06.12.2016

Care ghiceşte ce bloguri de politicieni citesc io?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Later edit: Băi dragilor, sunteți minunați! M-ați ginit la fix, dovadă că voi chiar mă citiți și sunteți pe fază la ce scriu io pe aci :)) Drept pentru care vă mulțumesc teribil! Dap, pe Alina Gorghiu am citit-o cel mai mult în ultimele două săptămâni :))

Văd că Ionuţ şi-a propus de-a dreptul programatic să îmi bage în cap faptul că sunt blogger, da?!, şi că altceva nu mai am de făcut pe lumea asta de tot dă cu leapşa în mine :)) Şi cum ultima este despre ce bloguri politice citesc, ia hai să, fireşte, ne jucăm puţin :D

Adică să vă invit să vă daţi cu parerea despre ce bloguri de politicieni, nu politice credeţi că am citit eu în mod constant în ultimele 2 săptămâni :D Hai, acuma să vă văd, pariori politici ce sunteţi :))

Sondajul va fi deschis până mâine pe la amiază, după care vă dau şi răspunsul :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cum să nu participi la evenimentele din offline

Cum mă puteți scoate din zelist

17 comentarii

  1. miercuri, 9 iunie 2010, 10:27

    haide mai, tu chiar il citesti pe urban?:))))) mersi ca ai raspuns la leapsa:) eu o declar castigatoare pe Alina

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 9 iunie 2010, 10:54

    Nastase obligat!!!!! :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 9 iunie 2010, 11:33

    Ce caterinca e. Adica de ce nu l-ai pus pe Dan Voiculescu il lista? Blogul mogulului e primul pe carel citesti dimineata. Urmeaza Adrian Nastase. :)

    Iulian Urban e politician?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 9 iunie 2010, 11:35

    Mihai Voicu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 9 iunie 2010, 11:36

    nu ma provocati, nu ma santajati ca nu spun nimic pana maine pe la amiaza :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 9 iunie 2010, 15:35

    Tu ca un barbat respectabil ce esti citesti un blog de femeie-politician :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 9 iunie 2010, 15:38

    eu am votat ca citesti ce scrie > alina gorghiu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 9 iunie 2010, 15:55

    A castigat nastase, va zic eu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. matilda
    miercuri, 9 iunie 2010, 18:54

    Am votat, primesc şi eu o găleată, o dudă, ceva ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. Adrian SM
    miercuri, 9 iunie 2010, 22:23

    Alina şi Bombonel e obligatoriu de citit. Al treilea ar fi ,să zicem nea Nelu?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 10 iunie 2010, 07:22

    Am votat cu Urban :)) Din cate vad majoritatea cred ca citesti pe Nastase, Gorghiu sau nici unul :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 10 iunie 2010, 07:34

    Cum nu am nici o treaba cu politica cred ca nu ai citit nici unul.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 10 iunie 2010, 08:28

    cel care ghiceste ce primeste? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. joi, 10 iunie 2010, 10:32

    Presupun ca Alina Gorghiu sau Mihai Voicu :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. joi, 10 iunie 2010, 10:47

    pariez pe „Nastase” :-))… trebuie sa pun si o miza, ca sa pot castiga? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde