09.12.2016

M-au prins unii ca fac reclamă la Golden Brau…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

”Chiar nimeni nu l-a reperat până acum pe Chinezu în reclama la Golden Brau?” se întreabă tovarășii mei de la Foaia Transilvană, în timp ce noi ceilalți ne căznim să muncim pe rupte, ca să avem la sfârșitul zilei bani pentru, firește, a cumpăra vreo 2 beri :D

Am cu râs cu lacrimi reale când am văzut comparația de mai jos :))))))))))))))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Nişte cuvenite precizări despre Echipa Bloggerilor

Roma, adevărata capitală a pasiunii mele pentru istorie

14 comentarii

  1. Alexandru Stanica
    joi, 3 iunie 2010, 15:34

    pai te-ai scos, nu mai tre sa muncesti cateva saptamani de acu incolo. te-au platit cu bere? :D

    (presupun ca nu esti tu, dar semeni)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 3 iunie 2010, 15:34

    Adevărul e că nenea ăla se hlizește fix ca tine. :)) Sincer și eu era să intru zilele trecute în mașina din față încercând să determin dacă ești chiar tu. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 3 iunie 2010, 15:35

    sincer nu stiu daca esti tu, dar semanati izbitor de mult !! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 3 iunie 2010, 15:38

    ce asemanare :))!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 3 iunie 2010, 15:44

    adevarul e ca si eu am avut vreo 2 secunde de ezitare cand am vazut traznaia celor de la Foaia Transilvana
    si am stat sa ma gandesc daca m-am imbatat vreodata asa de tare ca m-au fentat aia de am facut ceva reclama :))))))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 3 iunie 2010, 16:45

    ai un frate geaman?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 3 iunie 2010, 18:24

    […] leapşă merge mai departe la toţi cititorii articolului dar în special la Cristi ( Chinezu), A.Dragoş, Dan ( Spuse ), Cristi Serb ( Criserb), Moga Marius şi GrimCris #gallery-1 { margin: […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 3 iunie 2010, 20:48

    S-a lansat siteul echipei dreamteamro !!!

    P.S : sper sa nu se supere membrii echipei ca am facut un articol pe blogul meu despre siteul echipei lor :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 3 iunie 2010, 22:40

    chiar azi ma gandeam…. ma asta nu e chinezu? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 3 iunie 2010, 22:44

    Sunteţi fraţi ? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 3 iunie 2010, 23:53

    Cata pasiune pe domnul cu berea. Oricum, zambetul ala fortat nu ma atrage deloc, plus ca e Golden Brau.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. vineri, 4 iunie 2010, 09:26

    Am impresia ca apari si-n clipul TV al GBrau, da’ tre’ sa mai studiez. :-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. vineri, 4 iunie 2010, 15:58

    Si-nca ceva. Daca tot vedem OZN-uri, eu am impresia ca (printre altele) esti si primar la Miercurea Ciuc. :-)
    http://www.google.ro/images?um=1&hl=ro&tbs=isch:1&sa=1&q=Robert+Raduly&btnG=C%C4%83uta%C5%A3i&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. Geanina
    vineri, 11 iunie 2010, 07:28

    Cine semneaza melodia din reclama? Este un fel de vals la inceput… va rog ajutati-ma

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde