08.12.2016

Gata, siteul e gata!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

DreamTeamRO.net este up and running şi suntem foarte, foarte mândri de el :D Noi, adică gaşca înfiinţată dintr-o frumoasă întâmplare, a cărei componenţă este Claudiu Ciobanu, Vlad Dulea, Nicu “Info-Delta”, Marius Matache, Stefan Murgeanu şi subsemnatul.

99,99999% din mulţumirile mele pentru acest site merg către Vlad Dulea, care s-a ocupat de absolut tot ce vedeţi acolo şi ce arată minunat :D

Sâmbăta asta, 5 iunie, DreamTeamRO merge la Buzău, iar apoi pe 12 iunie ne vedem la Braşov :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Catalogul de neturi (mai pe bio, așa…)

Catalogul de neturi: 4 recomandări în devălmăşie

18 comentarii

  1. vineri, 4 iunie 2010, 08:58

    Ce cautati voi pe podul aista din Sibiu? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 4 iunie 2010, 09:02

    @Anca
    ne-am gandit ca e cel mai bine sa facem poza pe Podul Mincinosilor, asa ca o fin ironie despre cum, la urma urmei, toata lumea ne minte ca cat suntem de frumosi noi cei din DreamTeamRO :))))))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 4 iunie 2010, 09:03

    inca o data felicitări pentru proiect ,eu zic ca best post este http://ow.ly/1TW8L :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 4 iunie 2010, 09:04

    niste mincinosi…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 4 iunie 2010, 09:05

    @zangaman
    ce sa mai zici si tu acuma… :))

    @colaholicu
    da’ nu de astia mici, ci de aia mari, mari
    cel putin io si murgeanu… :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 4 iunie 2010, 09:13

    […] Dulea, Cristi China (chinezu), Claudiu Ciobanu, Nicu (info-delta.ro) şi Marius Matache (Make), vă mulţumesc că […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 4 iunie 2010, 09:52

    Mult succes „mincinosilor” si drum bun!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 4 iunie 2010, 10:07

    bafta cu el …
    si multumesc ca mi-ai comentat la articolul despre site-ul vostru :P
    va mai astept pe la mine pe blog :)) ca doar e free si dofollow :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 4 iunie 2010, 10:15

    Drumuri line si petreceri multe si frumoase!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 4 iunie 2010, 12:03

    Oho !!!! Felicitari pentru site si pentru faptul ca ati ales sa faceti ceea ce faceti ! :)

    Va asteptam la Brasov cu mare drag ! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. vineri, 4 iunie 2010, 12:13

    […] Leapşa se trimite încă de la început către Alex Dima, Alex Mazilu, Adrian Holerga, 3Alexander, Chinezu, Cabral, Criserb şi tuturor pasionaţilor de fotografie al căror nume nu se regăseşte în […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. colaholicu
    vineri, 4 iunie 2010, 12:49

    btw, foarte tare siteu’ (uitasem sa spun asta in primu’ comment) :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. vineri, 4 iunie 2010, 16:00

    […] și apoi în ordine absolut aleatoare dragilor mei prieteni Claudiu, Make, Ștefan, Nicu și Chinezu […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. vineri, 4 iunie 2010, 20:10

    Face Focsani-ul asta ce face si continua sa fie gazda perfecta pentru cei cu idei marete. Pacat ca lasam sa se stearga praful peste cartile de istorie. Comisia Centrala si Congresul Sionist sunt doar doua exemple pe care ar trebui sa le cunoastem fiecare dintre noi, cei care locuim in Focsani. Acum trebuie sa mai tinem minte si DreamTeamRO

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. sâmbătă, 5 iunie 2010, 13:52

    Felicitarile mele …

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. sâmbătă, 5 iunie 2010, 21:27

    mda, frumuşel site-ul. să-ţi trăiască! ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. duminică, 6 iunie 2010, 11:45

    felicitari

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde