediu placut si nu uita, mai bine offline decat online cand vine vorba de Tenerife! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 17 iunie 2010, 09:37

    Distractie placuta.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 17 iunie 2010, 09:46

    Vacanta frumoasa!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. Teodora Hrib
    joi, 17 iunie 2010, 09:50

    Heei!!! Drum bun si concediu minunat! Imbratiseaza tot clanul din partea noastra. Si poate ne vedem cand va intoarceti, nu de alta, dar mai schimbam o impresie, bem un suc/ bere/ cafea/ alcool si va dam si pozeeeee!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 17 iunie 2010, 10:00

    concediu placut si odihnitor …
    p.s
    Il poti intreba si pe groparu de atractii turistice … ca si el a fost nu de mult in Tenerife … dar ce e drept, el a fost in luna de miere, prin urmare nu stiu cat a fost iesit din camera de hotel :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 17 iunie 2010, 10:48

    Pai domnu’ Chinezu eu ma asteptam sa fii in alta parte,la mondiale in Africa de Sud,in galeria coreei de nord:P am citit ca ei si-au facut galerie dintr-o mie de chinezi de seama ca ai lor nu au voie sa iasa din tara:D cum de tine au uitat?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 17 iunie 2010, 10:51

    Distractie si hodină plăcută !!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 17 iunie 2010, 11:40

    Distractii placute!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 17 iunie 2010, 12:30

    „Dicstractie” placuta, bre Chiezule iberic :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 17 iunie 2010, 12:59

    si eu merg in concediu, dar mai astept putin. pana luna viitoare.

    concediu fain sa ai!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 17 iunie 2010, 17:03

    TO THE HOTEL. I ‘il.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 17 iunie 2010, 18:17

    Baga poze ;)

    Sa ai vreme superba si sa te distrezi. Asteptam cu interes articolele „de dupa” sa stim daca punem destinatia pe lista personala au ba ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. joi, 17 iunie 2010, 22:46

    conced placut! salutarile noastre echipei de rugby locale! :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. vineri, 18 iunie 2010, 08:42

    Ehei, sa aduceti o punga de cactusi de pe acolo! Poate punem de o afacere pe criza asta, ca am citit ca-s comestibili. La o adica il consultam si pe Hadean. Vacanta frumoasa, dragilor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. vineri, 18 iunie 2010, 12:31

    Concediu placut !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. vineri, 18 iunie 2010, 13:54

    foarte misto. poate gasesti pe cineva sa scrie si cate ceva despre sport.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. vineri, 18 iunie 2010, 16:12

    Drum bun, vacanţă frumoasă!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. vineri, 18 iunie 2010, 23:45

    Vacanta frumoasa si nu in ultimul rand odihna placuta! Poate ne mai tii la curent cu ce vizitezi pe acolo din cand in cand ca o sa ne fie dor sa te citim….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde